reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ja również gratuluję synusia. Coraz wiecęj kandydantów na narzeczonych przybywa dla mojej "prawdopodobnie" córusi:tak:.
W sobotę mam USG 3d/4d - ciekawe czy się córusia potwierdzi?
 
Witam Was Dziewczynki!

Gratuluję rozwikłanych płciowych zagadek i błogiego poczucia ulgi, czyli wielkiego uff.. :-D

A tym z Was, które się martwią wynikami itd. chciałabym tylko przypomnieć, że w dzisiejszych czasach robi się strasznie dużo przeróżnych badań i bardzo często, a jednak w organiźmie co jakiś czas zbłądzi jakaś bakteria, którą ten musi zwalczyć - stąd różne podwyższone leukocyty itd. Ale to przecież genialny ludzki organizm i sobie radzi :-) A my po prostu może za dużo go "podglądamy" i się w związku z tym martwimy. Uszy do góry!
(Chociaż ja sama z gatunku panikar... :baffled:)

Już wiem, co Wam zapomniałam napisać! Przypomniałam sobie :-p
Otóż szanowny ZUS (jak mawia mój znajomy - Zakład Utylizacji Szmalu :-D) powinien mi już wypłacić
2 pensje
:szok:
Nie dostałam ani jednej jak dotąd, a już zaraz wejdzie trzecia! :angry:
W takiej chwili wolałabym, aby moja firma zatrudniała więcej niż 20 pracowników.
A tak to d**a - jestem skazana na tą bandę :angry:

Cypisiu, mnie się zdaje, że to zależy od tego, kiedy zakład pracy przekaże do ZUSu Twoje zwolnienie - oni mają konkretną liczbę dni na wypłatę. Może coś jest nie tak, nie wiem, zgubiły się jakieś dokumenty czy coś - polecam wycieczkę :nerd:

Dziewczyny gratuluję SYNUSIÓW:-):-)
. A ja trochę ponarzekam na Urząd Skarbowy, doczepili się że za tanio kupiliśmy mieszkanie i że to nie jest cena rynkowa. Rozumiecie coś z tego? :confused: Kupiliśmy mieszkanie z ogłoszenia, to jak to może nie być cena rynkowa. :confused: Karzą nam zapłacić różnicę podatku niby 426 zł nie jest dużo, ale ja juz za to mogłabym kupić wózek dla dzidzi. Piep...ne urzedy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zielona, a może macie po prostu jakieś potwierdzenie dokonania przelewu na konkretną kwotę?
Całkiem niedawno pewien znajomy miał podobną sytuację, tylko chodziło o podatek od samochodu. On sobie sprowadził taki wraczek, ale doprowadził go do świetności. A urząd sobie liczył po jakichś uśrednionych wartościach z tajemnicznych tabel. Na szczęście ten znajomy - chyba coś go tknęło - miał orzeczenie rzczoznawcy z PZMot, sporządzone zaraz po kupieniu autka.

Jeśli chcesz, mogę Ci zorganizować poradę prawną eksperta w tej sprawie :tak: Oczywiście nieodpłatnie!
 
Lenka gratuluję synka!:-)
gonia- dzięki za odpowiedz wiesz aż się wkurzyłam :wściekła/y::wściekła/y:bo mój lekarz sprzęt ma dobry coś mi się wydaje, że nie umie się nim obsługiwać bo jak robił pomiary główki kości udowej i chyba brzuszka to obliczał na piechotę na kartce przeliczał na tygodnie i wychodziła kilkudniowa rozbieżność, a jak chcieliśmy aby nagrał płytę to powiedział, że nie umie i nie będzie nagrywał bo zdarza się , że 1 ciąża na 100 jest chora przeoczona przez lekarza a gdyby nagrał płytkę i dziecko było by chore to jest podstawa ,,ta płytka,, do wytoczenia procesu a on nie chce żadnego procesu.
 
kalina_malina dziekuję bardzo za pomoc, mam potwierdzenie przelewu pieniędzy, ale to chyba w niczym nie pomoże, bo mój mąz jest inspektorem nadzoru budowlanego i napisał im ekspertyze tego mieszkania w jakim jest stanie i dołączył zdjęcia. A poza tym w akcie notarialnym jest napisane ile zapłaciliśmy za to mieszkanie. Mamy czekać do poniedziałku, chociaż i tak nam juz opuścili 5% ceny. On jak sie uprą to ustanie na ich. Moglibyśmy się odwoływać, ale gra jest nie warta świczki, bo to przecież "tylko 426zł". Ci z US jezdza na szkolenia znają się tam wszysci z wyższych instacji i kumpel kumplowi podtrzyma decyzję o nakazie zapłaty. Pozostaje sąd apelacyjny i tam napewno wygralibyśmy sprawę, bo mamy orzeczenia i postanowienia Naczelnego Sądu Administracyjnego w takich sprawach i wyrażnie jest w nich napisane że znacząca różnica w cenach jest wtedy kiedy ta różnica wynosi ponad 33% ceny, a u nas różnica w cenie wychodzi 13,5% i nie ma podstaw do wszczęcia postępowania.:angry::angry:
 
Ostatnia edycja:
Margarytka, ja niestety jeszcze niezbyt wybrałam - rozważam Inflancką albo Św. Zofię, ale nie jestem jeszcze przekonana do żadnego. A Ty gdzie zamierzasz rodzić?

Ja na bank Inflancka. Moja gin jest z tego szpitala i bardzo poleca. Robiłam też małe rozeznanie u koleżanek z pracy i ten szpital jednak ma dość dobrą opinię.
 
reklama
Lenka! Wielkie gratulacje!!:-) Ja muszę poczekać jeszcze 3 tyg.

Kasiu! Dzięki za wskazówki - będę się stosować;-)

A ja chciałabym sie pochwalić, że czuję ruchy malucha:-) na 95% jestem pewna ze to nie gazy ani nic innego....od jakiś 3 dni miałam takie b. delikatne stukanie od czasu do czasu...dzisiaj jednak zauważyłam, że w trakcie jedzenia dzidziuś puka jakby był zadowolony że mamusia dokarmia...i to całkiem niezle:-D położyłam ręce na brzuchu i wyraznie czułam JEGO niewerbalną komunikację hehe to chyba nazywa się mowa ciała;-) bardzo się cieszę.......
 
Do góry