reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

38+3, ja nie mam żadnych nawet tych braxtona hicksa 😅 dlatego myślę, że długa podróż jeszcze przede mną
U mnie 39+4 i niby jakieś tam delikatne skurcze są ale raczej podchodzące pod te miesiączkowe więc młodej też się nie śpieszy :p
Jutro idę do lekarza i mam nadzieję, że jeszcze nie będą chcieli mnie kłaść na indukowanie - znając moją przychodnię mogą mieć takie pomysły :)
 
reklama
Ja rozpakowana.
Dzisiaj miałam CC malutka 3300g 53cm 10pkt 😍🥰
Cesarka niestety ciężka , okazało się , że mam straszne zrosty po poprzedniej , 3lekarzy miało problem , żeby wydostać mała . Ciśnienie bardzo mi spadało , co chwilę miałam odlot plus problem z oddychaniem, ale jakoś daliśmy radę. Leżę obecnie pod nadzorem aż do jutra , bo ciśnienie nadal kiepskie. Malutkiej nie widzialam , bo nie byłam w stanie. Najważniejsze , że jest cała i zdrowa . ❤️
 
Ja rozpakowana.
Dzisiaj miałam CC malutka 3300g 53cm 10pkt 😍🥰
Cesarka niestety ciężka , okazało się , że mam straszne zrosty po poprzedniej , 3lekarzy miało problem , żeby wydostać mała . Ciśnienie bardzo mi spadało , co chwilę miałam odlot plus problem z oddychaniem, ale jakoś daliśmy radę. Leżę obecnie pod nadzorem aż do jutra , bo ciśnienie nadal kiepskie. Malutkiej nie widzialam , bo nie byłam w stanie. Najważniejsze , że jest cała i zdrowa . ❤️
Gratulacje :) i szybkiego powrotu do zdrowia! Dobrze że z tego co piszesz masz dobrą opiekę medyczną :)
 
Ja rozpakowana.
Dzisiaj miałam CC malutka 3300g 53cm 10pkt 😍🥰
Cesarka niestety ciężka , okazało się , że mam straszne zrosty po poprzedniej , 3lekarzy miało problem , żeby wydostać mała . Ciśnienie bardzo mi spadało , co chwilę miałam odlot plus problem z oddychaniem, ale jakoś daliśmy radę. Leżę obecnie pod nadzorem aż do jutra , bo ciśnienie nadal kiepskie. Malutkiej nie widzialam , bo nie byłam w stanie. Najważniejsze , że jest cała i zdrowa . ❤️
Oj to ciężko miałaś, biedna. Ale już jest po, malutka już jest po tej stronie a to najważniejsze :) gratulacje :)

Ja jutro o 7.30 mam się zgłosić w szpitalu. Będą robić badania itp, a w środę cesarka. Torba już spakowana, a im bliżej tym mam coraz większe obawy. Raz się cieszę że to już za chwilę, zaraz się boję że nie dam rady, potem się cieszę że przytulę synka, a za chwilę ryczę że muszę zostawić w domu 2 letnią córkę.... także jest jazda na całego ogólnie...
 
I jak tam?? Ruszyło Cie coś??
Niestety nie ruszyło a wręcz ustało. Po całym dniu nieregularnych skurczy przespałam całą noc ciągiem 8h. Rano pojechałam do mojego gina pokazać się, zrobił usg i kazał jechać na IP bo łożysko już dojrzałe i zwapnienia się robią. Na razie jestem na patologii, KTG 3x dziennie, lekarz nic niepokojącego na usg nie widział.
Na KTG moje bolesne skurcze krzyżowe pisały się do 50 i nie są regularne niestety. Ale lekarz stwierdził że w ciągu 2 dni powinnam urodzić. Mam nadzieję że tak będzie. Termin był na wczoraj 13.06 a dziecko już waży 3800 g.
 
Ja mam druga ciaze, ale pierwsza zakonczona cc tydzien przed terminem i pierwszy raz przezywam to, co inne przy pierwszej ciazy - mialam pierwszy raz skurcze, nawet nie wiedzialam, ze to to :D A termin mam na 19 czerwca, wiec jeszcze troche. I brzuch mi opadl bardzo mocno, w poprzedniej nie zdazyl :)
 
reklama
Niestety nie ruszyło a wręcz ustało. Po całym dniu nieregularnych skurczy przespałam całą noc ciągiem 8h. Rano pojechałam do mojego gina pokazać się, zrobił usg i kazał jechać na IP bo łożysko już dojrzałe i zwapnienia się robią. Na razie jestem na patologii, KTG 3x dziennie, lekarz nic niepokojącego na usg nie widział.
Na KTG moje bolesne skurcze krzyżowe pisały się do 50 i nie są regularne niestety. Ale lekarz stwierdził że w ciągu 2 dni powinnam urodzić. Mam nadzieję że tak będzie. Termin był na wczoraj 13.06 a dziecko już waży 3800 g.
A to dziwne. Bo skurcze krzyżowe ogólnie nie wychodzą na ktg. Chyba że masz tak jak ja, jedne i drugie.
 
Do góry