reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Tymonku!!!!! wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, pięknych przeżyć, samych radości i najcudowniejszej siostrzyczki ;D
 
reklama
Tymku, wszystkiego co najmilsze, najsłodsze, najkochańsze i najulubieńsze i niech kolejny roczek będzie jeszcze bardziej fantastyczny
 
Co za dzień... i jak mam pracować ??? W imieniu Tymka bardzo dziękuję za wszystkie życzenia. Jesteście wspaniałe!!! Do tego niania przyniosła Tymkowi prezent z okazji urodzin, sms-ki dostaję jako mama, no po prostu odlot!!!  :-[ Siedzę, a z oczodołów mi kapie, kurka wodna... :-[

Od 6.25 Tymek jest już na świecie, waży 3800, mierzy 61 cm :D
 
Haha Szkrabiczku kochany!!A kapie, kapie!!Ja dzis uslyszalam w pytaniu na sniadanie piosenke ,, Cudownych rodzicow mam,, i poryczalam sie jak glupia tulac do siebie Mikulca mojego :angel: Buziak dla Ciebie Wielgachny!!


A Miki wstal dzis o 4, znaczy potem cos kimal do 5, zasnal z wielkim bolem o 6:45 i spal 2 godziny. Mam nadzieje,ze to byl jeden, jedyny raz ::) I wiecej sie nie powtorzy, znaczy taka wczesna pobudka ::)
 
A mi Hania zrobiła niespodziankę i pięknie spała do 7.15. Dawno nie miałam przespanej nocy. Natomiast na moje prośby "powiedz mama" z szelmowskim uśmiechem mówi tata.
 
Tymusiu KOCHANY!!!! Przyjmij najserdeczniejsze zyczenia od ciotki Agi i forumowej koleżanki Hani :) Rośnij zdrowo, bądź zawsze szczęśliwy i uśmiechnięty!!! STO LAT!!!
 
chcialam napisac dziewczyny ze jestem z Was dumna ... i w imieniu waszych pociech juz wcale nie takich malych chcialam Wam napisac, ze one bardzo dziekuja za kazda chwile gdy trzymalyscie je w ramionach, za kazda minute nieprzespanych nocy, za kazda nutke waszego glosu i za to, ze kazda z Was zdecydowala sie byc MAMA - i jeszcze jedno: dla przynajmniej jednego malego czlowieczka na tym swiecie jestescie kims najwazniejszym kogo najbardziej kocha - i mimo, ze jeszcze sam tego powiedziec nie umie - to kazdy jego najmniejszy usmiech niech wam o tym przypomina ;)
Kochamy bardzo nasze Mamy ! - podpisano ... czerwcowkowe bobasy


no i juniorze Szkrabikowsky - super ze jestes z nami... choc nie znamy sie z widzenia to wiele o tobie wiemy ;)
i zyczymi Ci bys nadal byl takim szczesliwym, rozbrykanym szkrabem swoich rodzicow i zeby Amelia byla twoja najlepsza w zyciu przyjaciolka... o rodzicow sie nie martwie - kochaja Cie calym sercem i zawsze juz tak bedzie
 
Aletko do mnie też nikt nie wysłał :( Za to ja wysłałam do mojej bratowej ;) Natomiast jak mąż wróci pewnie zapomni i nawet kwiatka od Hani nie kupi. Ale co tam, może wrócę do domku a moja mała na mój widok powie mama, tak sie łudzę :laugh:
 
tymianku szkrabikowy, dorosły chłopaku ty  :laugh:  :laugh: !! a więc to już cały roczek minął... życzymy ci z kwiatkiem kolejnych tak samo dobrych, lub - jeśli to w ogóle możliwe - lepszych niż ten pierwszy.

a ja muszę przyznać, że - podobnie jak aletka - jakoś nie czuję tego dzisiejszego święta.  :-[ może to , jak wiele innych "stopni wtajemniczenia" w macierzyństwo - osiąga się z czasem?
 
reklama
Dla Tymka najlepsze życzenia!!! Dużo radości, samych słonecznych dni !!!

Ja podobnie jak Aletka nie czuje tego święta.
 
Do góry