reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja mam pytanie? Czy podzielilyscie sie juz wiadomoscia ze znajomymi rodzina itd. Ja mam ochote obwiescic to calemu swiatu ale boje sie jeszcze i na razie wie moj maz mama i szefowa.
 
reklama
Ja mam pytanie? Czy podzielilyscie sie juz wiadomoscia ze znajomymi rodzina itd. Ja mam ochote obwiescic to calemu swiatu ale boje sie jeszcze i na razie wie moj maz mama i szefowa.


Ja też mam ogromną ochotę powiedzieć już wszystkim, ale mąż chce poczekać do poniedziałku (pierwsze usg:-)) i wtedy chcemy pojechać do rodziców moim i męża. Moja siostrzenica już wie i chyba dzisiaj powiem jednej z sióstr (ona też się starała o dziecko i chyba będzie lepiej jak jej powiem wcześniej). Tak poza tym to będę już niedługo musiała powiedzieć w firmie, w której od listopada zaczynam nową pracę, a to już nie będzie takie przyjemne:-(
 
hej dziewczynki :)

Kluseczka ja juz powiedzialam komu chcialam przedewszystkim starszym dzieciom i u siebie na uczelni z tego wzgledu ze czasami nie bede mogla byc na zajeciach :(
 
Ja czekam do nastepnego USG czyli 1 listopad. Wtedy powiem rodzinie, reszta dowie sie pewnie dopiero w 12 tygoniu. Agata 007 ja tez powiezilam w pracy na wczesniej zebym czasem sie mogla zerwac. Chociaz chce pracwac oka sie da. Miczel glowa do gory co by nie bylo to jestes teraz troche pepkiem swiata i pod ochrona wiec nie wiem jak to wygladda w Polscce w tej chwili ale nie powinni Ci robic problemow.
 
Miczel glowa do gory co by nie bylo to jestes teraz troche pepkiem swiata i pod ochrona wiec nie wiem jak to wygladda w Polscce w tej chwili ale nie powinni Ci robic problemow.

Kochana rzecz w tym, że ja jeszcze u nich nie podpisałam umowy i trochę się obawiam, że nie będą chcieli ze mną współpracować:-( Chociaż z drugiej strony to mam taką cichą nadzieję, że to porządna firma i problemów robić nie będzie, a raczej cieszyć się szczęściem innych:tak: Poza tym wszystko się jakoś ostatnio tak układa, że chyba nie może się teraz to popsuć:-) Ja przynajmniej tak staram się myśleć - ciąża zdecydowanie dodaje mi wiary, że wszystko się jakoś ułoży - przecież Maleństwo jest teraz najważniejsze, niezależnie od tego co się zdarzy:tak:
Pozdrawiam Was Kochane:-) Coś malutko nas tutaj:-(
 
Miczel to nie mów nic narazie ale dowiedz sie jak to jest u Was w kodeksie pracy w pl jest tak ze po 3 miesiacu ciąży pracodawca nie ma prawa Cie zwolnic w Anglii z tego co slyszalam jest ochrona od pierwszego tygodnia
 
Miczel to nie mów nic narazie ale dowiedz sie jak to jest u Was w kodeksie pracy w pl jest tak ze po 3 miesiacu ciąży pracodawca nie ma prawa Cie zwolnic w Anglii z tego co slyszalam jest ochrona od pierwszego tygodnia

No niestety chyba nie uda mi się nie powiedzieć o tym, bo dostanę skierowanie na badania:-( A poza tym chyba nie mogłabym ich tak oszukać - zaczynam dopiero pracę u nich i nie wiem czy przedłużyliby mi umowę, gdybym już na samym wstępie ich okłamała i powiedziała kilka dni po podpisaniu umowy, że jestem w ciąży. Nie chcę tak zaczynać współpracy, nawet jeśli nie będą mnie chcieli przyjąć. Myślę sobie, że uczciwość popłaca i w tym wypadku mi pomoże. Spojrzą na mnie inaczej - że nie chciałam za wszelką cenę podpisać umowy, a później korzystać, tylko dałam im wybór i uczciwie powiedziałam od razu:tak:
Dzięki dziewczynki:):-) Miło się podzielić swoimi troskami, no i szczęściem rzecz jasna.
 
Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkie nowe "nosicielki:-);-)"

Mdigirl; Bylam w troche podobnej sytuacji. Lekarze w Pl wmawiali mi ,ze nie moge miec dzieci:sorry2:.Teraz jeste juz W drugiej ciazy:-),Pierwsza byla ksiazkowa,tylko mialam komplikacje przy porodzie:angry: ale winie za to Niekompetentna polozna i niedoswiadczonego lekarza:wściekła/y:.Druga mam nadzieje tez bedzie bezproblemowa.:happy:porod tez:sorry2:

Irka 252; Daj znac co powiedzieli w szpitalu:unsure:.Trzymam za Ciebie kciuki.
 
Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkie nowe "nosicielki:-);-)"

Madigirl; Bylam w troche podobnej sytuacji. Lekarze w Pl wmawiali mi ,ze nie moge miec dzieci:sorry2:.Teraz jeste juz W drugiej ciazy:-),Pierwsza byla ksiazkowa,tylko mialam komplikacje przy porodzie:angry: ,ale winie za to niekompetentna polozna i niedoswiadczonego lekarza:wściekła/y:.Druga mam nadzieje tez bedzie bezproblemowa.:happy:porod takze:sorry2:

Irka 252; Daj znac co powiedzieli w szpitalu:unsure:.Trzymam za Ciebie kciuki.
 
reklama
Czesc kochane;
czytam was teraz tylko w pracy, bo w domu mi odcieli internet.
Chcialabym przede wszytskim pogratulowac wszystkim nowym czerwcoweczką.
Ja ide na USG dopiero za tydzien, straszie sie wszystko dluzy:no:
pozdawiam wszystkim;
milego dnia i samopoczucia:-)
 
Do góry