reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej

Dzis bylismy w przedszkolu :tak:i tylko godzinke i rodzice mogli zostac. Tak, ze Sandra swietnie sie bawila, bardzo jej sie podobalo, ale co chwila nas pilnowala, jak jej tylko zniknelam z oczu to zaraz mnie szukala, choc pod koniec pobytu w przedszkolu ladnie sie dogadywala z dwoma kolezankami Lucy i Amber :-) no i sluchala co pani do niej mowila. Nie wiem jak to zrobila ale rozumiala co pani do niej mowi :-) Z placzem wracala do domu i byla bardzo zla ze dzis byla tak krotko ;-):-D chce zostawac caly dzien hihihi :-) Jutro kolejny dzien ciekawe jak bedzie. jutro mam zamiar czekac na korytarzu, choc nie wiem czy mi corcia pozwoli ;-)

Powiem Wam ze jak tak szlysmy do przedszkola to si eo malo nie poplakalam ze wzsruszenia, ze juz mam taka duza i madra corcie :-)


My 13 kwietnia mielismy 9 lat bycia razem, a 30 kwietnia minely nam 4 lata malzenstwa :-) Kurcze ale ten czas zapierdziela.

a co ci szkodzi Ewunia , produkuj ile wlezie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, my też ostro produkujemy ( hehe od tygodnia)
no to trzymam kciuki :tak::-)

Wszytskim gratuluje pieknych rocznic bycia razem i malzenstw i zycze dalej tak szczesliwych i pelnych milosci zwiazkow :tak::-):-):-)

Kolorowych snow.
jutro znow trzeba wczesnie wstac no coz mala do przedszkola to obowiazek wczesniejszego wstawania bedzie codziennie ;-)a tak dobrze sie spalo do 10 :-p
 
Marta to Sandrunia dzielna dziewczynka moja wyła przez miesiac ona w przedszkolu a ja w domu Teraz odlicza dni na paluszkach i codziennie dopytuje czy pani wróciła juz z wakacji :) Moja tez dziwnym trafem wszystko rozumiała co sie do niej mówiło chociaz z jezykiem miała tylko styczność poprzez bajki Teraz mówi swietnie po ang a najzabawniejsza sytuacja jak nie zna słowa po ang to wtraca po polsku i zaraz z zaklopotaniem mowi do ang kolezanek zeby zaczekały bo musi zapytac mame ... Nam zostało jeszcze kilka dni lenistwa i tez skonczy sie wylegiwanie w lozeczku :(


oczywiscie podpinam sie pod życzenia a tak szczerze to nigdy nie wyobrazalam sobie ze mozna przezyc z facetem tyle lat kochac go bezgranicznie :)
 
Witam czerwcowe mamusie. Mi właśnie zbliża się wrzesniowy termin. Mam do was pytanie bo stanęłam dzisiaj przed dylemaem CZY KUPOWAĆ PODUSZKĘ DO KARMIENIA. Jeśli nie stanowiłoby to problemu prosze o opinie.
 
Agatko no zobaczymy czy taka dzielna bedzie jak sama bedzie musiala zostawac.
Choc ona bardzo lubi dzieci i strasznie sie cieszy ze do przedszkola chodzi tylko, ze jest wstydliwa i woli sie mamy nogawki trzymac ;-) no ale jak sie zaklimatyzuje to kto wie co bedzie ;-)
Ja ryczec na bank bede ale nie przy niej ;-)

A wiesz, ze ja tez nigdsy niew yorazalam sobie jak mozna byc tyle lat z jedna osoba ;-) Zawsze sie dziwilam moim dziadkom tyle lat i wciaz sie kochali :-)

Ok ja juz wykapsana wiec moge isc lulu ;-)
 
Czesc

U nas wszystko po staremu.
Mała grzeczna, a czas nie wiem kiedy ucieka.
Wczoraj coś mnie tak zmogło, że poszłam spać zaraz po kąpieli Gabi
A teraz walcze z przyjęciem na chrzciny. Jakieś chore te ceny, więc zasanawiamy się jak zminimalizować koszt, czyli jak zmieścić wszystkich gości u nas :tak:
 
Martusia no to super, że Sandruni tak się podoba w przedszkolu, oby tak już zostało:tak:

Moje maleństwo od wczoraj też należy do grona przedszkolaczków i jak na razie nie jest źle. Troszkę popłakuje na początku gdy widzi inne placzące maluchy, ale później juz jest ok. Najważniejsze, że idzie tam chętnie i z uśmiechem a później opowiada jakie tam były atrakcje:-) W zeszłym tygodniu chodziła z nami na 3 godzinki aby się oswoic a od wczoraj zostaje już sama od 8 do 14:30, moja dzielna dziewuszka:-)

My razem jesteśmy 13 lat a w małżeństwie 7:-)
 
reklama
Ewuniu powodzenia na rozmowie. Ja miałam okropnego stracha przed rozmową z dyrekcją w sprawie wychowawczego.
A tak swoją drogą to współczuję faceta który znając waszą sytuację finansową nie potrafi znaleźć sobie jakiejkolwiek pracy. Co jak co ale ambicje trzeba porzucić i robić cokolwiek byle by kasa była.
A ja dzisiaj idę znowu do swojej pracy bo okazało się że załapałam się na kurs języka angielskiego finansowany przez Fundusz Norweski. Grzech by było nie skorzystać z darmowej okazji :-) Kurde szkoda że nie zgłosiłam się na studia podyplomowe- bo może tam też bym się załapała :wściekła/y:
 
Do góry