reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Cześć, od jakiegoś czasu zaczęłam Was czytać ale uznałam, że się przywitam i dołączę po badaniu, niestety zarodek się nie rozwija, więc pora opuścić forum. Wam życzę wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań ❤️ Jednocześnie kojarzę, że cześć z Was ma za sobą poronienia i różne badania ustalające przyczynę - chętnie dowiem się o szczegółach jakie badania robiliście - jakby ktos miał ochotę napisać do mnie wiadomość to będę wdzięczna ;)
 
Cześć, od jakiegoś czasu zaczęłam Was czytać ale uznałam, że się przywitam i dołączę po badaniu, niestety zarodek się nie rozwija, więc pora opuścić forum. Wam życzę wszystkiego dobrego i szczęśliwych rozwiązań ❤️ Jednocześnie kojarzę, że cześć z Was ma za sobą poronienia i różne badania ustalające przyczynę - chętnie dowiem się o szczegółach jakie badania robiliście - jakby ktos miał ochotę napisać do mnie wiadomość to będę wdzięczna ;)
hej, a w jakim tygodniu usłyszałaś od lekarza taka diagnozę? Biło już serduszko i teraz nie bije? Ja poroniłam na początku sierpnia, jak masz ochotę to pisz śmiało😘
 
Mam styczniówke tyle że 2020🙈 ale również modlę się o to żeby do przyszłego roku się ogarnęła bo póki co to nawet do WC ze mną chodzi...🙄🤣
Ja mam sierpniową damę z 2020 😊i też w krok w krok za mną, ale ogólnie jest grzeczna, nocki przesypia pewnie na początku będzie ciężko, ale damy radę 🙂zawsze chciałam mieć dzieci z małą różnicą wieku.
 
Dziewczyny, mądra ja jak zwykle pierwsze robi a potem myśli... 🤦‍♀️ postanowiłam wziąć dzisiaj wieczorem 2 tabletki duphastonu. Wg lekarza mam brać jedną rano i wieczorem. Czy jak rano wezmę jedną to nie narobie sobie więcej szkód takimi skokami dawek? 🙄 czy lepiej brać po dwie na razie 😒
 
Dziewczyny, mądra ja jak zwykle pierwsze robi a potem myśli... 🤦‍♀️ postanowiłam wziąć dzisiaj wieczorem 2 tabletki duphastonu. Wg lekarza mam brać jedną rano i wieczorem. Czy jak rano wezmę jedną to nie narobie sobie więcej szkód takimi skokami dawek? 🙄 czy lepiej brać po dwie na razie 😒
Może zapytaj lekarza lub na sorze zadzwoń i zapytaj... Bo za dużymi dawkami też możesz narobić sobie kłopotu...
 
reklama
Dziewczyny, mądra ja jak zwykle pierwsze robi a potem myśli... 🤦‍♀️ postanowiłam wziąć dzisiaj wieczorem 2 tabletki duphastonu. Wg lekarza mam brać jedną rano i wieczorem. Czy jak rano wezmę jedną to nie narobie sobie więcej szkód takimi skokami dawek? 🙄 czy lepiej brać po dwie na razie 😒
To zapomniałaś rano i teraz chcesz dorzucić? Czytałam, że jeśli się zapomni do 12h to brać, po 12h nie brać tej pominiętej tylko następna. I skonsultować z lekarzem
 
Do góry