reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja sprzątam, teraz mam, nadzieję ze bd ok na prenatalnych - a tak sie boje, jeszcze ze 20h strachu - i pojde 17.12 na l4 to tym bardziej bd ogarniac. Biore leki kardiologiczne, dobrze reguluje sobie ctk i tętno, potem jak przy synku pewnie w 6 mz nie dam juz rady tyle robic, szczególnie ze on jeszcze jest 🧡 okien nie myje, ale nie przez przesady jakieś, tylko mamy takie na cala ścianę i 1 nieotwieralne, wiec trzeba sie na skakać po drabinie by je dobrze umyć. Maz umyl 11 listopada.
 
reklama
Poradzisz sobie 😇 jesteśmy do tego stworzone 😇 ja się cieszę że rodziny w czerwcu, ponieważ będzie lato, czyli brak lockdawnu. Brak zachorowań i pandemii grypa. Co za tym idzie może uda nam się rodzic z mężami 😘😇
Chociaż żeby mogli wejść.. Bo moje znajome które rodzily np w listopadzie czy w marcu to mąż nie mógł zobaczyć dziecka aż do momentu wyjścia ze szpitala matki z dzieckiem
o tym samym myślałam ostatnio ;)
W mojej dalszej rodzinie dziewczyna urodziła i ona się zaraziła w szpitalu koroną i dziecko też. Dziecko od ponad tygodnia ma ponad 40stopni gorączki. Matko, umarłabym chyba ze strachu o maluszka 😭😭😭
Także cieszę się naprawdę że będę rodzic w przerwie między falami 😁
 
Ja rodzilam bez znieczulenia, co prawda gaz dostawałam przy skurczach, ale mi nic nie pomagał 🙈 pomagało mi skakanie na piłce i ściskanie piłeczki w dłoni 😅 ale ogólnie oceniam ból na średni. Nie było tragedii. Łącznie byłam 6h na porodówce.
ja 5h i powiedzieli że z drugim dzieckiem nie zdążę do szpitala dojechać 🙈
Jakkolwiek to nie zabrzmi, ja swojego porodu nie wspominam tragicznie ;)
 
Mi się podoba imię Marcel, ale mąż nie bardzo zachwycony. [emoji17] Wpadł mi też w oko ostatnio Mikołaj, ale już jest w rodzinie i też mnie to zniechęca.
My też nie znamy imię do dziewczynki mamy wybrane a wszyscy mówią ze będzie chłopiec[emoji23]Jakieś propozycje imienia dla chłopca? A zresztą co będzie to będzie byle było zdrowe[emoji3][emoji64]
 
Właśnie słuchałam serduszka i trochę się zdziwiłam jak w 2-óch miejscach znalazłam.. Biły prawie tak samo w odległości ok 6-7cm od siebie.... A jak przesunęłam głowice 1cm w inną stronę to już nie było...
 
reklama
Mieli nie zmuszać ludzi do szczepień.. A krok po kroku to robią..
No trudno.. Oby to było tylko 2tyg .. Oby się nie przeciągało
Zmuszają tylko na różne sposoby.. Mnie pewnie za moment też zmuszą tylko nie bezpośrednio.. Podejrzewam że kwestia czasu jak wprowadza jakies obostrzenia, że nie będę mogła normalnie pracować na weselach..
 
Do góry