reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dobra, u mnie sytuacja odnośnie prenetalnycn sie zmieniła - moja mama chce mi opłacić nifty albo sanco w prezencie. Chyba zdecyduje się na nifty, sama bym tych badań nie kupiła, ale jeśli mam taka okazję w prezencie, to jak najbardziej. Poczekam do USG 19 listopada i jeśli wszystko będzie ok, to zarezerwuje jak najszybszy termin.
 
reklama
@Starlights super że za nas pokrzyczałaś.
Ja zaś jestem po drugiej wizycie i niestety znowu muszę zmienić lekarza bo przez covid zalecają lekarza z zapleczem szpitalnym do prowadzenia ciąży bliźniaczej. Szkoda bo byłam zadowolona z wizyty a badanie u nowego lekarza zawsze mnie stresuje. W każdym razie następna wizytę mam u 4.11.
Jestem mega szczęśliwa bo nadal biją dwa serduszka 🥰 jeden pęcherzyk i zarodek jest trochę mniejszy ale gin mówiła że często bliźniaki nie są symetryczne.
 

Załączniki

  • 8D495CF0-420A-4EDC-8D56-F0DDEA7B62A8.jpeg
    8D495CF0-420A-4EDC-8D56-F0DDEA7B62A8.jpeg
    422,8 KB · Wyświetleń: 115
To o czym piszesz to zdecydowanie nie jest wieloetapowe oczyszczanie twarzy 😉 ale i tak spoko, bo wiekszosc babeczek nawet nie wie, ze po plynie micelarnym trzeba umyc twarz 🙄🙄
Wg mnie najprościej jak się da, może być 😉 jeśli komuś się chce to niech używa wszystkiego co chce i ma.. wg siebie. Do buzi która nie ma na sobie grama makijażu ta skrócona wersja zdecydowanie wystarczy 😉
 
Cześć Dziewczyny!
Dołączę do Waszej grupy, dziś test zrobiony
IMG_20201023_220029.jpg

Teoretycznie czerwiec wychodzi.
Trochę to dla mnie niespodzianka bo chcieliśmy starać się za rok a wyszło teraz 😂
Mam już syna 6 lat, córkę która rok skończyła 7 października.
Trochę się obawiam tak krótkiej przerwy no ale zobaczymy. Do gina może w poniedziałek zadzwonię.
Gratuluję Wam wszystkim!
 
Cześć Dziewczyny!
Dołączę do Waszej grupy, dziś test zrobiony
Zobacz załącznik 1191898
Teoretycznie czerwiec wychodzi.
Trochę to dla mnie niespodzianka bo chcieliśmy starać się za rok a wyszło teraz 😂
Mam już syna 6 lat, córkę która rok skończyła 7 października.
Trochę się obawiam tak krótkiej przerwy no ale zobaczymy. Do gina może w poniedziałek zadzwonię.
Gratuluję Wam wszystkim!
Ale jakie piękne, wyraźne krechy! Gratuluję!
 
@Starlights super że za nas pokrzyczałaś.
Ja zaś jestem po drugiej wizycie i niestety znowu muszę zmienić lekarza bo przez covid zalecają lekarza z zapleczem szpitalnym do prowadzenia ciąży bliźniaczej. Szkoda bo byłam zadowolona z wizyty a badanie u nowego lekarza zawsze mnie stresuje. W każdym razie następna wizytę mam u 4.11.
Jestem mega szczęśliwa bo nadal biją dwa serduszka 🥰 jeden pęcherzyk i zarodek jest trochę mniejszy ale gin mówiła że często bliźniaki nie są symetryczne.

Ale superr wyglada taka ciaza na zdjeciu 😍 i oba zarodki sie dzielnie trzymaja, to juz na pewno bardzo dobrze prognozuje :) pewnie bedziesz miala czesciej wizyty niz w pojedynczej ciazy.
 
Dobra, u mnie sytuacja odnośnie prenetalnycn sie zmieniła - moja mama chce mi opłacić nifty albo sanco w prezencie. Chyba zdecyduje się na nifty, sama bym tych badań nie kupiła, ale jeśli mam taka okazję w prezencie, to jak najbardziej. Poczekam do USG 19 listopada i jeśli wszystko będzie ok, to zarezerwuje jak najszybszy termin.
A jaki jest koszt?
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Dołączę do Waszej grupy, dziś test zrobiony
Zobacz załącznik 1191898
Teoretycznie czerwiec wychodzi.
Trochę to dla mnie niespodzianka bo chcieliśmy starać się za rok a wyszło teraz 😂
Mam już syna 6 lat, córkę która rok skończyła 7 października.
Trochę się obawiam tak krótkiej przerwy no ale zobaczymy. Do gina może w poniedziałek zadzwonię.
Gratuluję Wam wszystkim!
Czyli rok po urodzeniu "zrobiłaś" trzecie? Jak ja ;) Rodziłas naturalnie?
 
Do góry