reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny, kompletujecie już wyprawkę? Zastanawiam kiedy zacząć. Przy pierwszej córce jakoś szybko to poszło. Syn miał prawie wszystko po córce, więc też szybko. Teraz nie chcę zapeszać, a nie mamy praktycznie nic 😁
Ja mam już prawie wszystko przygotowane. Zostało tylko dokupienie dodatkowej komody i kilka przydatnych rzeczy. Z ciuszków mam już skompletowane do rozmiaru 68 ale jak coś mi sie w sklepie spodoba to dokupuje
 
reklama
a może Jaś? U nas miał być jeśli był by chłopiec ale będzie dziewczynka i imienia brak w sensie kwestia dogadania bo mi się podoba strasznie Pola i Liwia ale partner na starcie skreślił te propozycje 🤣on chciał Julkę ja mówię absolutnie bo na każdym rogu stoi 😉no i zostanie albo Weronika albo Emilka
A mi się wydaje, że bum na Julię już był kilka lat temu i teraz inne imiona wchodzą do czołówek
 
I mam poważny problem bo mówią wszyscy Tolek... Kiedyś mi się też Ignaś podobał ale ja nie czuje tego. Z ostatnim synkiem to już przed zajściem w ciążę było że Franek i uwielbiam to imię Franio. Pasuje do niego a teraz problem jest.
Jaki jest ten Twój Franio? 😁 my z mężem wierzymy w znaczenie imion. Ja tym bardziej bo trzy lata pracy w żłobku pokazały, że niektóre imiona naprawdę są "obciążone" 🙈😂 nam Franek jeszcze przed ciążą chodził po głowie, ale mąż ma kierownika o tym imieniu i nie znak chyba drugiego tak upierdliwego i pierdzielniętego człowieka 🙄 obrzydza nam to imię bardzo skutecznie 😁
Tata córki to Adam - to u nas odpada z z automatu... Młoda twierdzi, że wszystkie Adamy do debile z jej tatą na czele (jej zdanie, ani nie koryguję, ani nie pogłębiam - ale lata olewania córki przynosi efekty)... W klasie ma też jakiegoś Adama (przewodniczący klasy) i też ponoć "Debil" 🤪
Mój teść to Adam... Wolę się nie wypowiadać na jego temat 🤐
 
Jaki jest ten Twój Franio? 😁 my z mężem wierzymy w znaczenie imion. Ja tym bardziej bo trzy lata pracy w żłobku pokazały, że niektóre imiona naprawdę są "obciążone" 🙈😂 nam Franek jeszcze przed ciążą chodził po głowie, ale mąż ma kierownika o tym imieniu i nie znak chyba drugiego tak upierdliwego i pierdzielniętego człowieka 🙄 obrzydza nam to imię bardzo skutecznie 😁
Kurcze nie wiem co powiedzieć😊 nie znam żadnego Franka oprócz mojego syna. Ciężko teraz powiedzieć cokolwiek bo dopiero w maju kończy 2 latka. No dziecko fajne dobrze się rozwija, jest radosny i bardzo mądry😊 trochę rozpuszczony ale to wina nasza i starszych dzieci. Jak dla każdej mamy tak samo dla mnie on jest wyjątkowy 🥰🥰🥰😍😍😍 w domu już zapowiedziałam że nie mają prawa na wszystko pozwalać.
 
a może Jaś? U nas miał być jeśli był by chłopiec ale będzie dziewczynka i imienia brak w sensie kwestia dogadania bo mi się podoba strasznie Pola i Liwia ale partner na starcie skreślił te propozycje 🤣on chciał Julkę ja mówię absolutnie bo na każdym rogu stoi 😉no i zostanie albo Weronika albo Emilka
Imię Pola bardzo fajne ale często się teraz słyszy a Emilka bardzo mi się podoba i chyba niezbyt często się słyszy teraz😊 co do imienia Jaś... Mój że i nie jest to brzydkie imię ale kiedyś koleżanka w pracy mi powiedziała że każdy Janek to głupi jest i już nie patrząc nawet na jej opinię to w naszym wypadku to odpada ponieważ mam bardzo bliską osobę o tym imieniu i jest to osoba o bardzo złym charakterze po prostu zła osoba i nie utrzymuje z nią kontaktu. Źle skojarzenia mam.
 
Mój chrześniak ma Marcel, cudny chłopak - łobuziak po tacie, ale bardzo dobrze się uczy 🥰
My wybraliśmy imię dla chłopca pomiędzy Jan a Józef, no i wyszło, że dziewczynka 😊
Kurcze nie wiem mam problem może i ten Marcelek też fajnie no🤔 a Józef to oj dawno nie słyszałam 😊 u mnie we wtorek potwierdzony chłopczyk na 100%
 
reklama
Imię Pola bardzo fajne ale często się teraz słyszy a Emilka bardzo mi się podoba i chyba niezbyt często się słyszy teraz😊 co do imienia Jaś... Mój że i nie jest to brzydkie imię ale kiedyś koleżanka w pracy mi powiedziała że każdy Janek to głupi jest i już nie patrząc nawet na jej opinię to w naszym wypadku to odpada ponieważ mam bardzo bliską osobę o tym imieniu i jest to osoba o bardzo złym charakterze po prostu zła osoba i nie utrzymuje z nią kontaktu. Źle skojarzenia mam.
no tak każdy ma swoje skojarzenia to fakt
 
Do góry