reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam was kochane. Byłam dzisiaj w szpitalu zrobili mi usg i pobrali krew do badania. Podczas badania usg znalezli 2 pecherzyki zołtkowe, jeden pusty a w drugim jak to okresliła pani doktor jest "cos" co moze byc masa zarodkowa. Nawet było serduszko ktore biło ,cicho ale biło. W piatek ide znowu do szpitala na usg i badanie beta hcg. Wtedy okaze sie czy wszystko na 100% jest ok. Choc lekarz juz mi powiedział ze nie wiadomo czy ciaza bedzie sie rozwijac bo jest pewna nieprawidłowosc a mianowicie pecherz ciazowy jest wiekszy niz powinien byc (wyglada na 7 tyg) w stosunku do wieku ciazy, ktora wyglada na jakies 5 tyg. Tak wiec do piatku zyje w niepewnosci. Jedno jest tylko pewne to nie jest puste jajo, a co dalej to sie okaze .Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
 
Witam was kochane. Byłam dzisiaj w szpitalu zrobili mi usg i pobrali krew do badania. Podczas badania usg znalezli 2 pecherzyki zołtkowe, jeden pusty a w drugim jak to okresliła pani doktor jest "cos" co moze byc masa zarodkowa. Nawet było serduszko ktore biło ,cicho ale biło. W piatek ide znowu do szpitala na usg i badanie beta hcg. Wtedy okaze sie czy wszystko na 100% jest ok. Choc lekarz juz mi powiedział ze nie wiadomo czy ciaza bedzie sie rozwijac bo jest pewna nieprawidłowosc a mianowicie pecherz ciazowy jest wiekszy niz powinien byc (wyglada na 7 tyg) w stosunku do wieku ciazy, ktora wyglada na jakies 5 tyg. Tak wiec do piatku zyje w niepewnosci. Jedno jest tylko pewne to nie jest puste jajo, a co dalej to sie okaze .Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Irka252 trzymam za Ciebie kciuki Kochana, żeby okazało się, że wszystko jest ok:tak::tak::tak:
 
irka masz moje kciuki mocno zacisnięte za Twoje szczescie i powodzenie!
Witam sie popołudniem dziewczynki bo moje słodkie maleństwo wreszcie zdecydowało sie na drzemanie- tylko pół godzinki według jej standardów. Mało ale dobre i to.
Ja jeszcze nie rozgadałam swojego newsa i nie wiem jak sie do tego zabrać. Przyjaciele, których tu w Angolii mamy, dowiedzą sie lada chwila, przy najbliższym spotkaniu. Rodzina- jeszcze nie wiem. Chciałabym powiedzieć im to osobiscie (jak zrobiłam w przypadku Helenki) a do Polski wybieram sie z malutką 7 grudnia na calutki miesiąc. Z Helenką udało mi sie wytrzymać w tej tajemnicy 1,5 miesiąca może teraz też dam radę.
 
Troche wam zazdroszcze tych kontroli u lekarza .Ja moge dopiero za miesiac zglosic sie do poloznej.A po pierwszej ciazy nie moge dobrego slowa napisac na ich temat :wściekła/y:.
Irka 252 ;bedzie dobrze,pozdrawiam i trzymam kciuki;-)
 
Hej, witajcie:-) z wielką radością przyłączam sie do czerwcóweczek:tak: Wczoraj zrobiłam teścik, drugi, aby się upewnić i na obu były dwie krechy!!! Jest to moja druga ciąża, planowana, udało nam się już w pierwszym cyklu:szok: (za pierwszym razem nie było tak łatwo). Termin z OM wychodzi na 23 czerwca - Dzień Ojca:-) Do ginki wybiorę się gdzieś za dwa tygodnie, bo teraz to jeszcze za wcześnie:tak:

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane:-)

Irka252 bardzo mocno trzymam kciuki:tak:
 
Hej, witajcie:-) z wielką radością przyłączam sie do czerwcóweczek:tak: Wczoraj zrobiłam teścik, drugi, aby się upewnić i na obu były dwie krechy!!! Jest to moja druga ciąża, planowana, udało nam się już w pierwszym cyklu:szok: (za pierwszym razem nie było tak łatwo). Termin z OM wychodzi na 23 czerwca - Dzień Ojca:-) Do ginki wybiorę się gdzieś za dwa tygodnie, bo teraz to jeszcze za wcześnie:tak:

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane:-)

Irka252 bardzo mocno trzymam kciuki:tak:


Witamy Sunniva wśród Czerwcówek:-):-):-) W grupie zawsze łatwiej:tak:;-)
 
reklama
Do góry