reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny właśnie weszłam na wyniki badań które robiłam w piątek na przyszłe badania prenatalne. Dużo dziewczyn już ma je za sobą ale obawiam się, ze mam niepokojące wyniki czy któraś miała podobnie? Albo wie o co chodzi?
W ogóle nie zgadza się z żadnym tygodniem.. ja zwariuje chyba do wizyty
Tak jak dziewczyny piszą.. Nie patrz na nie [emoji4] przelicza Ci na MoM to dopiero będzie miało sens [emoji4]
 
reklama
Też mam się nie martwić i po prostu powtórzyć badanie :) ale zapisałam się do endo mimo wszystko bo wczoraj czytałam ulotkę prenatalu duo i nie można go zażywać w razie niewyregulowanej nadczynności i ześwirowałam bo skoro niskie tsh to ryzyko nadczynności jest :/
Moj ginekolog - endokrynolog najbardziej sugeruje sie wynikiem FT4 - jesli on jest w normie to nie kaze sie martwic. Mowi, ze tsh jest tylko wskaznikiem czy zmienia dawke leku
 
A ja właśnie zabawiłam się w domowego lekarza bo przyszły mi te wyniki tarczycowe i TSH się nieco podniosło a ft3 i ft4 w normie więc mam dobre myśli ❤️
 
Pappa jest oparta na statystyce. Mediana to tyle co wartość środkowa. Wartości mogą być powyżej lub poniżej mediany. Poczekaj na wizytę i wytłumaczenie od gina, nie stresuj się na zapas.
 
Dziewczyny właśnie weszłam na wyniki badań które robiłam w piątek na przyszłe badania prenatalne. Dużo dziewczyn już ma je za sobą ale obawiam się, ze mam niepokojące wyniki czy któraś miała podobnie? Albo wie o co chodzi?
W ogóle nie zgadza się z żadnym tygodniem.. ja zwariuje chyba do wizyty
Nawet nie próbuj ich interpretować 😀 tak jak @sansavieria napisała lekarz je zinterpretuje w oparciu o wykonane usg :) ja też dzis otworzyłam wyniki ale czekam grzecznie na wyniki. Potem pokaże je w piątek swojemu lekarzowi:)
 
reklama
Do góry