reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Odbiegnę trochę od tematu grup. Ale jak to jest z tym seksem w ciąży w końcu 😁😅. U mnie lekarz nie powiedział nic,oprócz tego że serduszko bije .teraz wg om 6+1, trafiłam z podejrzeniem CP do szpitala (3+6).Krwawilam w dniu spodziewanej @, wcześniej plamilam. Czasem nie brzuch na dole zakłuje, nie plamie. Nic się nie dzieje ,biorę progesteron (zalecony przez lekarza podczas padania w czasie którego nie było nic widać oprócz pustego pęcherzyka). Już 3 tyg na detoksie 😂 a w sumie trochę bym popsociła 😄
 
Odbiegnę trochę od tematu grup. Ale jak to jest z tym seksem w ciąży w końcu 😁😅. U mnie lekarz nie powiedział nic,oprócz tego że serduszko bije .teraz wg om 6+1, trafiłam z podejrzeniem CP do szpitala. Krwawilam w dniu spodziewanej @, wcześniej plamilam. Czasem nie brzuch na dole zakłuje, nie plamie. Nic się nie dzieje ,biorę progesteron (zalecony przez lekarza podczas padania w czasie którego nie było nic widać oprócz pustego pęcherzyka). Już 3 tyg na detoksie 😂 a w sumie trochę bym popsociła 😄
Ja sie tez nad tym zastanawiam. Ja to jeszcze przezyje ale Maż? 😱
 
Odbiegnę trochę od tematu grup. Ale jak to jest z tym seksem w ciąży w końcu 😁😅. U mnie lekarz nie powiedział nic,oprócz tego że serduszko bije .teraz wg om 6+1, trafiłam z podejrzeniem CP do szpitala (3+6).Krwawilam w dniu spodziewanej @, wcześniej plamilam. Czasem nie brzuch na dole zakłuje, nie plamie. Nic się nie dzieje ,biorę progesteron (zalecony przez lekarza podczas padania w czasie którego nie było nic widać oprócz pustego pęcherzyka). Już 3 tyg na detoksie 😂 a w sumie trochę bym popsociła 😄
Szczerze to bym wprost zapytała lekarza, bo przy plamieniach nie jest wskazany, ale nie znam Twojego przypadku, nie jestem lekarzem...
 
Ja sie tez nad tym zastanawiam. Ja to jeszcze przezyje ale Maż? 😱
Też dałabym radę,ale zaczął urlop i mamy więcej czasu dla siebie. Ja jestem na zakazie pracy to z łóżka mogłabym nie wychodzić 😂. Nic nie robię całymi dniami. I właśnie tak się zastanawiam. Zapomniałam spytać lekarza,a wizytę mam 23.11... nie wytrzymam tak długo 😁
 
Odbiegnę trochę od tematu grup. Ale jak to jest z tym seksem w ciąży w końcu 😁😅. U mnie lekarz nie powiedział nic,oprócz tego że serduszko bije .teraz wg om 6+1, trafiłam z podejrzeniem CP do szpitala (3+6).Krwawilam w dniu spodziewanej @, wcześniej plamilam. Czasem nie brzuch na dole zakłuje, nie plamie. Nic się nie dzieje ,biorę progesteron (zalecony przez lekarza podczas padania w czasie którego nie było nic widać oprócz pustego pęcherzyka). Już 3 tyg na detoksie 😂 a w sumie trochę bym popsociła 😄
Mi lekarz po pierwszych plamieniach w zaleceniach napisał: "osobne sypialnie"... ale do kiedy? :D nie wiem :D narazie trzymamy się tego i przytulanie musi wystarczyć :)
 
Szczerze to bym wprost zapytała lekarza, bo przy plamieniach nie jest wskazany, ale nie znam Twojego przypadku, nie jestem lekarzem...
Plamilam przed @, pozniej w trakcie krwawilam rano wieczorem przy sikaniu 🤔. Dostawałam heparynę, którą szybko mi odstawił lekarz w szpitalu. Ale to było na początku 4tyg wtedy kiedy miał być okres. Od tamtego czasu wszystko jest w porządku. A zapytać lekarza zapomniałam ☹️
 
reklama
Do góry