reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja probjuje się dostać do lekarza na pakiet, mam zaległe podwójne skierowanie na usg, lekarz mi wystawił i umówiłam się na 7+0. Mam nadzieję że będzie wtedy cos widać.
 
reklama
Witam wszystkie nowe-przyszłe mamy. [emoji4]

Byłam dziś na becie. I mnie nie uspokoiła.
1-4 tydzień od 50
Nie będące w ciąży do 5.
A co między 5 a 50??? Mam wynik 40,1. [emoji2368]
Mąż jeszcze nie wie i nie wiem, czy mu mówić.
W poniedziałek powtarzam. No i muszę iść do endo. Zobacz załącznik 1322565
Wynik potwierdza ciążę. Nie oznacza się wieku ciąży;)
 
ja planowo miałam mieć wizytę 4.11, ale to byłoby 8+5, więc nie ma opcji że tyle wytrzymam. Spróbuje na 6-7tyg się umówić
No ja spróbuję przestawić. Ale nawet jeśli sie nie uda, to coś czuję, że mi zleci czas szybko. Ostatnie tygodnie w pracy to jakieś szaleństwo hihihi. Rejestruje tylko poniedziałek i piątek.
 
reklama
Piękny przyrost [emoji4] ja miałam 216 na 525 [emoji4]
Też ładny przyrost[emoji4]
Chodzą ploty, że jak beta mocno wzrasta to moze byc ciąża bliźniacza wiec wole, żebym jednak nie miała jakiś kosmicznych przyrostów [emoji28] ale i tak wiadomo, ze najwazniejsze zeby kazdej z nas wzrastala prawidłowo i tego nam życze [emoji4]
 
Do góry