reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja oprócz bety 4100 robionej kilka dni temu nic nie wiem. Termin prawdopodobnie na koniec czerwca (om nie zapisałam, a że w przedostatnim cyklu poprzestawiało mi się to nic nie wiem dokładnie 🤭). I tak jakoś na razie czuje się wyobcowana, bo ani szczególnych objawów, ani wizyty u gina nie miałam. Z resztą jak widzę, że niektóre dziewczyny mają już 7, 8, 9 tydzień to dla mnie abstrakcja.
No u mnie potwierdzona była dzidzia 7+5... A dopiero 5.11 dowiem się czy udało jej się urosnąć 10+0...
 
Tak się zastanawiam czy tylko ja nigdy w życiu nie robiłam bety?🙀aktualnie 5+3 , pierwsza wizyta 4/11
Ale chociaż test sikany robiłaś?
Mam złe przeczucia co do następnego USG i się boję 🥺

Pocieszam się tym, że nic się nie dzieje, tylko zaczęły boleć mnie plecy (odcinek lędźwiowy)

I mam cichą nadzieję, że usłyszę serduszko...
Ale tak jakoś mi i dziwnie...
Tym bardziej, że znowu na USG idę sama :(
 
Ja oprócz bety 4100 robionej kilka dni temu nic nie wiem. Termin prawdopodobnie na koniec czerwca (om nie zapisałam, a że w przedostatnim cyklu poprzestawiało mi się to nic nie wiem dokładnie [emoji2960]). I tak jakoś na razie czuje się wyobcowana, bo ani szczególnych objawów, ani wizyty u gina nie miałam. Z resztą jak widzę, że niektóre dziewczyny mają już 7, 8, 9 tydzień to dla mnie abstrakcja.
Chwilę temu czułam się podobnie, bo objawy marne, a na wizytę chciałam iść dopiero 6+4 że y było serduszko [emoji4] na spokojnie, na wszystko przyjdzie czas [emoji4] a objawów życzę tych najmniejszych dla świętego spokoju, bo jednak mdłości mocno uprzykrzają życie [emoji4]
 
Odbiegnę trochę od tematu grup. Ale jak to jest z tym seksem w ciąży w końcu 😁😅. U mnie lekarz nie powiedział nic,oprócz tego że serduszko bije .teraz wg om 6+1, trafiłam z podejrzeniem CP do szpitala (3+6).Krwawilam w dniu spodziewanej @, wcześniej plamilam. Czasem nie brzuch na dole zakłuje, nie plamie. Nic się nie dzieje ,biorę progesteron (zalecony przez lekarza podczas padania w czasie którego nie było nic widać oprócz pustego pęcherzyka). Już 3 tyg na detoksie 😂 a w sumie trochę bym popsociła 😄
Ja przy krwiaku dostałam zakaz na meza . Byłam wczoraj na usg i wygląda na to że się wchlonal. Więc liczymy ze dostaniemy zielone swiatlo
 
reklama
Do góry