reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dziewczyny co myślicie na temat wyjazdów na wakacje za granicę z Waszymi dzieciakami? My wybieramy się we wrześniu na nasz długo wyczekiwany urlop i zabieramy ze sobą naszego skarba, chociaż czasami mam wątpliwości czy nie jest jeszcze za mała na takie wojaże.....
 
Dziewczyny co myślicie na temat wyjazdów na wakacje za granicę z Waszymi dzieciakami? My wybieramy się we wrześniu na nasz długo wyczekiwany urlop i zabieramy ze sobą naszego skarba, chociaż czasami mam wątpliwości czy nie jest jeszcze za mała na takie wojaże.....
A gdzie jedziecie? Jesli dobrze sie przygotujecie to napewno wszystko bedzie dobrze,musicie tylko wybrac miejsce przyjazne dzieciom,aby malutka byla bespieczna i sie nie nudzila,no i oczywiscie jezeli to kraj egzotyczny to pewnie bedziesz ja musiala zaszczepic itd: mam znajome ktore pojechaly z mniejszymi maluszkami i bylo super:-)
 
A gdzie jedziecie?

Lecimy na Majorkę. Tam nie są potrzebne szczepienia ani nic z tych rzeczy, klimat jest w miarę łagodny, martwię się tylko, jak Lenka zniesie podróż samolotem i zmianę klimatu.... No ale skoro ludzie podróżują z mniejszymi szkrabami po całym świecie, to mam nadzieję, że będzie spoko.
 
Oj na Majorce super na pewno bedzie,ja sie wybieram koncem wrzesnia sama z coreczkami do Polski,juz sie boje bo starsz corcia ma dopiero 3 latka,a z Gabrysi to sie straszny nerwusek ostatnio zrobil,i niewiem jak ona wytrzyma na kolanach 8h....
 
Oooo Beata1980 no to Wam się daleka podróż szykuje.... a do Polski, to pewnie do rodziny?

No to mnie trochę uspokoiłyście odnośnie tych wyjazdów z maluchami....
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tutaj nie było i widzę że dużo nowych dziewczyn się przyłączyło.
Pozdrawiam zwłaszcza koleżankę z Lublina. :tak:
Mój Filip mówi tylko baba, czasami mama i tata ale to raczej przypadkiem a poza tym nic a nic, dobrze że chociaż chodzi :-D
Mamy 10 ząbków i chyba na razie tyle zostanie chociaż jest tak po chińsku z nimi bo na górze ma jedynki i czwórki tylko a dwójki gdzieś się zapodziały :-D
MONIKA
moja mała też jeszcze praktycznie nic nie mówi konkretnego jakieś dadadada ciągle powtarza i po swojemu rożne rzeczy.:eek:
Ale za to chodzi już od 9 miesiąca.:-)
 
czerwcówki jak tam maluszki ??

chodzą już ??

Gabi ma bunt wózkowy wszędzie chce chodzić na własnych nogach ... nawet na rękach się wygina i marudzi .... nawet za ręke nie chce by ją trzymać a wiadomo nie zawsze mogę ją puścić ...
 
reklama
Cześć, chyba znajdę czas tylko się przywitać. Głodomor się obudził.
U nas "dużo nowego".... Ale jeszcze nie było okazji oficjalnie potwierdzić.
Też wybieramy się na wrześniowe wakacje. Majorka jest super. No i najwygodniejsza, krótki lot z Poznania. My już objechaliśmy swego czasu wyspę, więc teraz szykujemy się na lenistwo pod palmami. Polecam okolice zatoki Alcudia.
Zobaczymy co powie na to lekarz, czy jednak zabroni lotu?
 
Do góry