reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

No z Karlitą bedziemy styczniówkami :) mi przydałaby się córeczka, a Karlita pewnie by synka chciała hehe. Zobaczymy jak wyjdzie.
Mój syncio narazie jeszcze nie chodzi jest prawdziwym leniuszkiem, wszędzie woli na czworaka dojść, ale tez chetnie przy meblach chodzi, no i wdrapuje sie sam na kanapę hehehe.

No to troszke mnie pocieszylas bo Gabi tez jeszcze nie chodzi,ale ona to jakby sie bala,jak ja puszcze stac sama to krzyczy i zaraz siada,widocznie jeszcze nie pora na nia:-)

Zazdroszcze Wam dziewczyny brzusiow,to najcudowniejsze uczucie miec pod sercem ta malenka istotke,u mnie narazie dwojka wystarczy,ale kto wie moze za pare lat bedzie mi dane jeszcze przezyc te wzroszajace momenty:-)
 
reklama
karlita- gratulacje. Chcecie wiedzieć płeć? Jeśli tak to pochwal się nam. No i jak starsza pociecha?daje mamie wytchnienie?


jasne ze chcemy ;) ale tylko z czystej ciekawości ;) bo w sumie obojętne nam co będzie OBY ZDROWE ;)

oczywiście byłoby idealnie gdyby udało się załatwić parkę czyli teraz mógłby być chłopiec ;) ale dziewczynki są rewelacyjne i miałabym już wszystkie ciuszki ;)

No to troszke mnie pocieszylas bo Gabi tez jeszcze nie chodzi,ale ona to jakby sie bala,jak ja puszcze stac sama to krzyczy i zaraz siada,widocznie jeszcze nie pora na nia:-)
to już niedługo Ci wystartuje ;) u nas w ciągu 3 tygodni gabi zaczęła chodzić od momentu samodzielnego stania :) na poczatku bardzo się bała i od razu szukała podparcia ;) a teraz to już kamikadze ... wszędzie jej pełno wszędzie wstaje i idzie czasem za nią nie nadążam

mamy teraz bunt rączkowy bo mała wszędzie chce CHODZIĆ!! oczywiście zaliczając wszystkie kwiatki, listki, kamyczki wszystko podnosi pokazuje ...

wczoraj jak byliśmy w Nałęczowie to kursowała między kaczkami ;)

poniżej foteczki ;)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i co nowego Gabi nauczyła się dawać całusy :) i ma dużą frajdę jak się z nami droczy że nie da całusa :) jest tak słodka ze szok!!
z westchnieniem wspominam czasy raczkowania ;) hehehehe

zielona mamy dużo wspólnego jeśli chodzi o planowanie ciąży ;) heheheh
 
Dziewczyny powiem wam jeszcze ze dobra decyzje podjelyscie co do drugiego dzidziusia:-)Miedzy moimi corciami jest tez taka sama roznica wieku jak bedzie u Was i powiem Wam jak widze jak moje male sie kloca:-) zloszcza na siebie a zaraz potem przytulaja,nie ma chyba piekniejszego i bardziej wzruszajacego widoku:happy:
 
Dziewczyny gratuluje nowych istotek w brzusiu, !!
Ja osobiscie nie wyobrazam jakbym miala miec teraz takiego drugiego brzdaca jak Kornel, chyba bym nie wyrobila,
Kornelcio jeszcze nie chodzi, zaczal stawac przy wersalce ale sie jeszcze chwieje , jest dosc wysoki i chyba mu trudno zapanowac,

Dobra uciekam jestem padnieta, mialam sezon ogórkowy :-)

my tez sie wybieramy do Nałeczowa, :-D

Pozdrawiam

 
a moj Fifi jak ruszył z miejsca tak biega i biega po całym domku. długo długo nic, aż nagle z raczkowania przeskoczył do latania.
Po domku sam chodzi ale na dworze za jedna rączkę woli :]
 
Mój w domu biega, w ogródku u teściów też. A na placu zabaw i spacerkach nie czuje się pewnie i woli za rączkę jedną grzecznie z mamą chodzić.
 
Cieszcie się dziewczyny,że Wasze maluchy chcą chodzić na dworze grzecznie za rączkę, bo moja mała odkąd zaczęła chodzić, to nie lubi chodzenia za rączkę wyrywa się i woli biegać sama. Spacerki to wyglądają tak,że ona wszystko podnosi z ziemi bierze do buzi wszystko ją wkoło interesuje i nie ma mowy o grzecznym chozeniu do przodu tylko na boki:tak::-D.
 
Witajcie dziewczyny. Jestem mamą 13-miesięcznej Lenki. Moja córcia też zaczyna stawiać pierwsze kroki :tak:z czego się bardzo cieszymy, poza tym to mała rozrabiara, ma charakterek i nie znosi zakazów:-D (jak chyba większość maluchów). Przy okazji pozdrawiam wszystkie mamy z czerwca 2009.
 
Dziewczyny powiem wam jeszcze ze dobra decyzje podjelyscie co do drugiego dzidziusia:-)

też tak myślę :-D

Dziewczyny gratuluje nowych istotek w brzusiu, !!
Ja osobiscie nie wyobrazam jakbym miala miec teraz takiego drugiego brzdaca jak Kornel, chyba bym nie wyrobila,

poczatki na bank będą trudne ;)
ale powiem Wam ze gdyby Gabi była inna to moze byśmy się nie zdecydowali ale jest już taka "samodzielna" usmiechnięta, nie marudzi bez powodu chyba ze ma gorsze dni :tak:

my tez sie wybieramy do Nałeczowa, :-D
hej też byłam ostatnio w Nałęczowie :)

zapraszam do Lubelskich mamusiek :)
często się spotykamy mamy różne spotkania tematyczne w sierpniu spotkamy się z fizjoterapełtą we wrześniu z logopedą :) ZAPRASZAM :)


Witajcie dziewczyny.

witamy :)

Gabi też ma charakterek ;)

dziewczynki a jak u Was z ząbkami ??

nam idą po mału dwie czwórki po prawej stronie i dolna i górna ... dziąsełka napuchnięte ale nic jeszcze nie widać dłuuuga droga przed nami :)

ogólnie mamy już 8 pięknych ząbków
 
reklama
U nas tez 8 zabkow juz mamy,,,,a pewnie nastepne w drodze bo Gabi od p[aru dni znow marudzi,nie je ...ale sie te nasze biedactwa musza nameczyc...:-(Gabi wogole przechodzi ciezki okres,jeszcze sama nie chodzi a juz by chciala,wiec tylko jeczy za albo ciagle wisi na mojej nodze i wola zeby ja nosic,wezne ja na rece ona znow chce na ziemie i tak na okraglo...

Zaczyna ladnie mowic ,potrafi powtorzyc dwa wyrazy,a pare juz sama powie ze zrozumieniem np: nieciem:-)mama daj,tata, jedzie tata dzwoni ciem mniam mniam:-) tak ze moje dziecko pewnie szybciej zacznie mowic niz chodzic:-)
 
Do góry