reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
OJ kochana coraz gorzej najbardziej sie boje bo za 3 tygodnie lece do wloch na krótki urlop i jak bedzie mnie tak trzymać to mój urlop spedze nad kibelkiem :(
 
Nawet niewiesz jak czekam na ten wyjazd to ostanie tchnienie mojej ograniczonej wolności bo napewno w przyszlym roku nigdzie nie pojedziemy na urlop ;(
 
Ło matko ale pospałyśmy z Majcią, dopiero co wstałyśmy, ledwo zdążyłam pościelić wyrka i zrobić małej mleko. Teraz cały dzień będę miała na wariata a tu tyle roboty:no:

Agata bidulo oby ci trochę przeszło do urlopu:tak:

No nic, lecę nastawić pranko i ogarnąć się trochę bo trzeba się wybrać na jakieś zakupki i spacerek. Miłego dnia dziewuszki:-)
 
Aga: Ja chyba bede mogla sobie pomarzyc o urlopie opiero po porozie bo jak na razie to nawet na swieta zostajemy w Dublinie bo bilety sa strasznie drogie. Potem bedzie brzuch za duzy na latanie.

Sunniva: zazdroszcze Ci tego spanka i spaceru.

A po pierwszej ciazy nie moge dobrego slowa napisac na ich temat :wściekła/y:.
Nintje a mozna spytac czemu?
 
Witam wszystkie przyszle mamusie.Ja juz dzisiaj po wizycie u lekarz.Moja Nynke miala przez pare dni garaczke i wysypke na calym ciele.Balam sie ,ze to rozyczka.Powiedzial,ze to nic groznego dla ciazy,ale sam nie wie co to jest.KRETYN.Ja tu oszaleje w tym kraju:crazy:.

KluseczkaS:Ogolnie bardzo lekcewarzace wredne babska.Tutaj rodzi sie w domu,co bylo dla mnie szokiem:szok:wiec mialam troche pytan.Odpowiadaly na nie bardzo lekcewarzaco.Kazda wizyta to byl tylko stres i kupa zlosci.
Porod byl dla mnie wielka trauma.Zaczelam rodzic w domu a skonczylam na intensywnej terapii (trzy dni w spiaczce) i polroczna depresja.:-(.
Dzieki Bogu wszystko teraz jest OK.Mam tylko nadzieje,ze drugi porod bedzie "lepszy";-)
 
Hej Nijntje. Mieszkalam kiedys w Leiden przez rok i chyba powinnam sie cieszyc ze juz mnie tam nie ma ale szczerze nie spoziewalam sie tego po Holedrach. Tutaj musze przyznac ze w szpitalach sa przewspaniali.
 
reklama
Ja tez na opieke szpitalna nie moge narzekac jedno wielkie ***** to podstawowa opieka w przychodni jak Ci sie uda dostac wyzej to od razu widac roznice

Tutaj tzn w Anglii mozesz wybrac gdzie chcesz rodzic jak chcesz rodzic i co w trakcie porodu chcesz dostac jedyne co to przestrzegaja pierworódki przed rodzeniem w domu a reszta moze decydowac :)
ja sie obawiam jednego ze za malo badan raz ze w lutym poronilam dwa w kazdej ciazy mialam bardzo ostra anemie i to nie dlatego ze sie odchudzalam poprostu ja mialam :)
 
Do góry