reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

W imieniu Tymka i własnym dziękuję za życzenia, które napisałyście od mojego ostatnio napisanego posta. Jesteście naprawdę cudowne!!!

Mondzi, myślę, że rozumiem. Jesteś nie do końca szczęśliwa w sytuacji, która się wytworzyła, ale przedkładasz dobro dziecka nad własne samopoczucie. I to się właśnie nazywa świadome macierzyństwo  8) Co do szuflad to ja też pozwalam Tymkowi myszkować. Małżyk miauczy, ale mam to gdzieś. Tymek się dzięki temu wiele uczy i jest bardzo szczęśliwy, że może odkrywać dorosły świat, więc Mu nie zabraniam, z wyjątkiem szuflady ze sztućcami, bo mógłby sobie zrobić krzywdę. Z paluszkami czasami jest problem, ale bardzo rzadko. Nie będę na Małego dmuchać, bo jeśli sobie czasami łapki nie przykleszczy, to skąd ma wiedzieć, czym to grozi ???

Natko, przykro mi, że Twojej mamy już nie ma. Teraz Ty jesteś mamą... taka kolej rzeczy :( Książkę 100 bajek Brzechwy też mamy i też sobie czytamy. Kupiłam Tymkowi na zająca :)

Lila, przykro mi z powodu kolegi strażaka :(

Easy, ale przepiękny prezent otrzymałaś ;D

Magdulku, Twoja córeczka dobrze się rozwija, a Ty jesteś samotna aktualnie, więc masz prawo się źle czuć. Wiesz przecież, że możesz smęcić do woli. Przytulam Cię wirtualnie na dodanie otuchy, a Amelka przesyła kopniaczki. Będzie Ci o wiele lepiej kiedy mężyk wróci z Anglii. Minie zanim się obejrzysz :)

A ogłoszę wszem i wobec, że ja swojej teściowej życzenia złożyłam. A co. Wyskoki miewa, jasna sprawa, ale dobra dla nas, zawsze można na pomoc liczyć. Bardziej się nami interesuje niż moja własna mama. A jutro na imprezie obie mamy dostaną kwiatki :)

Jeju słuchajcie musiałam zmienić suwaczek, bo pokazywał, że moje dziecko jest stare!!! ::) ;D (my baby is old - suwaczek się biedaczysko wyekspirował)
 
reklama
Mamomisi złóż Emilce najserdeczniejsze życzonka z okazji roczku.

Magdulku - rozumiem Cię, bo czasami i ja miewam takie doły....  Przytulam. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie lepszy.
A dzieci to małe ludziki i nie można oczekiwać, że zawsze będą uśmiechnięte i zadowolone (zresztą tak jak my). Wiesz Maciuś zachowuje się podobnie do Magdalenki, jak kogoś nie zna lub nie pamięta to na początku spotkania jest poważny, wcale nie rozmawia i w ogóle jest zupełnie inny. Po prostu potrzebuje czasu aby się zaaklimatyzować.

Czrnulko - gratuluję chodzącej za jedną rączkę Wiki.

Mondzi - jestem ekonomistką i obecnie pracuję w dziale analiz, "rządzę" innymi. Awans dostałam po powrocie z macierzyńskiego. Lubię bardzo swoją pracę, ale jest jedno ale. Wykończają mnie godziny. Niby pracuję po 8 godzin dziennie ale w praktyce jest to dłużej. Dochodzą jeszcze dojazdy do pracy do Warszawy. Czasami bywa tak, że nie widuję Maciusia. Wychodzę rano jak śpi i jak wracam to też śpi. To mnie dobija, że muszę tak pracować. Najchętniej bym pracowała na pół etatu, ale u mnie w firmie nie jest to możliwe. Rozumiesz teraz dlaczego moja siostra tak mnie namawia.
 
Witam serdecznie, mozna powiedzieć, ze nadrobiłam ale metlik mam w głowie i musiałam wspomagać się zapiskami a że dostałam troche mało czasu od rodzinki to tak w skrócie. Ostatnio mąz mi zachorował i poszedł na zwolnienie bo w niedziele bedzie ojcem chrzestnym i bał się, że sie rozłozy, więc z jednej strony fajnie bo bylismy razem ale z drugiej musiałam zawozic Dawidka do szkoły i potem jechac go odebrac, tak po godzince z głowy ale nawet fajnie bo troszke z domku się wyrwałam i pokręciłam kółkiem jaka to odmiana w porównaniu z codziennym siedzeniem w domku. Jak mi brakuje miasta.

