reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Sliczny ava i podpis Swiezynko, jejku ale Ci fajnie, moja mama tez tak pracowala,ale u malutkich pozniej, bo wczesniej u wiekszych :)
 
reklama
Czy Wasze dzieci tez sie wspinaja ??? Bo ten moj Mlody to non stop,na lozko, na stol, raz mu sie uda, raz nie, boje sie,ze spadnie,ucze go schodzic,ale nie wiem czy sie nauczyl  ::)
 
A ja własnie licytuję na allegro bluzkę ciążową ::) Chyba mnie pogieło, ale taka ładna ze nie mogłam się oprzeć ;)
 
Aletko- rozumiem ze chodzi o bluzke? a co! ;D przyda sie nie?.. hihi
A i zapomniałam napisac że zdjęcia z krainy deszczowców suuper!
 
Witam Was kochane

Napisałam meila do Was,ale od wiekszości mi odbiło:(

A więc,nie było nas poniewaz Waneska spadła nam ze schodów w sobotę i wyladowalismy w szpitalu.Straciła przytomność i kilkanascie godzin nie odzyskiwała przytomności....te godziny dla nas były straszne ta swiadomosc ze jej niedopilnowałam że przezemnie mogła ...ale nawet niewiem jakim sposobem spadła skoro drzwi były zamkniete na klucz ::) pewnie nauczyła się je otwierac
ale w niedziele miała porobione wszystkie badania włąznie z główką i wszystko na szczęscie jest oki.

Frotko czy potrzebne sa Ci te kody jeszcze? chodzi o to ze je wysłałam ale napisałam przez pomyłkę mój kod pocztowy i miasto i wrócuił list spowrotem do mnie  :mad: jezeli tak to jutro bym wysłała ale czy niezapózno? jejku tak mi głupio strasznie

Aha wydaje mi się że troszkę nas ktoś z góry chciał ostrzec ze cos się stanie.Mianowicie w piatek w dzien matki poszlismy na spacer no i Waneska nigdy nas nie słucha i ucieka nam.Szukalismy jej z 15 min po całej ulicy która jest ogromna we wszystkich sklepach i nagle słyszymy jak ktoś krzyczy że dziewczynka mała spadła ze schodów i skręciła sobie główkę :( Wyobrazcie sobie moją reakcję biegłam tam z płaczem modląc się zeby to nie była ona na szczęscie nie była...ale widok jaki zobaczyłam zapamiętam do konca życia.Waneskę znalazłam w sklepie zoologicznym oglądała zwierzątka ...na drugi dzien w sobote spadła ze schodów.Mam dziwne mysli przez to co się stało

A u nas przygotowania do niedzielnych chrzcin...

P.S. komody nadal niemam :mad:
 
Asiu - Jejku no to rzeczywiscie :( Przytulam!!Na szczescie nic sie Wanesce nie stalo!!

Agast - bluzka sliczna!!
 
Dziękujemy za gratulacje ząbkowe :D

Asiu strasznie mi przykro z powodu tego co Was spotkało :(
Buziaki dla Waneski!

Lila widać jeszcze nie pora na kolejnego maluszka.
Cieszę się że podjeliście tę decyzję razem, zobaczysz, potem jak już nie będą na Tobie studia wisiały będziesz spokojniejsza, a i pewnie dzidzia pojawi się w odpowiednim momencie.
Szymek uważa, że chwila bez wspinania jest chwilą straconą, wychodzi na wszystko- fotele, stół, łóżko, wózek....nie jesteś sama...

Agast bardzo fajna bluzka :)
Przepis na dziewczynkę ;) : współżyć przed owulacją(plemniki żeńskie są wolniejsze i wytrzymalsze, mogą poczekać na jajeczko).
"Przed owulacją" to znaczy na początku fazy płodnej(śluz staje się przejrzysty, rozciągliwy, szyjka macicy mięknie), ale tempka jeszcze nie skacze. Jak już skacze to wtedy raczej będzie chłopczyk, o ile jeszcze się zdąży począć bo żeby faceta począć to najlepiej działać wieczorkiem przed skokiem tempki.

Aletko śliczne zdjątka dostałam :)

Świeżynko masz śliczne zdjątko w podpisie.

A my zgubiliśmy buta i teraz Szymek jeździ w skarpetkach. :(
Muszę mu kupić jakieś buciki nakładane bo takie do chodzenia to kupię dopiero jak już chodzić zacznie.

Zastanawiam się jak przekonać Szymka do nocnika, on w ogóle nie chce na nim siedzieć, ucieka z gołą pupą, a jak jest ubrany to też posiedzi 3 sekundy i z niego schodzi.
Chyba jeszcze potrzebuje czasu...
 
reklama
Paula- dzieki za przepis na dziewczynkę ;D

Odnośnie bucików to mnie pogoda zmusiła i musiałam wczoraj Hance kupić zakryte butki bo miała tylko sandałki a na dworze temp. 12 stopni i bałam sie zeby sie nie przeziębiła. Po za tym mokro było a ona juz nie chce na spacerach w wózku siedziec ::) No i kupiłam śliczne gufo za całe 39,99. Są całe skórzane, szyte i mają wyprofilowaną wkładkę. Super zakup w sklepie CCC. Polecam.
 
Do góry