reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jeeej!
Moje dziecko chyba myli noc z dniem 😂 Przez dzień spokojny jest a przychodzi pora spania to zaczyna swoje pełzanie, pływanie i kopanie. 😅 No normalnie... imprezuje sobie. Dzisiaj maz do mnie z tekstem "zdajesz sobie sprawę że przez 20 lat jestesmy uziemieni? 🤣"
No, no oby nie aż tak, ja wierzę ze jak bsdzie miało 15lat to mama bedzie mogla.sie napić winka 😅 🤣
E tam, ja na piwko ze znajomymi potrafiłam wyskoczyć jak młoda miała z 2lata lub nawet wcześniej, są nianie, są koleżanki, rodzina (o ile można na niej polegać)...

Jak miała 10lat już zdarzało się, że została sama w domu w nocy (nie na całą noc), powroty ze szkoły już ogarniała mając 9lat...

A jak jej powiedzieliśmy, że nastolatki lubią "mieć wolną chatę" to nawet czasami sama dopytuje kiedy wychodzimy bo ona chce wolną chatę 🤣🤪
 
reklama
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
Ja powoli zaczynam kupować ubranka i rozglądać się za mebelkami, wózek mamy dostać od brata partnera 😉
No i remontujemy pokoik (korzystam z okazji, że mój tata jest aktualnie w Polsce i nam przy tym pomaga) 😉
 
Dziś zauważyłam mokre plamy na koszulce i mam wyciek z prawej piersi trochę mnie to przeraziło ale pisaliście gdzieś wcześniej że to normalne nie pamiętam jak to było przy synu bo już prawie 7 lat temu...
 
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
Ja mam prawie wszystkie ubranka, bo dużo dostałam i sama coś dokupilam, mam parę innych rzeczy, ale myślę, że jestem na dobrej drodze 😄 zostało mi jeszcze z większych rzeczy łóżeczko, wózek i komoda 😄
 
To ja chyba kupię jakieś ubranka na 62 i fotelik. W razie czego resztę zamówię on line, nawet jakbym trafiła wcześniej do szpitala (nie zapowiada się, ale życie pisze różne scenariusze). A mąż ogarnie pranie 😂
 
Dziś zauważyłam mokre plamy na koszulce i mam wyciek z prawej piersi trochę mnie to przeraziło ale pisaliście gdzieś wcześniej że to normalne nie pamiętam jak to było przy synu bo już prawie 7 lat temu...
Mi też leci siara ale czytałam, że to nic strasznego, że tak może być. Na wizycie poinformuje lekarza ale się nie stresuje :)
 
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
W połowie stycznia miałam już wszystko🤩🤩🤩
Zostało tylko pranie i prasowanie w maju.
 
reklama
Ja się zastanawiam co mi zostało, bo wkłady poporodowe i laktacyjne mam, laktator i luźne ubrania do karmienia mam...
Smarowidel żadnych nigdy nie używałam (nie mam do tego cierpliwości, ani pamięci)...
W poduszkę cebuszke się zaopatrzyłam jak bolały mnie plecy tak, że już nie dawałam rady...

Dla małego została część higieniczna - cążki do paznokci, jakaś Frida lub gruszka i to chyba już komplet będzie.
 
Do góry