reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

HHehe, Oli, ja dwa lata z rzędu mialam prezenty urodzinowe, a co tam, że spóźnione, ale najukochańse na świecie :-) bo ja z czerwca i moje dziewczęta też ;-) teraz znajomi się śmieją żeby urodzić synusia we wrześniu, zeby mojemu A nie było smutno ;-) oj, nie dam mu tej satysfakcji hahahaha
:-D:-D:-D:-D
Ewunia bo my planujemy niedługo drugie tak żeby się urodziło nim Pepuś skończy 2 lata. Trochę mnie to przeraża :szok::szok:, ale chcemy żeby była mała różnica wieku. Napisz jak wyglądają spacery i jak sobie radzisz z dwójką bobasów :eek:
 
reklama
:-D:-D:-D:-D
Ewunia bo my planujemy niedługo drugie tak żeby się urodziło nim Pepuś skończy 2 lata. Trochę mnie to przeraża :szok::szok:, ale chcemy żeby była mała różnica wieku. Napisz jak wyglądają spacery i jak sobie radzisz z dwójką bobasów :eek:

Planujcie!!! bardzo dobrze. jesli chcecie dwa lata, to za rok o tej porze Ci pogratuluję :-p;-):-D:-D:-D:-D co do spacerków... chodzimy na dwa wózki. A jak musimy coś załatwiać to małe jeżdzą z nami. NP ja wyskocze na zakupy, to A siedzial z nimi w domu, jakoś to musimy zgrać. Teraz małe śpią, myślę o jakimś obiedzie, a tak mi się nie chce :zawstydzona/y::-p:-p:zawstydzona/y:

a jakoś sobie radzę, widać to po aktywności na BB ;-) jakoś staram się ogarniać ten bałagan ;-)


mój A powiedział przed chwilą : Ewa, jak myślą Cię zwolnić to zajdź w kolejną ciążę :rofl2::szok: jakbym naszą szaloną Agatkę, słyszała :-)
 
Ewunia jak wiesz ze chca cie zwolnic to nie wracaj do pracy tylko odrazu wez urlopy i idz na wychowawczy lepsze 400 zł niz nic.
Andzia to wy juz staracie sie o drugiego dzidziusia?
 
Planujcie!!! bardzo dobrze. jesli chcecie dwa lata, to za rok o tej porze Ci pogratuluję :-p;-):-D:-D:-D:-D co do spacerków... chodzimy na dwa wózki. A jak musimy coś załatwiać to małe jeżdzą z nami. NP ja wyskocze na zakupy, to A siedzial z nimi w domu, jakoś to musimy zgrać. Teraz małe śpią, myślę o jakimś obiedzie, a tak mi się nie chce :zawstydzona/y::-p:-p:zawstydzona/y:

a jakoś sobie radzę, widać to po aktywności na BB ;-) jakoś staram się ogarniać ten bałagan ;-)


mój A powiedział przed chwilą : Ewa, jak myślą Cię zwolnić to zajdź w kolejną ciążę :rofl2::szok: jakbym naszą szaloną Agatkę, słyszała :-)

Ewunia jest to jakieś rozwiązanie :laugh2::laugh2::laugh2:, a tak szczerze to możesz złożyć przecież podanie o 5/6 etatu i wtedy jesteś chroniona przez rok nie mogą Cię zwolnić ;-)

O ludzie to jak ja sobie poradzę jak K. cały dzień w pracy :szok::szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewunia no właśnie idź na wychowawczy. Ty przynajmniej będziesz miała płatny. Ja wczoraj złożyłam podanie o wychowawczy na 3 lata. Tak więc powrót do pracy 25 października 2012 roku :-) (ale niestety 3 lata bez kasy :wściekła/y:)
Andzia tak ci się spodobało macierzyństwo, że staracie się o następne bobo?
 
My 13 będziemy mieć pierwszą rocznicę ślubu kościelnego (póżno załatwialiśmy, a na ten terminjakośbyła wolna sala:-)). Cztery lata temu braliśmy cylilny, a znmy się dziesięć lat (minęło w czerwcu).
 
Dziewczyny mam problem, niedługo nasza 1-sza rocznica ślubu i nie mam pomysłu co mogłabym sprezentować mojemu. Jak się jego pytam to odpowiada mi, że już mu dałam śliczną córeczkę, więcej nic narazie nie potrzebuje (w przyszłości chce drugie dzieciątko:-) )
moze jakis wspolny wypad....
moze lepiej cos zorganizowac niz glowic sie nad prezentem :)
my w zeszlym roku na rocznice na krete pojechalismy i tam wlasnie powstalo nasze szczescie...
a w tym roku to 15 wrzesnia mamy 2 rocznice slubu i w ten sam dzien 9 rocznice bycia razem :)
Andzia-wow juz nastepne....podziwiam, ja chyba troche leniuszek jestem i musze sobie odpoczac a poza tym chce by moje malenstwo rozumialo co sie dzieje dookola jak nastepny dzidzius sie pojawi.
Ewcia- kurcze wspolczuje ci tego pecha z mieszkankiem...mimo to trzymam mocno kciukasy...

a tak z codziennosci...to dlugi weekend jakos nam minal ...w niedziele pojechalismy razem patrzec jak mezus pilke kopie a pozniej na peak district czyli do parku krajobrazowego...przepiekne miejsce....tylko szkoda ze pogoda do d*** . ciagle padalo...wiec tylko troche polazilismy m.in mezus wepchnal wozek na mega gore na ktorej byly ruiny zamku ...bo ja chcialam je ogladac hehe i spadalismy do domku.
a tak w ogole to kupilismy nosidelko,troche bylo placzu przy pierwszych probach noszenia ale juz jest super,mam nadzieje ze w koncu skonczy sie placz ktory towarzyszyl nam podczas zakupow... :)
 
cześć dziewczyny
widze,że niektore z was planują już kolejne dziecko.
Ja narazie o tym nie myśle... ja nawet sexu nie mogę teraz uprawiać, bo byłam u gina i okazało się,że mam jakieś zapalenie i jestem w trakcie leczenia tego paskudztwa.
Skarżyłam się na ból jak byłam na kontroli 6 tyg po porodzie to nawet porządnego badania mi nie zrobił tylko sprawdził czy macica się dobrze obkurczyła. I tak się męczyłam aż nie wytrzymałam i poszłam do innego gina. I dobrze!
 
reklama
Dorota, oczywiście że dobrze, zamiast być delikatny i rzetelny, to Cię tak potraktował... a kopnij go w d**** bardzo dobrze ;-);-);-)

no własnie mam newsa.... werble ;-)


dzwoniła do mnie kadrowa, że jutro kierowniczka personalna zaprasza mnie na pogadankę około 12... dowiem się cokolwiek w sprawie mojego losu... jakoś próbuję się nastawić i nastroić na jutro... ale nie umiem

Monia, jak mój A nie znajdzie roboty to mogę sobie z głowy wybić jakieś wolne. A mam cały etat, więc nie opłaci mi się zejście na niższy pułap :-( jeszcze jak jestem jedynym żywicielem rodziny
 
Do góry