reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Zobacz załącznik 1344621 czesc dziewczyny pisze do was czy miałyście zwiększone ryzyko trisomi 21. Co wam lekarz
polecił dalej nifti?
Mi się na pappa upierała "tak na wszelki wypadek" mimo, tego, że mówiłam, że robię Nifty, a prawdopodobieństwo z USG wychodziło 1:4000, ale mój gin na pytanie czy mam umówione badanie pappa, gdy odpowiedziałam, że nie bo robię Nifty, stwierdził, że to nawet lepiej...

Ale kilka dziewczyn po słabych wynikach pappy robiło nifty - na strachu się skończyło...

Ps prawdopodobieństwo 1:700 to niskie ryzyko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ze strachem oczekuję na maila z wynikami -ma byc opis usg biorący pod uwagę wyniki z pappy. Mam 40 lat . Usg wyszło idealnie, wiec tego się trzymam. Wyniki mam mieć mailem 10 do 14 dni od zrobienia, czyli od 2.12. Wychodzi max 16.12…. Staram się być spokojna .
 
Dziewczyny, ostatnio intensywnie tworzyłam listę i dopisywałam osoby które się realnie udzielają [emoji6]

Myślę, że na prywatna grupę śmiało możemy się wybierać w takim skladzie. Jeśli któraś z tej listy nie chce być na grupie to proszę o informację. Podobnie jak proszę wiadomość te, których na liście nie ma, a powinny być [emoji6]

@MamaLana
@Hmmmm
@Lilka92
@Florestyna
@Passtelova
@Stelle
@Jetkaa
@DomiNikaKukakaan
@Magdalena09
@Hankaa
@Anolik
@Joannaa24
@meth
@Angiee
@Agadir
@Mimi94
@Katarzyna542
@Bosiek
@Genadia
@Aniqa1
@sansavieria
@PsychoPatka91
@mfifi04
@MiMi86
@MOTYLEK131996
@Eevee
@angeliskax
@TuRuda
@Uszek
@joszka
@paxi_ab
@Lunka85
@jul252
@Mama_n.s.
@Sorcia
@Mamamonia88
@Kinga10204
@chucherko
Ja bardzo chętnie dołączę do prywatnej grupy jak zostanie stworzona :). Przyznam się, że ostatnio się nie udzielałam bo myślami jestem gdzie indziej, sytuacja w pracy mnie przytłacza także mam nadzieję, że w tym miesiącu się wszystko się wyklaruje :). Cały czas Was podczytuje także proszę nie skreślajcie mnie 😀
 
Mi się na pappa upierała "tak na wszelki wypadek" mimo, tego, że mówiłam, że robię Nifty, a prawdopodobieństwo z USG wychodziło 1:4000, ale mój gin na pytanie czy mam umówione badanie pappa, gdy odpowiedziałam, że nie bo robię Nifty, stwierdził, że to nawet lepiej...

Ale kilka dziewczyn po słabych wynikach pappy robiło nifty - na strachu się skończyło...

Ps prawdopodobieństwo 1:700 to niskie ryzyko...
No właśnie z tym ze byłam na usg prenatalnym i było wszystko dobrze a tu takie coś
 
A ja bym coś zjadła, ale nie wiem co 🤣mam zgagę , wszystko czuje chemia, nawet zwykła herbatę :/ zrobiłam dziś placki z jabłkami, zjadłam moze 1/4 placka i oddałam córce, bo mi nie smakował 🙄
O, to jestem ja! Ale ostatnio mam fazę na frytki z ziemniaków. W tym tygodniu zjadłam pierwszy raz, ale w zeszłym chyba bodajże 3 razy robiliśmy 😂
 
Mi się na pappa upierała "tak na wszelki wypadek" mimo, tego, że mówiłam, że robię Nifty, a prawdopodobieństwo z USG wychodziło 1:4000, ale mój gin na pytanie czy mam umówione badanie pappa, gdy odpowiedziałam, że nie bo robię Nifty, stwierdził, że to nawet lepiej...

Ale kilka dziewczyn po słabych wynikach pappy robiło nifty - na strachu się skończyło...

Ps prawdopodobieństwo 1:700 to niskie ryzyko...
jest rekomendacja ptgip, aby wykonać badanie dna płodu, jeśli ryzyko jest <1:1000
 
reklama
Zobacz załącznik 1344621 czesc dziewczyny pisze do was czy miałyście zwiększone ryzyko trisomi 21. Co wam lekarz
polecił dalej nifti?
Ja slyszalam ze testy pappa sa PRZEKŁAMANE, I wyniki zazwyczaj są zawyzone. Dlatego ja nie chciałam robic tego, skoro wg na usg dobrze jest.. Ja rozumiem ze nifty dadza pewność 100%, ale jednak te badanie kosztuje ponad 2 tysiące....
 
Do góry