reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam wszystkie nowe-przyszłe mamy. [emoji4]

Byłam dziś na becie. I mnie nie uspokoiła.
1-4 tydzień od 50
Nie będące w ciąży do 5.
A co między 5 a 50??? Mam wynik 40,1. [emoji2368]
Mąż jeszcze nie wie i nie wiem, czy mu mówić.
W poniedziałek powtarzam. No i muszę iść do endo. Zobacz załącznik 1322565
Może dopiero się rozkręca. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym będę w pon aby zobaczyć jaki jest przyrost 😊
 
reklama
Dzisiaj moja imprezka, oczywiście nie będę piła, ale wszyscy będą zdziwieni, że nawet lampki wina nie chcę, znając moich znajomych będą żarciki typu, a co w ciąży jesteś 🤣 nie chce im na razie nic mówić, ale nie potrafię tak kłamać prosto w twarz. Pomyślałam, że powiem coś w stylu, że brzuch mnie boli i brałam tabletkę...sama nie wiem, czy to przejdzie. Na razie tylko mój partner wie, nikomu nie mówiłam.
 
Witam wszystkie nowe-przyszłe mamy. [emoji4]

Byłam dziś na becie. I mnie nie uspokoiła.
1-4 tydzień od 50
Nie będące w ciąży do 5.
A co między 5 a 50??? Mam wynik 40,1. [emoji2368]
Mąż jeszcze nie wie i nie wiem, czy mu mówić.
W poniedziałek powtarzam. No i muszę iść do endo. Zobacz załącznik 1322565
Beta powyżej 5 oznacza ciążę ;). Nie sugeruj się widełkami w laboratorium:) u mnie np. dla 3 tygodnia zakres jest od 5,8 do 71,2. Moja pierwsza beta wynosiła 43. Wczoraj zrobilam i wyszlo 4611.Najważniejszy jest przyrost:) nie martw się i powtórz bete za 48-72h
 
Dzisiaj moja imprezka, oczywiście nie będę piła, ale wszyscy będą zdziwieni, że nawet lampki wina nie chcę, znając moich znajomych będą żarciki typu, a co w ciąży jesteś 🤣 nie chce im na razie nic mówić, ale nie potrafię tak kłamać prosto w twarz. Pomyślałam, że powiem coś w stylu, że brzuch mnie boli i brałam tabletkę...sama nie wiem, czy to przejdzie. Na razie tylko mój partner wie, nikomu nie mówiłam.
powiedz może, że cię żołądek boli i bierzesz jakieś osłonowe i jak się napijesz to dopiero będzie masakra. Mogłabyś jeszcze powiedzieć, że bierzesz antybiotyki, się aktualnie, w tych czasach lepiej nie ściemniać, że się jest chorym 😄
 
Beta powyżej 5 oznacza ciążę ;). Nie sugeruj się widełkami w laboratorium:) u mnie np. dla 3 tygodnia zakres jest od 5,8 do 71,2. Moja pierwsza beta wynosiła 43. Wczoraj zrobilam i wyszlo 4611.Najważniejszy jest przyrost:) nie martw się i powtórz bete za 48-72h
Noo, niepotrzebnie się zestresowałam. [emoji6]
 
Dzisiaj moja imprezka, oczywiście nie będę piła, ale wszyscy będą zdziwieni, że nawet lampki wina nie chcę, znając moich znajomych będą żarciki typu, a co w ciąży jesteś [emoji1787] nie chce im na razie nic mówić, ale nie potrafię tak kłamać prosto w twarz. Pomyślałam, że powiem coś w stylu, że brzuch mnie boli i brałam tabletkę...sama nie wiem, czy to przejdzie. Na razie tylko mój partner wie, nikomu nie mówiłam.
Powiedz, że bolal Cie ząb i lekarz przepisał antybiotyk,, więc go bierzesz i niestety, bardzo ubolewasz, no ale wszyscywiedza jak to jest jak boli ząb [emoji6]

Przy okazji się witam. Około tygodnia temu mialam jednorazowe plamienie, byłam przekonana, że to okres nadchodzi, jednak ten nie nadszedł. Zrobilam test z popołudniowego siusiania (sikam co godzinę) I w niecałą minutę pojawiła się blada druga kreska. Powtórzyłam test rano i druga kreska wyraźniejsza.

Z objawów, mam wzdęcia, zaparcia, lekkie mdłości, wrażliwe piersi i mogę spać 20h hihihi.

Wg om 5 tydzień, ale ja geniusz coś zł wyliczyłam i zapisałam się do gina na koniec października [emoji38]

Może uda mi się w poniedziałek przestawić na wcześniej
 
Ja byłam w czwartek u ginekologa na pierwszej wizycie, ale ze względu na to, że jest wcześnie Pani doktor poleciła zrobić USG dopiero po 10.10. Umówiłam się więc na 14.10 .. Będę wtedy w 6t+6. Nie mogę się doczekać, ale prawdę mówiąc już sobie odpuściłam. Zeszło ze mnie ciśnienie i wiem, że co ma być to będzie. Cieszę się prawdę powiedziawszy, że nie poszłam na drugą betę.. Czytając to forum chociażby mam wrażenie że te wyniki mogłyby mnie tylko zestresować.. A poza tym mimo świetnych wyników i tak może pójść coś nie tak. Czemu więc próbować kontrolować cos na co nie mamy kompletnie wpływu?
 
Ja byłam w czwartek u ginekologa na pierwszej wizycie, ale ze względu na to, że jest wcześnie Pani doktor poleciła zrobić USG dopiero po 10.10. Umówiłam się więc na 14.10 .. Będę wtedy w 6t+6. Nie mogę się doczekać, ale prawdę mówiąc już sobie odpuściłam. Zeszło ze mnie ciśnienie i wiem, że co ma być to będzie. Cieszę się prawdę powiedziawszy, że nie poszłam na drugą betę.. Czytając to forum chociażby mam wrażenie że te wyniki mogłyby mnie tylko zestresować.. A poza tym mimo świetnych wyników i tak może pójść coś nie tak. Czemu więc próbować kontrolować cos na co nie mamy kompletnie wpływu?
Też wychodzę z tego założenia, w poprzednich ciążach beta super rosła (w jednej az do ponad 90 000) i nic nie wyszlo. Tym razem chcialabym nie robić bety ale mialam od początku aż do czwartku wlącznie różowy śluz i w przypadku spadku bety jak najszybciej chciałabym to skonsultowac z lekarzem i odstawic leki, zeby sobie nie zaszkodzic.
 
reklama
Dzisiaj moja imprezka, oczywiście nie będę piła, ale wszyscy będą zdziwieni, że nawet lampki wina nie chcę, znając moich znajomych będą żarciki typu, a co w ciąży jesteś 🤣 nie chce im na razie nic mówić, ale nie potrafię tak kłamać prosto w twarz. Pomyślałam, że powiem coś w stylu, że brzuch mnie boli i brałam tabletkę...sama nie wiem, czy to przejdzie. Na razie tylko mój partner wie, nikomu nie mówiłam.
Powiedz, że antybiotyk brałaś 😉
 
Do góry