reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Znajoma miała ta siatkę właśnie wkładana przez przepuklinę ale już jej bardzo dokuczała i męczyła się w ciąży z nią i po założyli siatkę właśnie. Ja pamiętam że po 2 porodzie pojawiła mi się dziwna dziurką jakby nad pępkiem i bolało przy dotykaniu ale zniknęło a narazie teraz nic nie ma ale myślę o tym z tył głowy i oglądam czasami czy coś się pojawia.wtedy mu pokazywałam na wizycie po6tyg ale mówil zeby poczekać bo wszystko wraca na swoje miejsce itd
 
reklama
Z drugim dzieckiem zaszłas w ciążę1,5 rok po pierwszej ciąży zakończonej CC czy rodzilas po 1.5 roku? Pytam bo rozmawiałam z lekarzem o ewentualnej ciąży po CC i mówił że minimum rok trzeba odczekać

Widać lekarz nie aktualizuje swojej wiedzy bo od 2018 Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników już 18 miesięcy po cc rekomenduje nawet poród naturalny po cc. Także nie ma żadnej przesłanki - oczywiście o ile na USG wszystko jest dobrze i się chce by po cc robić dłuższą przerwę od kolejnej ciąży niż 9 miesięcy
 
Widać lekarz nie aktualizuje swojej wiedzy bo od 2018 Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników już 18 miesięcy po cc rekomenduje nawet poród naturalny po cc. Także nie ma żadnej przesłanki - oczywiście o ile na USG wszystko jest dobrze i się chce by po cc robić dłuższą przerwę od kolejnej ciąży niż 9 miesięcy
Bardzo się cieszę że w każdej dziedzinie jesteś wystarczająco obeznana zarówno w tej kowidowej jak i ciążowej 😊
 
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
 
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
W moim rodzinnym mieście praktycznie mam już wszystko. A tu gdzie mieszkam to ubrania są tylko. 😆 Powoli w marcu zaczynamy rozglądać się za wózkiem, łóżeczkiem oraz fotelikiem ale te 3 rzeczy planujemy kupić w maju. 😊
A teraz - planujemy powoli kupować wanienkę, i kosmetyki 😊
 
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
My mamy prawie wszystko, bo corka ma 16 miesięcy, wiec większość rzeczy będzie po niej. Teraz będzie synek, ale ubranka mam od siostry i od kuzyna po ich chłopcach. Zostają tylko artykuły higieniczne i jakieś drobiazgi.
 
My kupiliśmy już wózek, wyprawkę do kołyski i wózka, kołyskę mam po synku, uniwersalne ubranka mam do kupuje parę różowych:) powoli kompletuje żeby później skupić się na praniu i prasowaniu
 
Mój synek w maju kończy 2 latka. Dla niego wszystko od podstaw musieliśmy kupić nowe bo starsze dzieci już duże i wszystko było oddane a w rodzinie małych dzieci nie ma. Teraz też będzie chłopczyk więc w zasadzie duuuzo rzeczy mam😁 ewentualnie nowy kocyk i jakieś ubranka tak dla pocieszenia😊 bo Franiowi nawet ubranka co do sztuki musiałam nowe kupić a że noworodki nie niszczą ubrań więc wszystko jak nowe spakowane leży 😊
 
reklama
Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
ja mam po dzieciach dużo rzeczy na strychu i wyciągnę takie 0-3 dla chłopca i dziewczynki ze strychu, a wypiore tylko te uniwersalne resztę podzielę i jak będę w szpitalu to odpowiednia kupkę mąż wrzuci w pralkę i wyschnie za ten czas 😁 dokupilam kosz Mojżesza -tak serio to tylko do zdjęć bo nie potrzebuje go🙈 ale kosztował 35 zł to nawet za tyle dla córki zabawkowego pewnie nie kupię, i rozek-tez do zdjęcia głupia ja😅 ale używany na olx oraz kocyk królika który mi się już przy córce podobał więc teraz zakupiłam❤️ mam jeszcze czapeczki te co w miniaturce i smoczki do tego nowe. Wózek,wanienka,łóżeczko,kołyska to wszystko mamy na strychu i jak skończy nam się remont każe znieść sobie już łózeczko i ustawić w nowym pokoju❤️ czyli mam nadzieję połowa marca max ale liczę na męża że da radę wcześniej😅
 
Do góry