reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Oj bardzo uzależniają :tak::tak:, my już planujemy siostrzyczkę w lato jak Pitrek skończy rok zaczniemy się starać :-)
A swoją drogą ciekawe, która z nas pierwsza będzie w kolejnej ciąży ;-)

Zazdroszcze!!! Ja się jeszcze dobrze nie ogarnęłam przy Agatce,a co dopiero jakbym miała planować drugie :szok::szok::szok: Nie mówię że Agatka rodzeństwa miałą nie będzie ale napewno nie prędzej niż za jakieś trzy lata :)))))
Narazie muszę się uporać z rozszerzeniem jej diety, bo nadal najlepszy cycunio!
A żłobek tuz tuż....
 
reklama
Dziewczeta - na forum naszym pojawil sie nowy temat - Modowe porady i inspiracje... - Forum BabyBoom - goraco zapraszam do korzystania z niego bo to tez i moje dziecko :) ... na razie ruch slaby ale to pierwsze dni i foremki sie wstydaja. Piszcie smialo... przeciez chyba kazda laseczka lubi pogadac o ciuchach i modzie, i wiekszosc z nas otwierajac szafe mowi - nie mam w co sie ubrac .. :) Zapraszam :)
 
hej mamuski
no ja tez bym chciala miec jeszcze 1 dziecko i jakby byl synek to szczescie wielkie, ale ja sobie moge chciec hahahah ja swoje natura swoje:-):-):-)
ale npewnien nie wczesniej jak mala skonczy 2 latka ....zreszta czas pokarze.....ciuszki zostawiam w razie czego:-D:-D
my na szczescie nie mamy problemu z rozszerzaniem diety bo malawcina prawie wszystko choc nadal cycius jest najzwlaszcza 3 razy w nocy brrrr , nie da pospac rodzicom....ale jabluszko z brzoskwinka jest mniam:-p
ciekawe jak bedzie dalej....
ale dzisiaj mialysmy piekna pogode i spacerek dlugi zaliczony, a jutro wyjazd do dziadkow na 10 dni. i 200 km do pokonania bee
milej niedzielki
 
Witanko... co tutaj tak cicho :szok::szok:

u mnie pogoda barowa, nic się nie chce. Małe nie śpią, młoda wojuje ze mną a starsza robi demolkę w całym domu :rofl2:

u mnie też są plany kolejnego dziecka, ale za 2-3 lata, na razie Ania i Julka starczą ;-)
 
Hejjjjj dziewczynki
słoiczek szpinaku z ziemniaczkami - roztrzaskany !!!! Jupi Agatka ma kubki smakowe po mamuni :) Dodatkowo pół słoiczka jabłuszka z bananami w brzuniu :)
ale mleka modyfikowanego nie chcemy :( Trudno będziemy próbować za kilka dni :)
Buzka
 
Czesc

Martusia - dobrze że badanka wyszły dobrze zarówno u Sandry jak i u Alanka - szkoda że niewpadłyśmy na siebie gdzieś hehe może jak wiosną czy latem zajrzysz do domku to sie poprostu umówimy :tak:. bo jak tak zimno to niechce mi sie zadaleko wypuszczać w miasto z młodym.
A wiesz co myslalm o Tobie i Oskarku bo bylam w czwartedk i w piatek w Sosnowcu na Bedzinskeim na US. Ale po pierwsze nie spisalam Twojego nr tel, a po drugie niunia marudzila z eglodna i ze chce do domu i w koncu si enie zgadalam z Toba. Ale nastepnym razem jak bede wPL to na bank musimy sie umowic :tak::-D:-)

11 mieliśmy gości , Oskar był zachwycony koleżanką - na zamkniętym wrzuciłam foty . Ach jakbym miała taką 2 na codzień to warjatkowo murowane:-):-)
Mowilas cos kiedys ze juz sie staracie o bobo :-D i co przeszlo narazie ;-)

ale mleka modyfikowanego nie chcemy :( Trudno będziemy próbować za kilka dni :)
Buzka
Probowalas z NAN ????
Moja Sandra tylko takie chciala pic jak zaczelam jej mleko modyfikowane wprowadzac. Potem przeszlam na Nestle Junior.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie też był NAN na tapecie, i pewnie niedługo u Ani :no: ale mimo to walczę o laktację. Chcociaż nie wiem, czy to coś da, bo jak ją ważyłam , to za dwa tyg nie przybrała nic :szok: a Juluś teraz też Juniora doi :tak:

u nas nudy, drugi dzień nie ma drakuli i upajamy się ciszą :tak:;-)
 
Dziewczyny Alanek zjadl juz jabluszko i marchewke. Troszke baczkow popuszczal takich bardziej smierdzacych niz zwykle, nie bylo wzdec, qpa poszla gesciejsza i cala jak marchewka, bez sluzu itp. I tak sie zastanawiam czy to wszystko w porzadku, czy moge mu dalej podawac sloiczki czy lepeij sie wstrymac na pare dni. Jak bylo u Was ?? Ja tak mysle i mysle i nie moge sobie przypomniec jak to bylo u Sandrusi.

Ewcia a przeciez tyle mleka mialas w cycolach. zemu teraz walczysz o laktacje ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie Ania zje wszystko, ostatnio jadła warzywka - marchewka, pietrucha, seler i ziemniak, i smakowało...

A czemu zanika mi mleko, przez te wieczne wojny i nerwy w domu, chodze jak kłębek nerwów... to skąd mam mieć mleko? ale nie poddaję się i walczę :tak:



Martuś, zaraz chyba wkopy dostaniemy, bo piszemy nie na temat :-p
 
Do góry