reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mi jeszcze trochę rzeczy brakuje. Najważniejsze wózek i łóżeczko mam. Ciuszki, kocyk, smoczki też mam ale w małych ilościach bo mam dostać od przyjaciółki i szwagierki jeszcze ubranka
 
reklama
Nam zostało tylko takie higieniczne, jakiś przewijak, materac do łóżeczka, laktator, wanienka. Mialam całą rozpiskę, co będzie nam potrzebne i co trzeba kupić i tak sobie miesiącami podzielilam, że to wtedy i wtedy. No tylko z wózkiem mąż wyskoczył szybciej, bo znalazł mega okazję. Łóżeczko też znaleźliśmy okazyjnie.
Wyprawka to jeszcze pikuś.. sprzątamy i przemeblowujemy i jakoś kiepsko nam idzie, a czas leci..heh
 
My jeszcze leżaczek do wanienki (wiem, że nie wszyscy polecają, ale mi przy córce się mega sprawdził)...
I prześcieradelka do wózka - tylko nie mogę nic sensownego znaleźć :-( :(
Zależałoby mi na nieprzemakalnych...
 
Nam tez leżaczek do wanienki się właśnie sprawdził ;)
My jeszcze leżaczek do wanienki (wiem, że nie wszyscy polecają, ale mi przy córce się mega sprawdził)...
I prześcieradelka do wózka - tylko nie mogę nic sensownego znaleźć :-( :(
Zależałoby mi na nieprzemakalnych...
 
Widzę że nie tylko u mnie remont trwa 😊 kurcze u nas to generalka i się martwię że mąż nie da rady🤔 w tygodniu całe dnie w pracy a weekendy to jest mało. A jeszcze jak pomyślę że później trzeba to wszystko ładnie posprzątać to ... A brzuch coraz większy😁
my mieszkamy w domu dopiero 3,5roku także niedawno robione i świeżynka wszystko🙈 ale ubzduraly się zmiany. Zobaczymy. Narazie pokój pusty i podłoga zabezpieczona, w piątek staje ściana a w sobotę elektryk i jak on wyjdzie będzie można ruszyć w swoim tempie dalej, bo on musi kable w ta ścianę wsadzić żeby dało się zamknąć ścianę całkiem i działać. Pominmy fakt że mamy na całej podłodze rozłożona tekturę do zabezpieczenia a moja córka właśnie niedawno na fioletowo pomalowała biała ścianę tam...nie żeby miała całą podłogę do zamalowania ale ścianą za czysta🙈
Nie wiem jak wy dziewczyny ale ja już mam dolegliwości związane ze sporym brzuchem... Ból pleców , bolące nogi , jak się przeforsuje to i brzuch boli. Dzisiaj mieliśmy wizytę i mówiłam o tym że podbrzusze mnie boli ale lekarz mi powiedział że brzuch i szyjka jest w porządku i widocznie tak się dzieje dlatego bo sporo chodzę. A ja faktycznie się nie oszczędzam zresztą same wiecie jak wygląda praca w domu... Jest co robić zawsze tym bardziej dziej że ja mam fioła na punkcie porządku. Do tego małe dziecko 😊
mnie pobolewa brzuch dołem jak za dużo coś zrobię a tak to narazie daje rade
 
To ja chyba kupię jakieś ubranka na 62 i fotelik. W razie czego resztę zamówię on line, nawet jakbym trafiła wcześniej do szpitala (nie zapowiada się, ale życie pisze różne scenariusze). A mąż ogarnie pranie 😂
ja tam wiecznie coś ze szpitala zamawiam, bo sobie upatrze na różna płeć i jak urodzę to wiem co można kupić😂 teraz pewnie też tak będzie że coś będzie czekało w koszyku-a na pewno naklejka nad łóżeczko i może imię dołożę( albo napis niewybrane jak tak dalej pójdzie), i zakupie jak odpocznę po porodzie ale jeszcze że szpitala 😂
Nam zostało tylko takie higieniczne, jakiś przewijak, materac do łóżeczka, laktator, wanienka. Mialam całą rozpiskę, co będzie nam potrzebne i co trzeba kupić i tak sobie miesiącami podzielilam, że to wtedy i wtedy. No tylko z wózkiem mąż wyskoczył szybciej, bo znalazł mega okazję. Łóżeczko też znaleźliśmy okazyjnie.
Wyprawka to jeszcze pikuś.. sprzątamy i przemeblowujemy i jakoś kiepsko nam idzie, a czas leci..heh
sprzątanie? Aktualnie do łóżka w sypialni mam małą ścieżkę żeby dotrzeć tylko i cała góra taka graciarnia że strach😂😂😂😂 ja nie wiem kto to posprząta później 😂😂😂😂😂
 
Może to głupie ale powiem Wam dziewczyny ze ja nie mam do końca wybranego imienia dla synka... Jest niby jedna opcja ale zdrobnienie fajne a imię przestało mi się podobać. Z kolei dzieci starsze wymyśliły imię którego mąż nie bierze pod uwagę. Nie wiem co to będzie🤔
 
Może to głupie ale powiem Wam dziewczyny ze ja nie mam do końca wybranego imienia dla synka... Jest niby jedna opcja ale zdrobnienie fajne a imię przestało mi się podobać. Z kolei dzieci starsze wymyśliły imię którego mąż nie bierze pod uwagę. Nie wiem co to będzie🤔
A jakie imię wymyśliły dzieci?
U nas stanęło na Igorze póki co...
Przy czym młodej już spodobało się zdrobnienie Igi...
 
reklama
Podoba nam się imię a raczej zdrobnienie Tolek , Toli, Toluś itp ale w urzędzie wtedy trzeba dać Anatol. Dłuższy czas tak miało być a teraz mieszane mam uczucia. Dzieciom starszym podoba się imię Adaś i córce i synowi nie wiem skąd też taki pomysł. Mąż mówi że mu się źle kojarzy to imię. Mi po urodzeniu ostatniego syna ( Franka) podobało mi się imię Miłosz ale też odpada bo w domu nie chcą. I jest problem ...
 
Do góry