reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

No nie wiem, ja sie wole sluchac tego co mowia lekarze, nawet mamaginekolog pisala o normach krzywej[emoji57]
Teraz np normy sa zmienione jeśli chodzi o mierzenie glukometrem, wczesniej norma po jedzeniu byla do 120 teraz 140.
No i raczej norma do 120 na czczo przy krzywej u ciezarnych to na pewno za duzo jak nawet normalnie ta norma nie dla ciezarnych to mniej niz 100[emoji57]
kazdy ma własną opinie,oczywiście tego nie neguje [emoji4] ja znowu jestem odmiennego zdania. zapewne Twoj lekarz wie co robi moj również [emoji6]
 
reklama
Gratuluję synka:* może to i lepiej ze zostajesz ? Będziesz pod ich okiem.:)
Na pewno lepiej, już dostałam leki i kroplówkę z elektrolitami
To trzymamu kciuki! Wszystko bedzie w porzadku a kontrola nie zaszkodzi :)
Dokładnie, tym sposobem ominie mnie wizyta w poniedziałek , bo na oddziale wszystko sprawdzą na tip top [emoji6]
Najważniejsze że z synkiem wszystko ok, a w szpitalu na pewno Ci pomogą [emoji6].
Tak, już dostałam leki [emoji3]
 
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
 
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
Super że wszystko ok[emoji6]. No to teraz dużo odpoczuwaj. [emoji6]
 
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
Super, że wszystko dobrze [emoji8] teraz tylko leniuchowac ile można [emoji16]
 
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]

Gratuluje udanej wizyty :) na l4 odpoczniesz i wszystko będzie już celująco :)
Ps a ile dzidzia wazy ? I przypomnij mi który u ciebie tydzień ?
 
reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
Super !! [emoji7]
Dobrze ze dostalas l4 odpoczniesz, i brzuszek nie bedzie twardnial [emoji6]
Jak wam wieczór mija kochane :) :rolleyes:
Ja siedze i wsluchuje sie w kopniaczki [emoji7]
Za chwile sie zbieramy ogladac mieszkanko [emoji120][emoji120]
 
Do góry