reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Frotko, po wypłacie się na bóstwo zrobię ;D

Lila, no to uff :D No swój znam, a bo co? Jeśli nie znasz własnego to może czas się z nim zapoznać hm? ;D
 
reklama
Wolę okna myć niż na skakance śmigać ;D ;)

szkrabiku a wiesz, że jakieś foty do mnie doszły..?! śłiczności + seksowna cięzarna!! To chyba o te chodziło, nie? ;)
 
Easy, chyba o te  :-[  :-[  :-[ A Ty przypadkiem na akrylu się nie znasz? Bo mi coś świta... napisz mi cuś!

Póki co idę spać, bo za chwilę monitor połknę... pa ;)
 
No chciałam se, szkrabiku, zrobić niedawno, ale jakos chęć swoją powstrzymałam... więc nic nie doradzę!

A po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że ta skakanka to bardziej by się przydała niż to mycie okien ::)
 
Witam
Nie mam czasu nadrobić ,ani odpisac dziecko mi szaleje nie wiem czy sę nie podziębiła pinda mała.Jak tak to chyba w łep sobie palnę.
Chciałam tylko Szkrabikowskiemu odpisać.
Ja zajmuje się przedłużaniem paznokci,i powiem tylko tyle ,ze nie musisz ich specjalnie jakoś przygotowywać.Tym zajmie się stylistka która będzie kładła Ci akryl  ;).Dobrze jedynie by nie były jakies mega krótkie (ogryzione) bo wtedy szybciej jest ryzyko, że mogą na łaczeniu się złamać,ale to nie zawsze tak sie dzieje.Więcej pytań??-zapraszam na maila lub gg.Buźka

Mignęły mi gratulacje dla Pauli wiec domyślam sie ,że Szymkowy ząbek ujżał swiatło dzienne.GRATULUJĘ!!!

A jeszcze tylko dodam ,ze zmieniłam całkowicie fryzurę !!!! Obciełam sie na krótko i przefarbowałam zupełnie.Pozdrawiam papa
 
Junonka, dawaj zdjęcia :)

Szkrabiku, ja miałam robione paznokcie kiedyś i dokładnie tak było, jak pisze Junonka, z tym, że u mnie był taki złamany głęboko paznokieć, aż w skórkę, i moja cudna kosmetyczka to ładnie zaklajstrowała, żeby mi się dalej nie zaciągało. To super sprawa na takie problemy z paznokciami.
 
JUnoke widzialam, super wyglada ;D
Szkrabiku, ale to trzeba poobserwowac wlasne cialo,a ja nawet nie wiem jak sie za to zabrac ::) To chyba wymaga troche czasu zanim sie zalapie,co??No to zdradz jak Ty sie tego nauczylas :p ?? Aaa co do szkolenia kiedy dziewczynka to dzieki Mongea :)
Frotko - dzieki, o to mi chodzi :)
Hehe Easy,a najlepiej to i to ;D

Ide,bo czeka mnie jeszcze masaz moich wstretnych ud ::) I czytanie do szkoly ::) Kiedy zrobie dla siebie cos przyjemnego?? ::) ;)

PA

Ps. A jutro zaczne Wam marudzic czy jechac do szpitala na cc czy czekac na porod ;D Jak dobrze,ze pojechalam...
 
Dziękuję za gratulacje za które jeszcze nie dziękowałam.

Agast nie ma za co ;)

Szkrabiku nie znam się na akrylu, ale Junonka zna się super, więc nic tu po mnie.

Junonko zdrówka dla Oliwki, mam nadzieję, że to jednak nie choróbsko.
Dawaj fotki!

Lila miłego skakania na skakance!

Easy bilans urlopowy i tak masz na plus, a prasowanie nie ucieknie.

Idę spać bo padam na twarz
Dobranoc
 
reklama
Witam w zimowy i prawie mrozny poranek, brrrrrrrrr, 10 st o tej porze roku to przegiecie.

Odnosnie tego budzenie sie w nocy, smoczek niestety nie działa, i jak mnie pare razy nie bylo to wstawal do malej mąż, no i wygladało to w ten sposób, że najpierw Gosia na jego widok darła sie w niebogłosy, a potem rzuczała sie na butle z mlekiem i wypijała ja do dna. Więc wniosek z tego taki, że chce jej sie jeść. Właśnie jestem na etapie wymyślania jakiś podwieczorków i kolacyjek, bo naormalnie na dobranoc daje butle kaszki mannej na modyfikowanym albo ryżowej na własnym- i potem cyca, , no ale widocznie to nie wystarc i może mała powinna jeśc cos bardziej tresciwego popludniu, tylko, co? Jak jestem w pracy do 15 zjada serek, deserek, banana lub jabłko i zupkę, przy mnie zjada troche drugiego dania, cyca , i potem kaszkę, ewentualnie bułke dla gołąbków na spacerze, ale chyba w okolicach 17-18 powinna dostawać cos jeszcze. Macie jakieś pomysły? Do tej pory jej specjalnie nie dokarmiałam popołudniami bo wydawało mi się, że przy niani je za dużo,a i tak wygląda jak pączek w maśle, ale chyba powinnam zacząć.
 
Do góry