reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja na razie bylam u Polskiego lekarza prywatnie- moj dawny lekarz wrocil o Polski i zmienilam przychodnie- kompletna porazka. Juz sie umowilam za 3 tyg dawnej Polskiej przychodni. Nie choze do Irlandczykow bo tu USG robi sie dopiero w 12 tygodniu a ja tez pol roku temu miala obumarly plod wiec sie boje. Potem ostane skierowanie do szpitala i bee rowniez pod ich opieka :happy:
 
reklama
Sunniva: zazdroszcze Ci tego spanka i spaceru.

KluseczkaS wykorzystaj weekend na spanko:tak: a spacerek taki sobie, wieje u nas niemiłosiernie i dosyć zimno, małej się wprawdzie podobało, biegała jak szalona za fruwającymi liściami i miała wielką radochę, ale mi to się średnio podobało;-)

nijntie współczuję takich przeżyć, aż mi ciary przeszły jak czytałam:baffled:
 
Tutaj ma sie USG tylko dwa razy Na poczatku ok.12tyg(potwierdzenie ciazy) i ok 20 tyg.Poza tym przez cala ciaze mieza brzuch centymetrem,sprawdzaja ci cisnienie i sprawdzaja serduszko dziecka--to lubie najbardziej.Moge sluchac godzinami:-).Ginekologa nie widzisz dopoki nie ma komplikacji.Jesli rodzisz w szpitalu ,to tez tylko z polozna bez lekarza.a jak wszystko jest ok,to po 2godz.wychodzicie do domu z dzieckiem.

... a tak poza tym to jak sie Panie dzisiaj czuja?Bo ja beznadziejnie:no:.Ciagle mnie mdli i mam jadlowstret:baffled:.Kiedy to sie skonczy?
 
nijntie to podobnie jest w anglii tyle ze wychodzi sie po porodzie po 6 godzinach totalna porazka

ja dzis w miare znośnie chociaz dla mnie to regula piatek u mnie to matkiboskiejpienieznej zawsze mam dobry humorek :)
 
a u mnie bez zmian..troche metaliczny posmak i żadnych dolegliwości do usg jeszcze tydzień:szok:
 
Co dzisiaj macie na obiad:sorry:,bo u mnie brak jakichkolwiek inspiracji.Zoladkowe sensacje nie pozwalaja na tworcze myslenie.

A gdzie jest Irka252? Miala isc dzisiaj na badania.Mam nadzieje,ze z nia wszystko wporzatku.
 
reklama
Do góry