reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Cześć dziewczyny. Nadrobię w innym czasie, bo teraz nie mogę. Mam pilną sprawę: czy któraś z Was ma nr kom. do Annki1974 ??? Pilnie potrzebuję, a jestem w pracy i nie mam tu magicznej listy Aletki... jeśli któraś ma to bardzo proszę na priv!
 
reklama
A ja byłam z Gosią wczoraj u lekarza, który rozłozył rece i powiedzial, ze nie ma pojęcia czemu Gosia ma juz drugi dzień 39 st goraczki. Na początku myslałam, że to zęby, bo obecnie Gosia ma ich 11 a przez skóre widac trójki dolne i górne, ale podobno taka temperatura przy zębach jest nienormalnym zjawiskiem, więc mamy czekac i obserwować, ja siedze w pracy i obgryzam z nerwów paznokcie, że nie moge siedziec z mała, ale po moim długim l4 nie moge znowu iść na nastepne. Wrr, troche mnie to denerwuje.

Zazdroszcze Wam urlopów i wakacji, ja na urlop jade we wrześniu dopiero, może uda mi sie wcześniej wykompinowac parę wolnych dni, ale narazie nie moge, buu.


 
Hej,
to i ja jak ta córa marnotrawna powracam:)

Nie ma mnie bo od poniedziałku mąz ma wreszcie urlop a ja postanowiłam generalne porządki przeprowadzić. A jak już siły brakuje to wtedy ogród i basen.
A w poniedziałek wybywamy do Łeby gdzie spotkam sie nareszcie z Nayą. Ciesze się jak nie wiem. Wreszcie bedziemy mogły nagadac się do woli i poznac wreszcie:)
Poza tym jak mamy czas to jeździmy sobie na wycieczki. W niedzielę zaliczylismy zamek w Gniewie. Podeślę fotki.

Teraz postaram się troszkę odpisać.

Nanyah nie wiem czy Cie to pocieszy jakos ale Igus ma jakieś 71-72 cm. U nas podobno dlatego,ze ma tez niedobór masy ciała. Ale z tego co pamietam Wy na szczęscie nie macie takiego problemu. Na pewno Nati podroście i będzie wysokim, przystojnym mężczyzną.

Evik przykro mi z powodu tej posady ale bedzie druga i za znalexienie jej trzymam mocno kciuki.

Świezynko super, ze Wojtus tak fajnie zaklimatyzował sie w żłobku. Mam nadzije,z e i u nas tak bedzie bo Igorek idzie od wrzesnia. Mysle pozytywnie ale boje się o to jedzenie bo trzeba anielskiej cierpliwości do nakarmienia go i boję się, ze albo komus jej zabraknie albo będzie głodny. Pewnie to drugie. Z tego powodu bałabym się zatrudnic nianie bo wiem jak to wyjśc z siebie. Bałabym sie i juz.

Czarnulko gratki dla Mamy i Siostry. Fotki super. A dziewczyny dobrze radzą. Bedziesz miała nianie na oku wiec wszystko będzie jak trzeba.

MamaGosi kurcze może to  ta trzydniówka Was dopadła. W każdym razie zdrówka zyczę. Usciski dla Gosi.

Agast dziewczyny podały juz ogólne informacje. Najlepiej jak podejdziesz lub zadzwonisz do tych, które by Ci odpowiadały. Ja miałam na uwadze 2 w poblizu mojej pracy (czyli miniumum czasu spędzonego w złobku). Pozdwoniłam a potem poszłam. I w jednym az mnie zmrosziła pani kierownik. Jej uprzejmośc była tak wymuszona, ze odrzuciłam to przedszkole od razu. Praktycznie nie chciała ze mną rozmawiac bo nie wiadomo czy przyjma dziecko. Tylko, ze ja nie oddaje dziecka na przechowanie tylko szukam gdzie lepiej. Eh.

Basiu rozdwajaj sie kochana. A tak swoja droga te teksty,ze jak sie rodzi ponownie to szybciej to chyba jednak między bajki trzeba włozyć. Ja z Igusiem tez po terminie.

Rita nadal trzymam za to jedzenie kciuki.

Biesy oczywiście,z e jestes dobra matka ba najlepsza dla swojego dziecka.

Asiu ja miałam poparzenie ale dawno i nie pamietam za bardzo. Oprócz oczywiście bólu. Jak tylko byłam w stanie poruszac się (bo tak kręciło mi się w głowie i mdlałam) to poszłam do lekarza. Pamietam jeszcze jak schodziły ze mnie płaty skóry. Potem chyba przez 3 sezony nie wychodziłam na słońce.

Lila, Junonka dzięki za fotki. Wypoczywacie sobie super. Do zobaczenia jutro:) Przybywamy ze Szkrabikiem.

Aletko macie wspaniały urlop, dziękuje za wszystkie swietne fotki.

