reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, czy pojawiły się u Was rozstepy? U mnie jeszcze nie ale nie napalam się, że ich nie bedzie. Obecnie 30+1 tc.
U mnie też brak rozstępów (29+5), od początku smaruje się oliwką i kremem na rozstępy, ale głównie mam nadzieję, że geny mnie uchronią przed rozstępami, kobiety w mojej rodzinie nie mają...
 
U mnie też brak rozstępów (29+5), od początku smaruje się oliwką i kremem na rozstępy, ale głównie mam nadzieję, że geny mnie uchronią przed rozstępami, kobiety w mojej rodzinie nie mają...
u mnie w rodzinie też nie bylo rozstepow. Piersi smaruje od początku Biooilem a brzuch balsamem... Moze sie juz nie pokażą.
 
reklama
Hej. Nie mam doświadczenia ale kupiłam z motherhood. Zobaczymy :)

Jeszcze nie. Jestem też w 30 tc. A co stosujecie zapobiegawczo?
Można się smarować całą ciąże a jak mają wyjść i tak wyjdą :) To geny niestety. Ja się smaruje raz na jakiś czas jak mi się przypomni oliwka a tak tylko balsam nawilżający żeby skóra była miękka :)
 
Do góry