reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A ja się dziś przeziębilam [emoji17] jutro pierwsza wizyta a ja 37,5C dreszcze, zimno i łamie mnie w kościach [emoji17][emoji17][emoji17] zastosowalam już miód, czosnek, syrop z lipy, ciepła kąpiel i leżę pod kołdra [emoji17] cos jeszcze radzicie..?
 
reklama
Mamafasolki, Joannaa24 i Anolik nie pocieszacie 😂

Mam styczniówke tyle że 2020🙈 ale również modlę się o to żeby do przyszłego roku się ogarnęła bo póki co to nawet do WC ze mną chodzi...🙄🤣
Moja marzec 2020. Do WC za mną nie chodzi, ale jak ja idę do toalety to wolę ją wziąć ze sobą bo boje się co wykombinuje jak ją na chwilę stracę z oczu.
Syn od początku był i nadal jest bardzo grzeczny. Z nim to tylko noce były tragiczne, bo pierwsza przespana noc była jak skończył 3 lata. Będąc w ciąży z córką wiedziałam, że będzie gorzej, drugi raz takiego grzecznego dziecka nie wygram. Urodziła się i była aniołkiem, jeszcze grzeczniejsza niż syn. Do tego po skończeniu miesiąca już przesypiała noce, więc ja w ogóle nie odczuwałam, że mam niemowlaka w domu. A potem skończyła roczek i się zaczęło... 😈

To będzie dla nas z pewnością ciekawy czas. 😆
 
Cześć, od jakiegoś czasu zaczęłam Was czytać ale uznałam, że się przywitam i dołączę po badaniu, niestety zarodek się nie rozwija, więc pora opuścić forum. Wam życzę wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań ❤️ Jednocześnie kojarzę, że cześć z Was ma za sobą poronienia i różne badania ustalające przyczynę - chętnie dowiem się o szczegółach jakie badania robiliście - jakby ktos miał ochotę napisać do mnie wiadomość to będę wdzięczna ;)
Bardzo mi przykro, trzymaj się! 😟
❤️
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊



@MamaMonia - wizyta 28.10
@kamejka - wizyta 28.10
@Gondzi_a - wizyta 28.10
@Kundlica - wizyta 28.10

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️

@Passtelova - wizyta 29.10
@Lilka92 - wizyta 29.10
@chucherko - wizyta 29.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv
@MamaLama - wizyta 02.11
@joszka - wizyta 02.11
@mfifi04 - wizyta 02.11 NFZ
@Mamafasolki - wizyta 03.11
@Iza-09 - wizyta 03.11
@Kejjt - wizyta 03.11
@Angelr - wizyta 04.11
@Florestyna - wizyta 04.11
@Eevee - wizyta 04.11
@Lilkafil - wizyta 04.11
@ksiezna23 - wizyta 04.11
@Hmmmm - wizyta 05.11
@Mayred91 - wizyta 08.11
@Anolik - wizyta 09.11
@Aniaaq - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne
@Paulina_N - wizyta 18.11

Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
 
Mamafasolki, Joannaa24 i Anolik nie pocieszacie 😂


Moja marzec 2020. Do WC za mną nie chodzi, ale jak ja idę do toalety to wolę ją wziąć ze sobą bo boje się co wykombinuje jak ją na chwilę stracę z oczu.
Syn od początku był i nadal jest bardzo grzeczny. Z nim to tylko noce były tragiczne, bo pierwsza przespana noc była jak skończył 3 lata. Będąc w ciąży z córką wiedziałam, że będzie gorzej, drugi raz takiego grzecznego dziecka nie wygram. Urodziła się i była aniołkiem, jeszcze grzeczniejsza niż syn. Do tego po skończeniu miesiąca już przesypiała noce, więc ja w ogóle nie odczuwałam, że mam niemowlaka w domu. A potem skończyła roczek i się zaczęło... 😈

To będzie dla nas z pewnością ciekawy czas. 😆
Taaa właśnie negocjuję z mężem możliwość samotnych wakacji około kwietnia żeby psychicznie się nastawić 😜🤣🤣🤣🤣
 
Cześć, od jakiegoś czasu zaczęłam Was czytać ale uznałam, że się przywitam i dołączę po badaniu, niestety zarodek się nie rozwija, więc pora opuścić forum. Wam życzę wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań ❤️ Jednocześnie kojarzę, że cześć z Was ma za sobą poronienia i różne badania ustalające przyczynę - chętnie dowiem się o szczegółach jakie badania robiliście - jakby ktos miał ochotę napisać do mnie wiadomość to będę wdzięczna ;)
Kochana bardzo mi przykro 😔❤️ mam za sobą straty wiem co czujesz jeśli będziesz czyszczona możesz dać zarodek do badania na pewno lekarz ci o tym powie. Ja mogę dodać tylko od siebie że moja lekarka po drugim poronieniu robiła mi dużo badań w kierunku bakterii. Genetyka wyszła u nas ok przyczyną była toksoplazmoza była w moim organiźmie prawie rok 😏
 
A to się nie zmienia... Moja może cały dzień siedzieć w pokoju... Jak tylko wstaję do kibla już jest u mnie i ma 1500 spraw i pytań - ma 11 lat...
Mam 12- latka....🥴 Mamo słyszę jakieś 500 razu dziennie nie wspomnę o tym co ma w pokoju i ile razy muszę powtórzyć żeby coś zrobił 🙈 z siostrą ma super kontakt na szczęście mimo sporej różnicy wieku 👌 ale modli się o brata bo siostra niestety uwielbia go zaczepiać i wynosić mu rzeczy z pokoju 🤣 więc uznał że brat na pewno będzie grzeczniejszy 😜😎👌...
 
reklama
Do góry