Zaczynam od najwazniejszych:

Szymusiu Biesy, Tymonku Mondzi, Tymonku Szkrabika i Emiko mamyMisi wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek, samych radości i beztroskiego dzieciństwa.

Wszystkim miesieczniakom i naszej Asi wszystkiego naj.

Mongea gratki podjęcia decyzji o drugiej dzidzi.

Junonko super zdjęcia:) i gratki postepów ruchowych i nowego autka

Mad fotki Kwiatka w kwiatkach super i gratki spacerówki

Rita brawa dla Wojtusia za samodzielne kroczki

Asioczku super fotki

Fotko niech Wojtusiowi zostanie tak z tym spaniem. A moze Chicco Ct 05 (chyba) oglądałam i super ja kupiła CT 04 ale to nasza jedyna spacerówka i duzo cięższa i szersza ale taka własnie mi pasuje. Bo od wrzesnia do złobka.

Shirleyko ciesze się,z ę mleczko możecie i gratki za samodzielne picie z kubeczka

Aletko dziękuje za piekne zdjęcia i powiem, że z Kornelki prawdziwa podrózniczka a Ty jesteś rewelacyjnie zorganizowana.

Evik gratki dla Hani za najprawdziwsze chodzenie. Super.

Jucia Julek sliczności i normalnie sie wzruszyłam, bedziesz nam przypominała o poczatkach macierzyństwa.

Mamo Misi oczywiście,z ę Misia podobna do mamy, super fotki.

Paula współczuje przezyc i dzięki za info o mleczku, ja chyba nadal jednak modyfikowane bo u nas z ta waga krucho.

Lila bedzie dobrze, bo sie kochacie. Depreska czy doły dopadaja każda z nas jak za duzo na głowie mamy. Wazne, że pozmawialiście. Zdjęcia super. Przykro mi z powodu kolegi, my dzisiaj na pogrzeb, dwa lata młodszy ode mnie, dwójka dzieci, zona. Straszne to wszystko.

Czarnulko gratki dla Wiki

Beatko super zdjątka Matiego

Agast gratki dla zeskakującej z kanapy Hani, prawdziwa kaskaderka.

MagW dzieki za pamięć. Mam nadzieję, ze to tylko żarty i dołów nie ma u Was i żeby nie było ja 15 lat zaobrączkowana od dzieciństwa powiedzmy:)

Easy no ten awans to chcodził za Toba, ciesze się bardzo, ogromne gratulacje i brawa dla męża za pomysłowość.

Szkrabiku Amelka bardzo mi sie podoba i podziwiam za chęci do nauki.

Cayo zdrówka dla Mikiego

natko
czyli prezentacja udana, gratulacje, jak pojazd się sprawuje bo własciciel wyglada na bardzo zadowolonego


Mam wypis Igusia ze szpitala, wszystkie badania w normie, anemii nie ma, hormony tarczycy tez ok. Bakteri w moczu nie ma i nie ma zakażenia układu moczowego, prawdopodobnie brałay sie z pod napletka. czyli niepotrzebnie był leczony w tym ostatnio antybiotykiem. Nic nie znalexlismy ale chociaz wykluczyliśmy ten ZUM.  Igorek dostał taki preparat , suplement diety, jakies dodatkowe 60 kalorii o ile oczywiście zje cały posiłek. Po tym całym szpitalu Iguś troche się zmienił, bardziej marudny jest i nie zasypia juz sam. Wcale się nie dziwie bo przezycie było ogromne równiez dla nas. Jesli nie zacznie przybierac w ciagu miesiąca-dwóch to idziemy do szpitala na obserwację, mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie. Idziemy jeszcze w srode do nefrologa ale raczej aby zamknąc sprawe Zum, a w czwartek do pediatry, zobaczymy czy coś zmieniło wagowo. Wewnetrznie poczułam ulgę i jakaś spokojniejsza jestem chociaz nadal oczywiście się martwie a z jedzeniem to coraz gorzej, teraz doszły krzyki, wyrywanie się i czasami zwyczajnie mi zwymiotuje. Nie nudze sie, oj nie.



