reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

lenka gratuluję!! Kolejny chłopaczek, pewnie u mnie dla równowagi wyjdzie dziewczynka:sorry: No zobaczymy za tydzień, najważniejsze aby zdrowe było:-)

sylwiaa coś mi się wydaje, że ten lekarz nie jest obeznany ze sprzętem i głupio mu się do tego przyznać, więc wymyśla jakieś bzdurne wymówki:no:

cypisia i zielona współczuję kłopotów z urzędami:baffled:

Gonia gratuluję pierwszych ruchów:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mamusie:)
dawno sie nie odzywalam
przepraszam
ale to byl koszmar, dopadla mnie ta straszna grypa
goraczka kaszel bol wqszystkiego... i w dodoatku maz mial nocki, po pierwszej samotnej nocy myslalam ze odjezdzam taka bylam slaba i przenioslam sie do mojej mamy, ktora sie mna opiekowala 24h na dobe
juz jest lepppej duzo lepiej jestem wkoncu u siebei w domu ale do pracy jeszcze nie chodze
w miedzy czasie bylismy na usg - byla okropna baba, z laska zrobila mi to usg a ja ledno zywa sie tam dostalam, niestety dzidzia nie pochwalila sie co tam ma miedzy nozkami :( ale najwazniejsze ze jest zdrowa i prawidlowo sie rozwija, zadnego zdjecia ani plytki nei dostalismy, za to na poprawe humoru zaczelam kupowac juz ciuszki dla malenstwa

starsznie zazdroszcze mamusia ktore juz znaja plec dzidzi i czuja jej ruchy bo u mnie dalej nic

martwi mnie tylko to jak ta moja dzidzia znosi ten moj okropny kaszel od ktorego caly brzuch juz mnie boli

dziewczyny mam pytanie wiem ze juz kiedy o tym pisalysmy ale nie moge znalezc
jak sie liczy miesiace ciazy wedlug tygodni???
 
SYLWIA- to jakiś niezły agent z tego lekarza był. Przyznał się że nie umie obsługiwać urządzenia i boi sie procesu :crazy: Litości albo jest strasznie głupi albo strasznie szczery.
Kwiatek- co brałaś na kaszel bo mi zaraz płuca wyrwie i tak strasznie mnie bolą???????
 
Ostatnia edycja:
Brak słow ta nasza sluzba zdrowia jest poprostu tragiczna
Mi baba na usg wpierala ze 18 tydzien nie pozwala na stwierdzenie plci dziecka a pozniej sama sie przyznala ze dzidzia jest poprostu ulozona miedniocowo

natomiat lekarz pierwszego kontaktu tez mnie powalil poszlam z grypa do niego
kazal mi brac antybiotyk Bioparox przez 8 dni a zwolnienie dostalam na 3 dni tylko i pozniej kolejne znowu na 3 i tak musialam latac jak glupa co za popiep..... ludzie
 
Ja już po tym usg prenatalnym o którym plote od jakiegoś czasu i który o mało nieprzysporzył mi zawału serca tak sie bałam , a tu prosze moje kochane maleństwo zdrowiutkie ,serduszko zdrowe , kręgosłupek też ale okazało sie że to 18 tydzień i 4 dni wiec troszke mniejszy waży 233 gramy no i z mojej oliwki zrobił sie oskarek tak więc będziemy mieli na 100 synusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D ,mam płytke i zdjecia wiec zaraz powrzucam . pani doktor stwierdziła że mój synuś troszke chuderlawy ,ale mamusia też chuchro więc niema sie czym martwić:baffled:.No zato mojemu m odpadły pióra , bo jak na ostatnim usg wyszła dziewuszka to chodził dumny jak paw ;-);-);-) a tu dziś mały pokazał ptaszka :-D:-D:-D, dobrze że nic rózowego niekupiliśmy ....

lenka i margarytka - GRATULUJE CHŁOPACZKÓW, imionka już wybrane???
 
andzia a więc gratuluję synka!
kwiateki dobrze, że czujesz się już lepiej a ten lekarz to też dziwny powinien dać ci długie zwolnienie skoro aż tyle dni kazał brać antybiotyk i dla zdrowia twojego i dziecka powinnaś leżeć w łózko a nie latać po kolejne zwolnienia.
 
andzia111 - z tymi imionami to kłopot jest trochę...
My się zastanawiamy jeszcze, nasze preferencje na razie to Antek, Mateusz i Franek :-) A co bedzie finalnie to zobaczymy ;-)

Kurcze, na maksa dużo tych chłopaków u nas!!!!!! Dziewczynki - moje gratulacje :-)

A tak z innej beczki: gdzie można wkleić zdjęcia z USG?? Bo kiedys był taki post ale jakos się zagubiłam i nie mogę go znaleźć... Pomocy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a gdzie podziała sie galeria brzuszków i zdjęć usg???????????

chciałam pokazać wam oskarka ,a tu znikło:no::no::no:
no to pokarze tu i jak wam podoba sie mój synuś??
 

Załączniki

  • moje malenstwo 003.jpg
    moje malenstwo 003.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 25
  • moje malenstwo 005.jpg
    moje malenstwo 005.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 27
Do góry