reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mój elegancik jest już sędziwym 14latkiem, który łyka tyle tabletek na serce, wątrobę i tarczycę co moi 70letni rodzice i właśnie cały czas mu powtarzam, że ma z nami zostać, bo musi poznać maluszka [emoji3590] więc walczę o niego jak lwica [emoji3590]
Moja też brała tabletki, na serce, na wątrobę i sterydy. Udało się wywalczyć 2 lata 😊
 
reklama
Nasz ma 12 lat, z czego 5 przesiedział w schronisku. Ma więc jakieś swoje potrzeby, lubi być sam, nie przepada za innymi psami, które ciągle by się chciały bawić. Taki powoli starszy pan, co to lubi cały dzień przesiedzieć na kanapie i rozwiązywać krzyżówki (lubi psie łamigłówki za smaczki).
 
Moja też brała tabletki, na serce, na wątrobę i sterydy. Udało się wywalczyć 2 lata [emoji4]
To brzmi dobrze! [emoji7] A ile miała lat? Nam wstępnie dawali kilka miesięcy ale liczę, że uda się więcej bo dobrze zareagował na leki [emoji3590] powiedzieli nam że w skali od A do D, gdzie D to już leżenie pod tlenem, nasz staruszek ma C, ale nie poddajemy się
 
To brzmi dobrze! [emoji7] A ile miała lat? Nam wstępnie dawali kilka miesięcy ale liczę, że uda się więcej bo dobrze zareagował na leki [emoji3590] powiedzieli nam że w skali od A do D, gdzie D to już leżenie pod tlenem, nasz staruszek ma C, ale nie poddajemy się
Prawie 13 lat, w sierpniu zdechła, a 1 października miałaby urodziny 😔 2 lata wywalczone ale wet mówił, że tu ja podleczymy ale te leki również są inwazyjne, w szczególności sterydy. Oddałam wszystkie rzeczy do schroniska aby innym czworonożnym się przydały 😊
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊


@mfifi04 - wizyta 20.10
@MamaLama - wizyta 20.10

Kciukasy i powodzenia Dziewczyny! Za piękne widoki ✊🏼✊🏼✊🏼

@Paulina_N - wizyta 21.10
@Jetkaa - wizyta 21.10
@angeliskax - wizyta 22.10 NFZ
@Mayred91 - wizyta 25.10
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Jetkaa - wizyta 25.10 NFZ
@Najra - wizyta 26.10
@MoniaMarz - wizyta 27.10
@MamaMonia - wizyta 28.10
@Marta509 - wizyta 28.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv
@Mamafasolki - wizyta 03.11


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Mozesz mnie dopisać. Ja idę w pn 25.10
 
reklama
Do góry