reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny🙂 tak się zastanawiam czy któraś z Was wie może co się stało tu na forum🤔 jak dołączyłam to było więcej dziewczyn i więcej się działo... Wizyty były dodawane a teraz wydaje mi się że sporo dziewczyn nie ma. Nie wiem czym to spowodowane bo raczej mi się nie wydaje. Miłego dnia
 
Hej dziewczyny🙂 tak się zastanawiam czy któraś z Was wie może co się stało tu na forum🤔 jak dołączyłam to było więcej dziewczyn i więcej się działo... Wizyty były dodawane a teraz wydaje mi się że sporo dziewczyn nie ma. Nie wiem czym to spowodowane bo raczej mi się nie wydaje. Miłego dnia

Zamkniętą grupą prywatną, jak na każdym tego typu forum ;) przecież to może czytać tutaj każdy np. ja ale równie dobrze i każdy bez konta kto sobie trafi na forum
 
Imię Pola bardzo fajne ale często się teraz słyszy a Emilka bardzo mi się podoba i chyba niezbyt często się słyszy teraz[emoji4] co do imienia Jaś... Mój że i nie jest to brzydkie imię ale kiedyś koleżanka w pracy mi powiedziała że każdy Janek to głupi jest i już nie patrząc nawet na jej opinię to w naszym wypadku to odpada ponieważ mam bardzo bliską osobę o tym imieniu i jest to osoba o bardzo złym charakterze po prostu zła osoba i nie utrzymuje z nią kontaktu. Źle skojarzenia mam.
A ja właśnie dużo Emilek dookoła teraz mam, za to tylko jedna Pole [emoji6]
 
reklama
Do góry