reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Szkrabikowy Tymku w dniu twojego swieta wszystkiego co najlepsze. Samych pieknych dni i oby siostra okazala sie juz wkrotce swietna kumpela do zabaw.
Z_souvenirem_d.jpg


Mondzi sesja urodzinowa super.

Szkrabiku pamietam kopniaki i czasami juz teraz mi ich brakuje. Chociaz stasznie sie ciesze ze moj Tuffik jest po drugiej stronie brzucha i wlasnie szleje w lozeczku przemawiajac do dziewczynki z ksiazeczki.
A wszystkim mamom wszystkeigo najlepszego z okazji DNIA MATKI. Jejku ale fajne swieto i strasznie sie ciesze, ze rowniez moge je obchodzic juz w tym roku.


Krowka_z_kwiatami_d.jpg

 
reklama
Tymku kochany wszystkiego naj nie tylko od taty i mamy!!!! To już roczek!!!!!!

Wszystkim mamusiom najpiękniejsze życzenia z okazji ich dnia!!!
 
Kochanemu Tymusiowi 100 lat życzy Szymuś z mamą :) Niech Ci słonko zawsze świeci byś miał buźkę roześmianą :)

Dziękuję Wam kochane ciotki w imieniu syna i swoim za wszyyyyyystkie życzonka urodzinkowe :)
Co do imprezki , to my będziemy dmuchać świeczke dopiero(a może już...wrrr)w sobotę . Taki los ludzi pracy...
Lileczko - ściskam Cię okropaśnie mocno  :-* ( a pisze rzadko , bo tak mi jakoś było okropnie w tym maju ...)
Easy - gratuluję awansu - tak trzymaj kobieto!
Mondzi - Tymek jest cudny - prawdziwy mężczyzna !
ale ten czas zasuwa ...już niedługo wszystkie będziemy rozdwojone  ;) :laugh:Fajny był ten rok !
Wszystkiego najlepszego mamusie w dniu naszego święta !!
 
Sto lat dla Tymka Szkrabikowego!!!!!

Ale fajnie dziewczyny, teraz bedziemy imprezowac caly miesiac.
I oczywiście najlepsze życzenia dla wszystkich mamuś z okazji ich świeta.
U nas w domu ten dzień matki zawsze jest obchodzony na drugim planie bo moj mąż ma urodziny 26 maja, wiec samo przez sie jakos tak uwaga zawsze sie skupia na  nim.

Mondzi- zdjecia super. A co do uczuc wobec teściowej troche rozumiem. Ja mam podobnie odkad Gosik jest na swiece. Kiedys nie widywalismy za czesto, nie dzwonilismy do siebie, a teraz jak do obowiazku, srednio co dwa tygodnie. Z drugiej strony tlumacze soobie, ze przeciez tesciowa jest w stosunku do mnie serdeczna, ze kocha Gosie i powinnam sie cieszyc, bo zawsze to wiecej osob do kochania i od tego sie lepiej rosnie, ale zawsze znajduje jakies ale i w logiczny sposob nie umiem sobie tego wytlumaczyc. Chyba mam o cos zal, moze o stosunek do mojego meza, kiedy jeszcze mieszkal z nimi, ze byl nie doceniany, a wszelkie jego wysilki i osiagniecia byly bagatelizowane, w przeciwienstwie do jego brata, ktory nie robil nic, a zawsze byl naj. Gdzies to we mnie siedzi i nie umiem tego zdefiniowac. Pamietam, ze jakos jak moj maz skonczyl jedne studia dzienne, potem dwie podyplomowki, to pochodzili do tego bez entuzjazmu, a jego brat byl ciagle z jakiejs szkoly wyrzucany i byl bidulek, nieszczesnik i trzeba sie bylo nim specjalnie opiekowac, a moj maz mial sie wyprowadzic szybko z domu najlepiej.eh
 
okazyjne__19_.gif


Wszystkiego naj, naj, naj dla Tymka Szkrabikowego. Niech zawsze świeci dla Ciebie słoneczko.

A dla wszystkich mamuś z okazji ich święta dużo radości, miłości i zadowolenia ze swoich pociech
kwiatek__11_.gif
 
Już pierwszy roczek minął!!!
Jak to szybko leci!!!
Lecz o tym nie wiedzą
Takie małe dzieci.
Niech Wam czas powoli płynie
W szcząściu i radości
I codziennie na Waszej buzi
Piękny uśmiech ciągle gości!!!!!!!!!!
index.php
index.php


Z okazji PIERWSZEGO ROCZKU dużo zdrówka kochanemu TYMUSIOWI życzą ciotka TIILI i Mikołaj ;D
 
Ze wspominek...


DZIEWCZYNKI!!!
nie znasz dnia ani godziny )
O 3,50 w Nocy dostaam smsa od SZKRABIKA o nastepujacej tresci!!!
Chciaam tylko napisac ze ok. 0.30 odeszy mi wody i jestem w szpitalu.. o 8 mam miec operacje i Tymek bedzie z nami. Pozdrawiam. Szkrabik  "
Tak wiec za godzinke bedziemy miay nowego obywatela, i widze ze Tymki ida eb w eb )

Niezy prezent na Dzie Matki.


TYMEK JEST NA WIECIE !!!!! A SZKRABIK JUZ JEST MAMA!!!!!
 

Wasnie sie urodzil !! Przez CC, wazy 3900 ..... i ucieo mi smsa wiec nie wiem ile ma cm. Wrwrwrwr


Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami
z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce
- masz już jeden roczek więcej!

TYMECZKU STO LAT!!!




Małe rączki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny
Narysują słońce roześmiane
Zbudują domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać nam mama,
i przynoszą nam jabłko czerwone
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłość


TEN WIERSZYK Z CALA PEWNOSCIA JEST DLA NAS - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE!!!!!
 
reklama
Tymku kochany!!! Niech nastepny rok Twojego życia będzie równie szczęśliwy jak ten pierwszy, pełen uśmiechu i miłości i radości!

A Was, kochane Mamusie sciskam serdecznie w dniu naszego święta!

Mondzi, sesja super, czekamy na następne zdjęcia!!!
 
Do góry