reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej Dziewczynki
wróciliśmy z Mazur do szarej rzeczywistości :) "szarej" w przenośni bo jak przy dziecku może być szara ?! Poza tym niunia już sporadycznie popłakuje z powodu brzunia :) WS czwartek szczepienia... te obowiązkowe + rota + pneumokoki :-(
Nie nadrobie już wątków ale mam nadzieję, ze u Was wszystko w porządalku :)

Buziale
 
reklama
Hej,

U nas nocka ok, teraz mała dosypia.
Od kilku dni jest strasznie marudna - czy na ten okres przypada jakiś skok rozwojowy? Pamiętam że ktoś wstawiał link do tego tematu na forum ale nie mogę go znaleźć :zawstydzona/y:
Nie wiem czy z tego powodu czy też nie zaczynam się martwić o ilość mojego mleka. Czuje się jak bym zaczynała być "pusta". Chyba już po kryzysach laktacyjnych?

Mała dużo się uśmiecha i gada jak najęta. Nauczyła się krzyczeć i jak się jej udaje to się sama do siebie smieje. A najlepsza zabawą jest oglądanie siebie samej w lustrze....:-D
 
Hello!
Ansia - dziecko złożyć sobie przypadkowo jakieś głoski do kupy i czasem wyjdzie z tego coś bardziej sensownego;-) Ale raczej w tym wieku są to głoski a nie sylaby, a już na pewno nie jest to świadome :confused:
Ariada - kiedyś czytałam, że kryzysy laktacyjne zdarzają się kilka razy i to paru miesiącach, ale nie pamietam dokładnie po których. Jak znajdę linka to wkleję, ale poszukaj sobie na necie. Musisz częściej przystawiać i przeczekać :tak:\
Miłego dnia dziewczynki!
 
Agatko one się pewnie udzielają na forum w swojej grupie społecznościowej :tak: i nie mają dla nas czasu ;-)

Przenosze swojego posta wczesniej zamieszczonego w "Mniam Mniam" na odpowiedni watek.

"Jak sama nazwa mowi - "dzieci urodzone w czerwcu 2009", a ze w czerwcu nie urodzilam, to nie zamierzam zabierac tu glosu :biggrin2:."
 
Ustały awantury wrócilo do norym wiec...

Pragne sie z Wami pożegnać(przynajmiej nie bede tak aktywna jak do tej pory) Mam dość afer awantur i nerwów ...

Razem z jedna z Was podjełyśmy decyzje ze sobie pójdziemy aby stara wiara mogła wrócic :D

a znajdziecie nas tutaj www.wiedzminek.fora.pl chetnych zapraszamy jest co robic Tworzyc forum od podstaw :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny wlasnie wpadlam na pomysl, ze chce gdzies pojechac w Maju na urlopik. Gdzie w Maju bedzie naprawde ladna pogoda tak w granicach 26 - 30 stopni ale nie wiecej?
 
Do góry