reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Powiem Wam, że tak jak na początku ciąży miałam słaby apetyt, tak teraz jestem cały czas głodna... I w dodatku mam różne zachcianki, a przez cukrzycę na nic nie mogę sobie pozwolić :/ Mam nadzieję, że ten kryzys niedługo minie, bo do końca ciąży jeszcze sporo zostało 😅
 
reklama
Powiem Wam, że tak jak na początku ciąży miałam słaby apetyt, tak teraz jestem cały czas głodna... I w dodatku mam różne zachcianki, a przez cukrzycę na nic nie mogę sobie pozwolić :/ Mam nadzieję, że ten kryzys niedługo minie, bo do końca ciąży jeszcze sporo zostało 😅
Powiem Wam, że tak jak na początku ciąży miałam słaby apetyt, tak teraz jestem cały czas głodna... I w dodatku mam różne zachcianki, a przez cukrzycę na nic nie mogę sobie pozwolić :/ Mam nadzieję, że ten kryzys niedługo minie, bo do końca ciąży jeszcze sporo zostało 😅
ja zaczynam mieć podobnie
 
Powiem Wam, że tak jak na początku ciąży miałam słaby apetyt, tak teraz jestem cały czas głodna... I w dodatku mam różne zachcianki, a przez cukrzycę na nic nie mogę sobie pozwolić :/ Mam nadzieję, że ten kryzys niedługo minie, bo do końca ciąży jeszcze sporo zostało [emoji28]
Ja za to od początku ciąży mogłabym jeść na okrągło...ograniczam się oczywiście, ale mija 2h od śniadania i czuję się totalnie głodna...
 
A ja bym coś zjadła, ale nie wiem co 🤣mam zgagę , wszystko czuje chemia, nawet zwykła herbatę :/ zrobiłam dziś placki z jabłkami, zjadłam moze 1/4 placka i oddałam córce, bo mi nie smakował 🙄
 
Mnie strasznie żołądek boli.. Nadal mam problem z jedzeniem. Mój by chciał żebym miała zachcianke.. A moze to byś zjadła a moze to.. On jeździ do restauracji ze znajomymi ja nie jestem w stanie zapach tylu jedzenie by mnie wykonczyl..
Chodzi cos za mną.. Ale nie wiem co to jest.. Jak mięso kochałam tak od momentu ciąży nie zjem nawet szynki. Kawa nadal nie wchodzi.. Obiad jak jem to tylko cos delikatnego.. Jak gotuje mięso młodemu i mężowi to robię na oko..

Oby to minęło już 😅jestem tym zmęczona.. Tym że jesc nie mogę. Że się mecze..
 
Jak byliśmy w sobotę na rynku , to jak czułam te kiełbaski i grzance , to mi żołądek wywracalo 🤣 ja nie jem mięsa, a teraz już ogólnie mnie odrzuca, a w domu sami mięsożercy 🙈
 
Piąteczka! Też kocham porządek i jestem pedantką. Choć fakt, że z czasem odpuszczam więcej. Mąż bałaganiarz i dwójka dzieci sprawiają, że trochę trzeba, bo inaczej można oszaleć. [emoji6]
myłam w pierwszej ciąży do końca, nawet przed samym porodem. W tej też już umyłam w weekend. Mam mało okien, nic mi nie dolega, nie na żadnych bóli ani zakazów, więc nie widzę przeszkód a porządek kocham, jestem niestety pedantką[emoji2]
 
Dziewczyny, ostatnio intensywnie tworzyłam listę i dopisywałam osoby które się realnie udzielają [emoji6]

Myślę, że na prywatna grupę śmiało możemy się wybierać w takim skladzie. Jeśli któraś z tej listy nie chce być na grupie to proszę o informację. Podobnie jak proszę wiadomość te, których na liście nie ma, a powinny być [emoji6]

@MamaLana
@Hmmmm
@Lilka92
@Florestyna
@Passtelova
@Stelle
@Jetkaa
@DomiNikaKukakaan
@Magdalena09
@Hankaa
@Anolik
@Joannaa24
@meth
@Angiee
@Agadir
@Mimi94
@Katarzyna542
@Bosiek
@Genadia
@Aniqa1
@sansavieria
@PsychoPatka91
@mfifi04
@MiMi86
@MOTYLEK131996
@Eevee
@angeliskax
@TuRuda
@Uszek
@joszka
@paxi_ab
@Lunka85
@jul252
@Mama_n.s.
@Sorcia
@Mamamonia88
@Kinga10204
@chucherko
 
reklama
IMG_20211207_192548.jpg
czesc dziewczyny pisze do was czy miałyście zwiększone ryzyko trisomi 21. Co wam lekarz
polecił dalej nifti?
 
Do góry