reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Chocoblok, to tak jak u mnie. Mojego meza tez nie ma w domu od ponad tygodnia i jeszcze musze czekac do wtorku az wroci. O tym ze jestem w ciazy musialam mu oznajmic przez telefon i jeszcze sie nie widzielismy od tej pory. Tez zle sie czuje sama w domu. Do tego strasznie mnie mdli i co zjem to zwracam. Dzisiaj zwolnilam sie z pracy bo mialam wrazenie ze zaraz sie przewroce. Nerwy i tesknota pewnie tez nie pomagaja...
Pozdrawiam
 
reklama
dzien dobry ja juz na nogach szykujemy sie na uczelnie tzn ja i moja 3-letnia córeczka ona do przedszkola ja na zajecia trzymajcie kciuki bo dzis mam test kwartalny i kurcze chyba z tych nerwow wogole nie moglam spac w nocy a do tego coś weszlo mi w szyje nie moge sie obrocic a glowa jakby wazyla tone nic nie pomaga ani masaż ani rozgrzewanie normalnie jestem zalamana i do tego wygladam jak zombii :)


tak czytam o waszych urokach ciazy i az mi ciarki przechodza narazie mnie omijają z czego jestem bardzo zadowolona zero mdlosci porannych nudności moze odrobine czesciej odwiedzam wc ale da sie zyć Mieszkam na stale w anglii i zapisalam sie juz na pierwsza wizyte u poloznej 16X odliczam dni mam nadzieje ze zapisze mnie na pierwszy scan tak bardzo chcialabym zobaczyc serduszko :)
 
Hej, hej
Co u mnie: wciąż brązowe plamienie, jutro znów do lekarza, we wtorek USG... Ale objawy ciążowe nie zanikają: jadłowstręt, nudności - cały dzień. Staram się leżeć ale męczy mnie to strasznie...
Byle do wtorku, zobaczymy co u bąbla słychać. Mam nadzieję że mu nie przeszkadza że mama maruda :)
 
agato trzymam kciuki za test, napewno Ci dobrze pojdzie!:tak: I oczywiscie zazdroszcze braku mdlosci:tak: Meva dobrze bedzie, fajnie, ze juz niedlugo masz usg:tak: A ja dzis fatalnie sie czuje, trzy razy juz wymiotowalam i czuje, ze na dzis limit jeszcze nie zostal wyczerpany:no::baffled:
 
Witam! Nieśmiało i ja dopiszę sie do waszego wąteczku!!Prawdopodobnie termin bede miala na 3 czerwca nie jest to jeszcze potwierdzone wizyte u gina mam 16.10! bardzo sie obawiam czy wszystko ok z fasoleczka:-(jest to moja 2 ciąża planowana i zaliczona po 4 cyklach:-). jak narazie to męcza mnie okrponie mega mdłości a szcególnie rano i po poludniu:baffled::baffled: i spac sie chce ciągle..
Gratuluje wszystkim pozostałym przyszlym mamusiom!!!!
 
witam sie popoludniem :)

kurcze zdalam na 100 mozliwych punktow mialam 98 jestem z siebie dumna :)

Aga nie masz czego zazdroscić jak chodziłam z synem w ciazy wymiotowalam przez cale 9 miesięcy wiec może limit juz przekroczylam :)

dziewczynki czy ja moge tą moja szyje wysmarować vic vapurem ? bo ciepły okład nic nie pomaga a zamiast być lepiej jest gorzej ;(
 
dziewczynki czy ja moge tą moja szyje wysmarować vic vapurem ? bo ciepły okład nic nie pomaga a zamiast być lepiej jest gorzej ;(

Zrob sobie taki okład z ciepłej wody ze spirytusem .Nasmaruj szyje mocno tłustym kremem, na wate nalej ciepła wode ze spirytusem (przygotuj sobie pół szklanki ciepłej wody i dolej z 3 łyzki spirytusu) nałoz na szyje i owin to ciepłym szlikiem. Powinno pomoc.
 
Hej, u nas piekna pogoda i mam nadzieje wybrac sie dzis z malym do lasu, chcemy zbierac liscie:tak: Mdlosci nie daja mi spokoju, rano zawsze sciskam sie z kibelkiem, a pozniej i tak calodniowe mdlosci i wymioty:baffled: Odkrylam jednak dla siebie sposob zmniejszania tych nieprzyjemnych dolegliwosci:tak: Zjadlam troche gorzkiej czekolady i mi troche przeszlo:tak::-). Moge w koncu jako tako funkcjonowac:tak:. Nie moge sie juz doczekac, kiedy mdlosci mnie wreszcie na dobre opuszcza:tak:. W poprzedniej ciazy bylo to dopiero w 5 miesiacu:baffled:.
 
reklama
Do góry