 
EMILKO, STO LAT! SAMYCH RADOŚCI, UŚMIECHU I MIŁOŚCI W DRUGIM ROKU ŻYCIA!!!

Beatusku, dobrze, że wyniki dobre, miejmy nadzieję że po raz drugi szpital Was ominie. Przytulam i trzymam kciuki.

Mam pytanie: Czy któras z Was ma jakis sprawdzony przepis na biszkopt ??? Chce jutro Piotrusiowi zrobic a strasznie sie boje, że klapnie...
 
Najlepsze życzenia z okazji pierwszych urodzin dla Emilki - Sto lat w zdrowiu, szczęściu i radości!

kartka1365.jpg


No i Mamomisi, fajnie by było jakąś porodową historię Emilki poznać. Nie było Was wtedy z nami, więc może teraz coś nam napiszesz :)

Beatusku, cieszę się z Waszych dobrych wyników :)

Megan, sprawa biszkoptu pilna, więc piszę. Wczoraj robiłam i wyrósł pięknie:
http://www.ciasta.friko.pl/83biszko.htm Tylko nie zaglądaj do piekarnika :)
 
DLA EMILKI 100 LAT Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
okazyjne__16_.gif


Czarnulko - gratki dla Wiki!!!
Beatusku -ufff to kamień z serca....Bardzo się cieszę, że wyniki Igorka są w porządku. Bedę trzymać za niego kciuki podczas wizyty u pediatry tzn za jego wagę!!!


A nam wczoraj udało się kupić ten basenik, który na allegro jest za 25 zł plus koszt przesyłki 7 czyli 32 zł za jedyne 19,98 ;D. O ten
http://www.allegro.pl/item106400267_basen_basenik_plac_zabaw_dla_dziecka_intex_gratis.html
Prezet na dzień dziecka już mamy. Został wczoraj przez Mateusza wypróbowany i chyba mu sie ten basenik spodobał. Najbardziej te gwiazdki, które w srodku maja dzwoneczki i dzwonią. Potrząsał nimi a potem je całe obślinił :laugh:

No i lecę
papatki
 
Słodkiej Emilce w dniu Jej święta - 1 urodzin - Mary i ciotka easy życzą: zdrówka, pociechy z Rodziców ;) i samych pozytywnych zdarzeń i wrażeń w kolejnym roku życia!!!
 
reklama
Dużej - Małej EMILCE z okazji Roczku 100 lat i słodkiego dzieciństwa !!!
babu6me.jpg

Beatusku - mam nadzieję, że Igorek przetrawi te przykre doświadczenia i znów będzie aniołkiem :angel: a Ty zaczniesz się wreszcie troszkę nudzić :) No i niezmiennie trzymam kciuki za apetycik! 15 lat stażu małżeńskiego to chyba będzie tutaj rekord...nawet jeśli chodzi o czas "znania się" - ciekawe jak tyle wytrzymałaś... ::)
Czarnulko - gratulacje dla Tuptusi!
Easy - kwiatek - rewelacja !!!- pokazałam swojemu mężowi jakie rzeczy można wykonać przy odrobinie wyobraźni i dobrej woli - i mnie wyśmiał :( powiedział, że jest od zapładniania  ::)  Mam tylko nadzieję, że nie bierze sobie tej misji specjalnie do serca  ;D ::)
Szkrabikowi - udanej imprezki!
Eviku - jednak dotarł Wasz filmik - serdeczne dzięki - obejrzę dopiero w domu - poskąpili nam na oprogramowaniu :)
Aletko - czy mogę pięknie poprosić o zdjęcia Kornelci, które chwali Beatusek?
Beatko - piękny basenik i gratuluję okazji ;)
Magdulku - przykro mi że Cię doły dopadły... może dzisiaj Madzia będzie  :angel: :angel: i Tobie wynagrodzi??

Dziękuję Wszystkim za maile z uwagami dot. zaproszenia. Sugestie zmiany koloru były w zdecydowanej większości więc zaczęłam od nowa :) Mogłam sobie kolor usunąć na końcu a nie na wejściu - gapa ze mnie - ale jednak zrobię nowe. Dzięki!
 
Do góry