reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Tata córki to Adam - to u nas odpada z z automatu... Młoda twierdzi, że wszystkie Adamy do debile z jej tatą na czele (jej zdanie, ani nie koryguję, ani nie pogłębiam - ale lata olewania córki przynosi efekty)... W klasie ma też jakiegoś Adama (przewodniczący klasy) i też ponoć "Debil" 🤪
I właśnie nie raz są takie skojarzenia... Na samym początku ciąży jak czułam że będzie chłopczyk to dzieci jeszcze proponowały Staś albo Antoś. A nam z mężem się właśnie ten Antek tak źle kojarzy właśnie brzydko mówiąc z ( debi...) Nie wiem skąd to się bierze🤔 a Staś to fajny jak mały a później Stasiek... Nie no nie przejdzie.
 
reklama
Znalezione w google:
"Tolek to ekspresywna forma imienia Anatol lub Teofil"...
"Tolek jest zdrobnieniem imienia Teodor i Teodozjusz"
 
I właśnie nie raz są takie skojarzenia... Na samym początku ciąży jak czułam że będzie chłopczyk to dzieci jeszcze proponowały Staś albo Antoś. A nam z mężem się właśnie ten Antek tak źle kojarzy właśnie brzydko mówiąc z ( debi...) Nie wiem skąd to się bierze🤔 a Staś to fajny jak mały a później Stasiek... Nie no nie przejdzie.
A ja właśnie wybrałam imię Antek 🙈
 
A ja właśnie wybrałam imię Antek 🙈
Są gusta i guściki 😊 ja nie krytykuje czyjegoś wyboru. Antoś ładnie brzmi tylko akurat mi się kojarzy z kimś ale wybór nie jest zły. Tak samo ja dałam razem z mężem 13 lat temu synowi na imię Oliwier on nie narzeka w ogóle wszyscy w rodzinie i szkole wołają Oli na niego. Wiadomo przyzwyczailiśmy się ale młodzi byliśmy i inaczej się patrzyło a w tej chwili nie wiem czy wzięła bym pod uwagę to imię🤔 dobrze że syn pretensji nie ma😊 i nasz wybór też się komuś może nie podobać.
 
Córkę mam Majkę i 12 lat temu miałam jazdę na to imię tym bardziej że bardzo pragnęłam mieć dziewczynkę a teraz po tylu latach zdecydowanie inaczej by miała na imię. Ale też całe szczęście że nie narzeka😁
 
U nas albo Radek albo Czarek. Ja chciałam Marcel albo Kornel, ale zero akceptacji pozostałych członków rodziny 🙈
 
I właśnie nie raz są takie skojarzenia... Na samym początku ciąży jak czułam że będzie chłopczyk to dzieci jeszcze proponowały Staś albo Antoś. A nam z mężem się właśnie ten Antek tak źle kojarzy właśnie brzydko mówiąc z ( debi...) Nie wiem skąd to się bierze🤔 a Staś to fajny jak mały a później Stasiek... Nie no nie przejdzie.
a może Jaś? U nas miał być jeśli był by chłopiec ale będzie dziewczynka i imienia brak w sensie kwestia dogadania bo mi się podoba strasznie Pola i Liwia ale partner na starcie skreślił te propozycje 🤣on chciał Julkę ja mówię absolutnie bo na każdym rogu stoi 😉no i zostanie albo Weronika albo Emilka
 
reklama
Do góry