reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
TAAAK mega dużo :D naglę się narobiło. A to też moja pierwsza wizyta i jak będzie wszystko ok :D i będzie serducho walić to chyba się upiję.... szczęściem :D XD
No ja idę może w końcu założyć kartę ciąży 😂🤣😅
Na żelaznej ta poradnia perinantologi działa doraźnie, konsultuje przypadek, ale sama ciąży nie prowadzi...
 
Moja pierwsza wizyta 25.10. Nie ukrywam że mam stresa 🙂. Jeszcze ta cholerna cukrzyca ciążowa od samego początku 😡
O, ja podejrzewam że też się u mnie panna cukrzyca rozpanoszy 😕 jaki masz cukier na czczo? I kiedy to wykryłaś? Trzymasz się diety? Bo ja nie umiem bez słodyczy żyć 😓
TAAAK mega dużo :D naglę się narobiło. A to też moja pierwsza wizyta i jak będzie wszystko ok :D i będzie serducho walić to chyba się upiję.... szczęściem :D XD
U mnie też 25.10 pierwsza wizyta. Pewnie idę zobaczyć tylko pęcherzyk ale ze względu na moją historię mój lekarz chce mieć wgląd szybciej jak to wszystko wygląda 😞


Ja w ogóle mam dzisiaj stresa bo pracuje w żłobku i na jednej grupie mamy podejrzenie bostonki. Ta choroba jest groźna dla kobiet w ciąży i boję się że coś złapie 🤢
 
Bo ja to prawdziwe chucherko ledwo 47 kg mam. Jem za czterech ale przytyc nie moge 🤣
Też tak chcę 😂🤣😅
Ja jem w sumie mało, ale nieregularnie, ale bez ciąży przypominam szafę 3drzwiowa

Owszem jak się zawezme to w pół roku potrafię zrzucić te 20kg, ale wystarczy że później raz w tyg pizza, czasami jakiś pączek i spowrotem te 70 wraca...
Przez to nie mam motywacji do odchudzania... Ile można?
I tak jestem wdzięczna organizmowi że nie funduje mi jojo...
 
Też tak chcę 😂🤣😅
Ja jem w sumie mało, ale nieregularnie, ale bez ciąży przypominam szafę 3drzwiowa

Owszem jak się zawezme to w pół roku potrafię zrzucić te 20kg, ale wystarczy że później raz w tyg pizza, czasami jakiś pączek i spowrotem te 70 wraca...
Przez to nie mam motywacji do odchudzania... Ile można?
I tak jestem wdzięczna organizmowi że nie funduje mi jojo...
Moim marzeniem jest przekroczyc upragnione 50 kg ☺
 
reklama
A ja to wam powiem że mam mega ochotę na naleśniki z dżemem porzeczkowym i śmietaną [emoji1642][emoji1642][emoji1642][emoji85][emoji85][emoji85][emoji86][emoji86][emoji86]
 
Do góry