Minko witaj i zdrówka dla Wiki. I gartki dla małej wędrowniczi. U nas tylko raczek albo chodzenie za rękę albo palec chociaż.
 
Nenyah, a czy możesz mi chociaż maila podesłać na priv?

-----------------------------------------------------------------------------------------
Beatusek mi już podała i wysłałam do Annki maila :)
 
Najpierw się przywitam po tygodniu nieobecności i zamieszczę mały fotoreportaż  ;D

Siesta poobiednia w oczekiwaniu na koleżankę Maję
dscn52381bf.jpg


Pierwsze spotkanie....a Fikas dalej śpi ::)
dscn52442ge.jpg


A Panna Maja czeka na przebicie piątki na powitanie ;)
dscn52468sn.jpg


Dumne Mamy i ich najbardziej widoczne bufety ::)
dscn52480ef.jpg


Nasze małe przedszkole.... ;D
dscn52738hf.jpg


Maja ćwiczy na brzuchu... :)
dscn52823jz.jpg


A Fikas się obija... :p
dscn52849hn.jpg


Za to bawi go co innego... 8)
dscn52886qs.jpg


Rodzice też się bawią...
dscn53055oe.jpg


I to jak... ;D
dscn53063jr.jpg


Fikas z mamą i ciocią Asią... :D
dscn53106bk.jpg


Pożegnanie...szkoda, że tak krótko byliśmy razem :(
dscn53204gs.jpg


dscn53234cf.jpg


A to już po wyjeździe Asioczka z Rodziną:

Smutno, że bez nich, ale i tak w nastroju urlopowym.... 8)
dscn53319ja.jpg


Matka karmiąca...to leśne powietrze wzmaga apetyt ;D
dscn53519le.jpg


Ostatni wieczór nad Zalewem  :(
dscn53571ye.jpg


Koniec wakacji z Rybakówką w tle...
dscn53649bc.jpg


Przepraszam, że zaserwowałam taką ilość zdjęć, ale przed wyjazdem obiecywałam fotoreportaż, więc... ::)







 
Jucia widze, że urlop bardzo udany. Super fotki zamieściłaś.

Nenyah dziekujemy:) A co do wzrostu to chyba nie do końca tak jest. Moi Teściowie są niźsi ode mnie (ja mam 164) a mój mąz ma 17.  Natomiast brat męza ma ponad 180. A nasz  Dawidek (równiez niejadek) też nie był jakis najwyższy (w przedszkolu np) natomaist teraz ma 143 i jest jedym z najwyższych dzieci w klasie. Młodsze pokolenie sa chyba coraz wyższe. Bądźmy wiec dobrej mysli:)
 
Jucia Ale musiało być fajowo! Zdjęcia cudne! :)
Mamogosi Tez obstawiam trzydniówkę.
Nenyah Proszę bardzo :)
Beatusku Dostałam fotki, no śliczne po prostu, Igorek ma cudną śniadą cerkę!

Idę do cioci
ciocia_ide_do_ciebie.jpg
 
No witam!

Bardzo serdecznie dziekuję za odpowiedzi w sprawie żłobka. Zastanawiam sięczy nie posłać Hani ale dopiero za rok. Tylko ze nie miałby kto jej odbierać bo ja albo kończę prace o 17 albo o 20 ::) wiec chyba nic z tego nie wyjdzie. Do tej pory żłobek kojarzył mi sie z zasmarkanymi, odparzonymi i płaczącymi dziećmi a jak wczoraj poczytałam forum o żłobkach w Warszawie to diametralnie zmieniłam zdanie. Dzieci uczą się zycia w grupie, szybko sikają do nocnika, szybko uczą sie samodzielnie jesc, tylko niestety często chorują...


Juciu- zdjęcia ślicznościowe! Juz Ci z resztą napisałam na gg ;D

Mamogosi- jestem na 99% pewna ze to trzydniówka.

Nenyah, Beatusku- a ja tam mysle ze wzrost dziecka ma jednak poro wspólnego ze wzrostem rodziców. Ja i mąż jesteśmy wysocy i Hanka na 97 centylu wzrostowym. Szkoda tylko ze waga na 25 ::)

Naya, Beatusku- życzę udanego uropowania nad morzem. A obiektyw Naya to ważna rzecz ;D Po powrocie oczywiście czekamy na reportaz co najmniej taki jak Juci ;D


A no i winna jestem Wam informację ze moje pieprzyki to nie rak ;) Byłam wczoraj u lekarza i wsio jest ok bo to przede wszystkim nie są pieprzyki tylko jakieś brodawczaki czy jak im tam ::)

 
reklama
Melduje powrót z wakacji, było super, zdjęcia później....
A tu taka niespodzianka, lila w Gdyni!!!! :) Szkrabik dał mi dzisiaj znac o spotkaniu i mam już bilety na katamaran, wiec jutro sie zobaczymy!!!! A póki co też bardzo prosze o zdjecia z pobytu nad morzem.
 
Do góry