reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej dziewczynki
czy wasze pociechy z wielka checia zajadaja sie papkami? Bo moja niunia trenuje od miesiaca i wczoraj udalo sie zjesc caly sloiczek, a juz dzis niestety brokuly jej nie podeszly. Nie mowiac juz o marchewce ktora zwraca w calosci ....
Od stycznia idzie do zlobka a ja sie boje ze nie dam rady jej przestawic...
POMOCY
 
reklama
Witaj, Adapterku, moja mała z wielką chęcią je wszystko, co jej dam... i jutro też spróbuję pochodzić po żłobkach i może znajdę dla małych miejsce, ja wracam po koniec stycznia do pracy a mój Adam ma w piątek rozmowę, gdzie ma duże szanse na zatrudnienie,, dają umowę o pracę i 8zł za godzinę. A na teściową wypinam d**** i mam ją gdzieś!!!!!!!!!!!11
 
Mój mały tez je wszystko co mu dam(prawie wszystko bo jablka nie chce) a jak widzi ze jest koniec to zaczyna plakac :) tylko ja mu daje sloiczki,a od piatku bedziemy w Pl wiec pewnie babcia bedzie gotowac cos wnusiowi..zobaczymy jak to mu podejdzie :)
 
A czy wasze dzieci sana modyfikowanym czy na cycuniu?
Bo moja na cycuniu i niestety tylko szpinak i dynia jej podeszła narazie :(
Ja do złobka zapisałam dwa mce temu, bou nas w wawie to na panstwowy nie ma szans jest 50ta na liscie rezerwowej.
 
czesc dziewczyny;-)
zaczelam prace i czasu mam mniej
moja mala je z checia do poludnia jabluszko z brzoskwinka uwielbia a popoludniu dynie z ziemniaczkiem i maslem......szpinakiem z ziemniakiem pluje ze ho:tak::tak::tak:lubi tez kaszke bobowity waniliowa - ale nadal jest tez na cycku

straszne to co pisza o wozkach brrr
pozdrawiam i sciskam bobasy:-):-)
 
Mój na razie je jabłuszko i bananka. Tez jest na cycusiach, ale czasami na noc dostaje jeszcze 150ml mleczka modyfikowanego jak jest jeszcze nienajedzony i dosypuje mu troche kaszki z bananami.
Dziewczyny ale o tym na innym wątku powinnysmy gadać :-D
 
My dzisiaj zaliczyliśmy basenik, ale suuuuper było :-) Mała szalała w wodzie, a my razem z nią. Ani ja ani mój mąż nie chcieliśmy iść popływać, bo żal nam było stracić taką uciechę z małej.
No i dzisiaj wyczułam pierwszy ząbek :-) ledwo, ledwo go widać... ale już jest :-)
 
reklama
Do góry