reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ciebie też kojarzę z wątku po poronieniach?? [emoji2] gratulacje! Ja zrobię jak usg z pappa wyjdzie źle.
Hej :) pozwolę sobie dołączyć :) dziś 8+4, jestem świeżo po wizycie, bubu ma 2,11 cm :) na razie wszystko Ok :) jestem po 3 poronieniach i stres będzie chyba do samego końca... za 3 tyg prenatalne. Dziewczyny czy robicie badanie sanco?
 
reklama
Ja też już po wizycie, wszystko ok, groszek sobie rośnie, serduszko bije co najważniejsze, za dwa tygodnie kolejna wizyta i wtedy dostanę skierowanie na badania.
Zobacz załącznik 1196471
Super, że z Groszkiem wszystko ok [emoji3590]
Masz dziś 6+4 czy z usg tak wychodzi? Pytam bo też dziś mam 6+4 i się zastanawiam czy w czwartek będzie już coś widać.
 
Dziewczyny bardzo się cieszę z wszystkich udanych wizyt ♥️ same cudowne wieści ♥️ piękne maluszki 😍

Co do złego samopoczucia niestety nie mam dobrych rad, jedynie mogę się łączyć w bólu. Sama się czuję bardzo marnie. Od wczoraj mam okropna migrenę i ledwo żyje...
 
Hej kochane. Dzisiaj ciężki dzień miałam. Byłam na krzywej cukrowej plus te wszystkie badania i badania krwi do endo. Masakra na pierwszym pobraniu chyba 8 fiolek krwi ściągnęła 😢 później drugie pobranie było jeszcze gorsze bo jak się wbiła w inna żyłę to krew nie leciała i kazałam wyciągnąć , nie kręcić tylko wbić w inna żyłę. Wiec w sumie miałam 4 wkłucia . Coś okropnego. Prawie tam zemdlałam. Po wypiciu glukozy miałam takie mdłości ze hej ... dobrze ze to już za mną .

mam 50 stron do przeczytania. Nie ma opcji żeby to zadrobic.Zaskakujecie mnie 😂

gratuluje udanych wizyt 🥰
 
Ciebie też kojarzę z wątku po poronieniach?? [emoji2] gratulacje! Ja zrobię jak usg z pappa wyjdzie źle.
Ja byłam dzisiaj na wizycie z pakietu lux med. Dostałam skierowanie na badania. Zrobili mi szybkie usg. Dzidziol urósł prawie 3 mm w trzy dni i teraz ma 2.04 cm co wskazuje na 8t5d a wg miesiączki mam 8t4d [emoji2]
Tak :D tez już Ciebie tu widziałam, bo trochę podczytywalam wątek :) Ty tez byłaś kiedyś u dr Mielcarka, który mi histeroskopie robił, z tego co pamietam :)
Pappa to prenatalne? Tez myśle żeby tak zrobic
U mnie dziś tez 8+4 a z usg 8+5, wiec idziemy łeb w łeb :D tez mam opiekę w lux med, jakie skierowania dostałaś? Umowilas się po prostu na wizytę związana z ciąża?
I gratuluje tez!!! 🥰
 
[/QUOTE]
Dziewczyny macie apetyt teraz? Ja jestem prawie w 8 tygodniu ciąży i nie mam smaku na nic. Nawet nie mogę patrzeć na jedzenie. Jem bo wiem, że muszę a nie, że mi smakuje lub potrzebuje. Staram się jeść mniej A częściej, ale nie mogę bo zaraz mnie mdli jak zjem.
Ja mam wręcz na odwrót. Normalnie to nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty, a teraz to co chwilę coś bym jadła i wszystko jest tak mega smaczne. Na palcach jednej ręki policzę co mi przez ostatni czas nie smakowało. Nawet kolacje zaczynam jeść co wcześniej mi sie nie zdarzało.
 
reklama
Jakiś czas temu pisałam o podwyższonym tsh ( 4.5), dziś miałam telewizyte z endokrynologiem. Dostałam na razie euthyroxu 88, skierowanie na szybkie sprawdzenie ft4. Kolejna konsultacja w następny wtorek z wynikiem ft4. Kolejne badania TSH+ ft4 za 3 tygodnie, a potem już co miesiąc do końca ciazy:(
 
Do góry