reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
Gratulacje , dobrze ze lekarz ostrożny i każe odpocząć ,nospa Ci nie zaszkodzi A może jakiś magnez do tego. Ja mam brać bo mnie skurcze delikatne nękają.
 
Dziewczyny, ja już po wizycie. Wszystkie wyniki książkowe, szyjka wysoko ładnie uformowana. Dzidzia tez ma sie dobrze. Ale brzuch mój lekarz nazwał "byle jaki". Bo twardnieje. Mam brać regularnie nospę no i uparł się na l4. Powiedział, że w miarę możliwości trzeba się oszczędzać. Co do ruchów, to się śmiał że już czekam. Mówił że 20-21 tyg u mnie że względu na łożysko na przedniej ścianie. Także czekam [emoji16]
Też miałam twardnienia. Ale zaczęłam pić wodę magnesie, ma bardzo dużo magnezu, biorę dwie tabletki chelamag b6 i witaminy ciążowe, w nich też mam trochę magnezu. I mi sie brzuch wyciszył tak po 3 dniach, a twardniał mi z 10 razy na dzień.
W pierwszej ciąży natrafiłam na info, że nospa może mieć wpływ na obniżone napięcie mięśniowe dziecka, problemy logopedyczne
 
Moja mama kazała odkładać córkę poduszkami żeby nauczyła się siedzieć [emoji2955][emoji2955][emoji2955]
Też ta rade slyszalam mi ma szczescie "pomoglo" to ze synek byl rehabilitowany a raczej ze cwiczylismy na asymetrie i rodzice widzieli jak z nim trzeba sie bawic i zachowywac i im opowiadałam co wolno a co nie. Tyle ze jak juz zaczal dreptac przy meblach to zapomnieli o rehabilitacji j włączyli rady :)
 
Też miałam twardnienia. Ale zaczęłam pić wodę magnesie, ma bardzo dużo magnezu, biorę dwie tabletki chelamag b6 i witaminy ciążowe, w nich też mam trochę magnezu. I mi sie brzuch wyciszył tak po 3 dniach, a twardniał mi z 10 razy na dzień.
W pierwszej ciąży natrafiłam na info, że nospa może mieć wpływ na obniżone napięcie mięśniowe dziecka, problemy logopedyczne
Kurczę no u mnie np. dzisiaj jest cały dzień twardy jak kamień. Czemu tak się dzieje tak w ogóle?
 
Może któraś z Was będzie miała po drodze akpol w Bydgoszczy i by zobaczyła czy mają MUTSY NIO? Dodzwonić się do nich nie da. A na fejsie odpisują, ale to taki ogólny profil i nie mogą mi sprawdzić dostępności i ceny
Screenshot_20190103-182942_Opera.jpeg
 
Też miałam twardnienia. Ale zaczęłam pić wodę magnesie, ma bardzo dużo magnezu, biorę dwie tabletki chelamag b6 i witaminy ciążowe, w nich też mam trochę magnezu. I mi sie brzuch wyciszył tak po 3 dniach, a twardniał mi z 10 razy na dzień.
W pierwszej ciąży natrafiłam na info, że nospa może mieć wpływ na obniżone napięcie mięśniowe dziecka, problemy logopedyczne
Tez o tym słyszałam, ale lekarz mi kazal to bralam nie pamiętam ile czasu.
Synek mial minimalnie obozone napięcie no i gadula tez nie jest więc kto wie moze to od tego. Dopiero teraz a ma 19 miesięcy widzę, ze coraz wiecej rzeczy probuje nazwac a tak to wszystko na migi zalatwia :)
 
reklama
Duzo jest takich rzeczy o których nikt nie mówi. A potem właśnie przychodzi moment porodu i można szoku dostać.
Dlatego super, że mówisz o takich rzeczach. Dziękuję.
Ja po porodzie mam już maly brzuch ale taka skóra pomarszczona ale dość szybko się to "naprawia". U mnie jedynie w ciąży sie bardzo rozciągają biodra i dlugo nie wracają do swojej szerokości. Swoje jeansy zakładałam zawsze dopiero 8 miesięcy po porodzie mimo swojej wagi. I ta kreska na brzuchu tez mi dlugo zostaje.
 
Do góry