reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam i pozdrawiam czerwcóweczki, ja mam termin porodu na kwiecień 2009.
Życzę spokojnej ciąży, zdrówka dla Was i Waszych dzieciątek. Fajne dzieciaczki rodzą się w czerwcu- wiem bo sama jestem z czerwca i mój mąż też, hi hi.
Pozdrawiam
 
reklama
o prosze poprosilam admina o przeniesienie naszego wątku na strone główna i jaki odzew :)
a gdzie wy wczesniej pisałyście???bo ja czekałam na otwarcie tego wątku oj czekalam:tak: musiałam w między czasie pomarudkać czerwcówkom 2006 i majowkom 2009, z tym, że u mnie maj może tez być prawdopodobny jeśli wezmę pod uwagę cesarkę
 
u mnie maj może tez być prawdopodobny jeśli wezmę pod uwagę cesarkę

A bierzesz taka ewentualnosc pod uwage? Bo ja chyba tak i wowczas bylby to napewno maj:tak: Niestety pierwszy porod 24h dal mi tak w kosc:no:, ze caly czas sie zastanawiam, czy sie jednak nie zdecydowac na cc, pomimo swiadomosci tego, iz jest to jednak operacja:baffled:. Z drugiej strony jeszcze jest czas, to zobaczymy jak bedzie, na razie gin musi mi potwierdzic ciaze:tak::-). A czuje sie fatalnie, caly czas ze mnie "rwie" po wszystkim i po niczym:baffled:, chodze do pracy i jestem wykonczona tymi mdlosciami i wymiotami, z utesknieniem wyczekuje ich konca:tak:
 
Witam dziewczyny :-)
Wczoraj, w pierwszym dniu spodziewanej @, na teście pojawiły mi się dwie wypasione kreseczki :tak: Nie wiem kiedy wybrać się do gina, boli mnie brzuch i to mnie trochę martwi. To moja pierwsza ciąża. Nie mogę powiedzieć, że się staraliśmy, zwyczajnie od 3 miesięcy nie zabezpieczaliśmy się :-) Jestem bardzo szczęśliwa, ale chyba jeszcze to do mnie nie dociera. Poza częstymi wizytami w wc, lekko bolącymi piersiami no i tym bólem w dole brzucha nie mam innych objawów. No może tylko wieczne uczucie głodu ;-) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego dnia.
 
aga29 no u mnie cesarka wchodzi w gre ze wzgledu na to, ze pierwszy poród pomimo 20 godzinnej walki tak się skończył, rozwarcie miałam na 1 cm:wściekła/y:ale brak efektow wynikał głównie z tego, że wody odeszły mi w 36 t1d i teraz lekarz bierze to pod uwagę, ale powiedział, że wszystko może jeszcze się zmienic..tylko tym razem nawet jesli zdecydujemy o naturalnym porodzie..to jeśli będzie trwał wiecej niż 6 godzin to i tak ląduje na stole, więc zobaczymy.
Myslę o naturalnym ze względu na to, ze może zaplanujemy i 3 dzidziusia;-)
 
Czesc!
Wlasnie wczoraj dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy.
Ciazy oczywiscie zaplanowana z premedytacja.
Termin wyliczylam na 20 czerwca.
Pozdrawiam.:-)
 
Witam Wszystkie przyszłe czerwcowe mamusie, byłe staraczki.
Chciałabym do Was dołączyć :-)

Za mną już dwa testy pozytywne, ale do ginekologa idę dopiero w piątek. Z moich obliczeń wynika, że termin porodu przypadnie na około 5 czerwca. To moja druga ciąża, jestem mamą 19 miesięcznej Amelii :-D
Na razie nie wstawiam suwaczka, dopiero po wizycie u lekarza, też nie chce zapeszać :tak::-)



 
Witajcie Czerwcóweczki
troszkę Was podczytywałam z nadzieją, że będę mogła do Was dołączyć:-)
i udało się...... :tak::tak::tak:wczoraj zrobiłam test- wyszedł od razu pozytywny - nie mogę w to jeszcze uwierzyć, co prawda staraliśmy się z małżem o dzieciątko, ale nasze zaskoczenie i tak było ogromne
termin według moich obliczeń mam na 20 czerwca
pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:-)
 
reklama
Byłam dzisiaj u ginia, niestety nic dobrego sie nie dowiedziałam. Według wielkosci pecherzyka ciazowego wychodzi ze to 7 tydzien (+- 2 dni) a on nie widział wogole zarodka (puste jajo płodowe). Dostałam skierowanie do szpitala ma isc tam jutro. Czy jest taka mozliwosc ze jeszcze pojawi sie zarodek? Miała tak ktoras z was?
 
Do góry