reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej dziewczyny!
Czerwiec, to miesiąc urodzin naszych dzieci, niektóre są już po drugich ur., niektóre przed (tak jak my), jakie macie pomysły na imprezę urodzinową dla swoich pociech? Chodzi mi o menu, prezenty itd...
A swoją drogą strasznie tu pusto...
 
Hej Gonia
My robiliśmy Piotrkowi przyjęcie na działce. Upiekłam udka, i kotlety. Zrobiłam sałatke hawajską (ryż, por, puszka ananasa, papryka czerwona, szynka konserwowa, kukurydza, majonez, sól, pieprz) i warstwową (brokuły, szynka konserwowa, kukurydza, pomidory i sos czosnkowy, na wierzch posypać ziołami typu bazylia i oregano). Na grillu pieczone kiełbaski i ser camembert z zurawiną (kładziesz serek na folię aluminiowa i na wierzch dajesz łyżeczkę żurawiny i zawijasz jak cukierek). A torcik był z galaretka i truskawkami. Jedlismy to wszystko przez 2 dni.
Piotrek dostał pieniążki i samochodziki, bo bardzo lubi się nimi bawić oraz farmę z IKEA ze zwierzątkami.
 
Hej dziewczyny gdzie Wy sie wszystkie podziewacie? Jestęście jeszcze na tym forum. Moze gdzieś indziej sie udzielacie. Dajcie znać co u Was.

Martusia ale Alanek urósł nie moge sie napatrzeć. Napisz co tam u Was słychać.
Andzia tutaj jest link do tej farmy dla zwierząt: LANDET Gospodarstwo ze zwierzętami, 13s - IKEA Do tego można sobie dodatkowo dokupic zwierzaki albo maszyny rolnicze.
 
Kopa czasu :-) Hej.

Ja się teraz udzielam w Październikówkach 2011 bo wtedy właśnie ma przyjśc na swiat moja córeczka :-) Nie mam czasu latać po całym forum, ale może bedę zaglądac do Was czasami :-)
Jak tam dajecie radę z buntem 2-latka ? :-D
 
tricolor WIELKIE GRATULACJE - zatkało mnie ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!!

bunt 2-latka ,no dziś bym zamordowała tego kto to wynalazł :) :) Oskar to zywe srebro , niczego sie nieboi , nikogo sie niesłucha a jak mu ktoś popsuje plany lub wejdzie w droge to marny jego los :)
 
reklama
tricolor WIELKIE GRATULACJE - zatkało mnie ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!!

bunt 2-latka ,no dziś bym zamordowała tego kto to wynalazł :) :) Oskar to zywe srebro , niczego sie nieboi , nikogo sie niesłucha a jak mu ktoś popsuje plany lub wejdzie w droge to marny jego los :)

Czyli standardzik :-D Tymo też czasami nie do zniesienia. Łobuz z Niego rośnie. Potem wstawię gdzies tam jakąś fotkę tego mojego rozrabiaki.

tricolor super wiadomość, mówisz że do 3 razy sztuka ? :-D Gratulacje

ja w poniedziałek zostaję mamą Filipa

Czyli cesarka :-) Mnie też cc czeka. Trzymam kciukasy i jak najszybszego powrotu do formy. Gratulacje :-)
 
Do góry