reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
I mam poważny problem bo mówią wszyscy Tolek... Kiedyś mi się też Ignaś podobał ale ja nie czuje tego. Z ostatnim synkiem to już przed zajściem w ciążę było że Franek i uwielbiam to imię Franio. Pasuje do niego a teraz problem jest.
 
Może to głupie ale powiem Wam dziewczyny ze ja nie mam do końca wybranego imienia dla synka... Jest niby jedna opcja ale zdrobnienie fajne a imię przestało mi się podobać. Z kolei dzieci starsze wymyśliły imię którego mąż nie bierze pod uwagę. Nie wiem co to będzie🤔
My jeszcze nie rozmawialiśmy tak serio o imieniu. Chociaz ja mam jak na razie 2 typy, mąż też jakieś ma, ale na pewno nam się nie pokryją. Pewnie zrobimy tak jak przy córce i wybierzemy metoda eliminacji 😅😅 Przerobimy bazę imion i będziemy po kolei wykluczać, aż zostanie jedno imię. A jak się nie uda to zrobimy losowanie z naszych typów 🤣
 
My jeszcze nie rozmawialiśmy tak serio o imieniu. Chociaz ja mam jak na razie 2 typy, mąż też jakieś ma, ale na pewno nam się nie pokryją. Pewnie zrobimy tak jak przy córce i wybierzemy metoda eliminacji 😅😅 Przerobimy bazę imion i będziemy po kolei wykluczać, aż zostanie jedno imię. A jak się nie uda to zrobimy losowanie z naszych typów 🤣
Ja powiedziałam ostatnio że w szpitalu podejmę decyzję jak zobaczę maluszka😂
 
I mam poważny problem bo mówią wszyscy Tolek... Kiedyś mi się też Ignaś podobał ale ja nie czuje tego. Z ostatnim synkiem to już przed zajściem w ciążę było że Franek i uwielbiam to imię Franio. Pasuje do niego a teraz problem jest.
To powiem Ci, że u nas teraz właśnie będzie Franio i to jest jedyne męskie imię, które czujemy tak na 100% 🙈 Więc mam nadzieję, że jak będę w kolejnej ciąży, to okaże się, że to dziewczynka 🤣
Ale Adaś też super :) Szkoda, że mężowi się nie podoba
 
Może to głupie ale powiem Wam dziewczyny ze ja nie mam do końca wybranego imienia dla synka... Jest niby jedna opcja ale zdrobnienie fajne a imię przestało mi się podobać. Z kolei dzieci starsze wymyśliły imię którego mąż nie bierze pod uwagę. Nie wiem co to będzie🤔
spoko nie mamy nic. Ani dla chłopca ani dziewczynki.byly propozycje i skończyło się na 3 dla chłopca i 4 dla dziewczynki z listy to teraz zostało 0 dla chłopca i nie wiem co z dziewczynką....bezimienne bedzie
Podoba nam się imię a raczej zdrobnienie Tolek , Toli, Toluś itp ale w urzędzie wtedy trzeba dać Anatol. Dłuższy czas tak miało być a teraz mieszane mam uczucia. Dzieciom starszym podoba się imię Adaś i córce i synowi nie wiem skąd też taki pomysł. Mąż mówi że mu się źle kojarzy to imię. Mi po urodzeniu ostatniego syna ( Franka) podobało mi się imię Miłosz ale też odpada bo w domu nie chcą. I jest problem ...
u mnie syn wymyślił Adaś i parę razy powiedział że Kuba albo Adaś
 
I mam poważny problem bo mówią wszyscy Tolek... Kiedyś mi się też Ignaś podobał ale ja nie czuje tego. Z ostatnim synkiem to już przed zajściem w ciążę było że Franek i uwielbiam to imię Franio. Pasuje do niego a teraz problem jest.
Jeszcze macie czas w sumie, moze sie znajdzie jeszcze jakieś inne?
My z mezem juz mamy wybrane praktycznie od początku, wszyscy zwracamy sie do niego po imieniu ale maz cos zaczal wymyślać i sie zastanawia nad innym imieniem. Ma czas do czerwca, prawdopodobnie jak zobaczymy małego zdecydujemy czy te które mamy od dawna czy jednak te które wybrał teraz 😅
 
Tata córki to Adam - to u nas odpada z z automatu... Młoda twierdzi, że wszystkie Adamy do debile z jej tatą na czele (jej zdanie, ani nie koryguję, ani nie pogłębiam - ale lata olewania córki przynosi efekty)... W klasie ma też jakiegoś Adama (przewodniczący klasy) i też ponoć "Debil" 🤪
 
reklama
To powiem Ci, że u nas teraz właśnie będzie Franio i to jest jedyne męskie imię, które czujemy tak na 100% 🙈 Więc mam nadzieję, że jak będę w kolejnej ciąży, to okaże się, że to dziewczynka 🤣
Ale Adaś też super :) Szkoda, że mężowi się nie podoba
Franio super naprawdę 😊 od samego początku wszyscy czuliśmy to imię i mały jest mega super Franio. Mój to taki blondynek o dłuższych włoskach z grzywką i duzychy błękitnych oczach i długich ciemnych rzęsach🥰🥰🥰 taki psotnik się troszkę robi. Ale imię spoko!! A co do Adasia całkiem fajnie a mężowi się kojarzy z sąsiadem który jest leserem🤣🤣🤣 mąż mówi na małego Tolek🤔
 
Do góry