reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Tricolor- jak to znizke 50 proc na porod rodzinny? To Ty idziesz o prywatnego szpitala czy generalnie w PL sie placi???
 
reklama
Nie mam pojecia ile, dziewczyny z Pl beda sie bardziej orietowaly. U mnie moge miec przy sobie dwie osoby podczas porodu bezplatnie i znieczulenia tez bezplatnie. Placi sie tylko za osobny pokoik po porodzie jesli ktos sobie zażyczy.
 
Witam, jestem tu nowiutka, tak jak nowością jest dla mnie posiadanie w brzuszku prawdopodobnie małej dziewczynki, od wczoraj znamy tę nowinę z mężem i jesteśmy bardzo szczęśliwi - choć to już półmetek ciąży. Pozdrawiam wszystkich rodziców.:-)
 
Naprawde nie wiem jak jest w innych szpitalach. W tym szpitalu gdzie ja bede rodzila, a jest to najbardziej znany szpital połozniczy w Poznaniu ( maja tutaj najlepszy sprzętdo ratowania zycia niemowlaczków i jak cokolwiek sie dzieje z dziecmi to i tak sa przeworzone do tego szpitala niezaleznie gdzie sie rodziło ) i nie jest to zadna klinika prywatna poród rodzinny jest platny i o ile pamietam jak rodziłam poprzednio tez tak było. Z tego co słyszałam za znieczulenie tez trzeba zapłacic 500 zł, ale nie wiem czy to oficjalna cena. Zreszta juz kiedys podawalam stronę tego szpitala i tam ceny za szkołe rodzenia i poród rodzinny sa podane - oto ta strona Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Poznaniu

marta kamyk witaj w naszym gronie no i gratuluje córeczki :)
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak jest teraz, ale poprzednio nie płaciłam za poród rodzinny, pokoje jednoosobowe też były za darmo, ale z tego tytułu ciężko było go zdobyć. Znieczulenie owszem jest płatne:tak:

Co do szkoły rodzenia to chodziłam ponieważ zdecydowaliśmy się rodzić razem i chciałam aby mąż wiedział co go czeka, bo zmusić go do poczytania "dzieciowych" gazetek graniczyło z cudem;-) Poza tym było zwiedzanie całej porodówki, kolejne etepy tak jak to miało być przy porodzie i to było super, bo bałam się nieznanego:tak:

marta kamyk witaj i gratulacje:-)
 
Witam, jestem tu nowiutka, tak jak nowością jest dla mnie posiadanie w brzuszku prawdopodobnie małej dziewczynki, od wczoraj znamy tę nowinę z mężem i jesteśmy bardzo szczęśliwi - choć to już półmetek ciąży. Pozdrawiam wszystkich rodziców.:-)

witam i gratuluję Córuni :-)
 
reklama
Wiecie co przeciez to jest bezprawne ostatnio czytalam w gazecie Dziecko ze szpitale nie maja prawa pobierac oplaty za porody rodzinne!!!! Ja nie placilam nic przynajmiej dla lubelanek Na Jaczewskiego nie placi sie za rodzinny sala jest wyposazona w pilke wanne i sakwe taboret do rodzenia na siedzaco !!!!
 
Do góry