reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

a czemu tak dużo?

Oskar waży 8900 to sporko zważywszy że jego waga urodzeniowa to tylko 2500 , dotego jest wcześniaczkiem z 35 tc. wzrost 80 cm , ubranka nosi 80 , bluzeczki 74 bo jest dość szczupły , zato wysoki. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mojemu daje tylko 1 kropelkę wit. D i żadnych innych witaminek. Jak narazie nie był na nic chory, ma ode mnie witaminki w cycusiu.:-D
 
ja mojemu dawalam 5:szok: bo tyle kazali- do 6 miesiaca od 2 miesiecy nie daje,i sama juz nie wiem czy dobrze robie :) a te witaminy to byly 3 w jednym (A,C,D)
 
Dzięki wielkie dziewczyny, zaczęłam dawać po 1 kropli dziennie. 18 lutego mamy kontrolną wizytę to coś ustalę z dr ;-)
 
Hej
Ja ostatnio byłam u pediatry na szczepieniu i równiez pytałam o wit D - lekarka zapytala ile ml mleka dziennie wypija ( łącznie z kaszkami na mleku modyfikowanym) i okresliła,ze mam nadal podawac co 3 dni 1 kapsułkę wit. Dodam,ze karmie bebilonem comfort 2. wiec chyba lepiej dawac .
 
A ja mojemu daje tylko 1 kropelkę wit. D i żadnych innych witaminek. Jak narazie nie był na nic chory, ma ode mnie witaminki w cycusiu.:-D
DOKŁADNIE!!
ja też podaje jedynie 1 kropelkę wit.D i nic więcej.
moja mała mi jeszcze ani razu nie chorowała od urodzenia na żadne przeziębienie, nawet katarku nie miała :-):-)
to zasluga picia mleczka z cycusia- tak myśle.
 
moj za to jak był na cycusiu to raz zachorował :( ale mnie się wydaje ze to ja go zaraziłam, na dodatek ja sie wyleczyłam i znowu się od niego zaraziłam :(
 
reklama
DOKŁADNIE!!
ja też podaje jedynie 1 kropelkę wit.D i nic więcej.
moja mała mi jeszcze ani razu nie chorowała od urodzenia na żadne przeziębienie, nawet katarku nie miała :-):-)
to zasluga picia mleczka z cycusia- tak myśle.

A mój Piter nawet tygodnia nie był na cycusiu tylko cały czas na sztucznym i też nie chorował :-). I na basen chodzi co tydzień odkąd skończył miesiąc,nawet w mrozy :-). I bez względu na pogodę jesteśmy na dworze :-)
 
Do góry