reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny odkryłam że woda z wyciśniętą cytryną( ja to nawet z 2 szt robię ) pomaga na mdłości. Może nie eliminuje całkiem ale mijają te najgorsze bolesne fazy. A Wam co pomaga ? Szukam inspiracji 😉
 
reklama
Odbiegnę trochę od tematu grup. Ale jak to jest z tym seksem w ciąży w końcu 😁😅. U mnie lekarz nie powiedział nic,oprócz tego że serduszko bije .teraz wg om 6+1, trafiłam z podejrzeniem CP do szpitala (3+6).Krwawilam w dniu spodziewanej @, wcześniej plamilam. Czasem nie brzuch na dole zakłuje, nie plamie. Nic się nie dzieje ,biorę progesteron (zalecony przez lekarza podczas padania w czasie którego nie było nic widać oprócz pustego pęcherzyka). Już 3 tyg na detoksie 😂 a w sumie trochę bym popsociła 😄
U nas życie toczy się normalnie - o ile nie usnę, zanim on przyjdzie do łóżka, albo bolą plecy, albo mi nie dobrze, albo, albo... :D lekarz pozwolił, ale delikatnie. U mnie nie ma żadnych plamien to i nie ma przeciwwskazań.
 
Dziewczyny odkryłam że woda z wyciśniętą cytryną( ja to nawet z 2 szt robię ) pomaga na mdłości. Może nie eliminuje całkiem ale mijają te najgorsze bolesne fazy. A Wam co pomaga ? Szukam inspiracji 😉
Nie wiedziałam. Nie mdli mnie, ale pije bardzo dużo wody właśnie z cytryną. Może dlatego czuje się jeszcze dobrze. Kiedy miałaś pierwsze mdłości do
 
U nas życie toczy się normalnie - o ile nie usnę, zanim on przyjdzie do łóżka, albo bolą plecy, albo mi nie dobrze, albo, albo... :D lekarz pozwolił, ale delikatnie. U mnie nie ma żadnych plamien to i nie ma przeciwwskazań.
U mnie właśnie też nie ma plamien, duzooo śluzu mam białego. Ale plamien żadnych od ponad 2 tygodni.
 
reklama
U nas są 4 grupy po 24 dzieci. Do tej pory najmlodsze miały skończony rok ale mają dochodzić też młodsze 😱 w tamtym roku byłam na najstarszej grupie (2, 5 - 3l) a w tym roku dla odmiany maluszki. Ale mam mieszaną grupę 🙂 od roczku do 2,5. To Wasze grupy są mniej liczne skoro macie aż 7 🙂
Maluszki mamy po 10, srednie po 16, potem 19 i 24. Tj żłobek z fundaji :) i mamy troszkę więcej opiekunek na gr.
 
Do góry